بهترین انیمه در نتفلیکس با بازیگران زن – باب خبر


در یک ژانر غالباً مردسالار و به طور کلی در جهان، انیمه تمایل دارد تا ماجراهای پر جنب و جوش شخصیت های مرد را که به قدرت واقعی خود پی می برند، ترجیح دهد و بیش از حد به نمایش بگذارد. خوشبختانه، با وجود این، چند انیمه عالی وجود دارد که پیچیدگی و سرسختی قهرمانان زن را به نمایش می گذارد.

از دختران جادویی گرفته تا ماجراجویی‌های دبیرستان شوجو تا درام هیجان‌انگیز، در اینجا چند سریال انیمه عالی با رهبری زنان وجود دارد که برای هر کسی که نتفلیکس دارد می‌تواند تماشا کند.

مطالب مرتبط: بهترین انیمیشن علمی تخیلی که در حال حاضر در نتفلیکس پخش می شود

باشگاه میزبان دبیرستان اوران

در نظر گرفته شده یک شوجو کلاسیک جاودانه، داستان از باشگاه میزبان دبیرستان اوران تمرکز بر هاروهی فوجیوکا، دانش آموزی از نظر مالی ضعیف اما فوق العاده باهوش است که در آکادمی معتبر اوران تحصیل می کند. پس از برخورد با باشگاه میزبان مدرسه – باشگاهی که در آن پسران جذاب دختران مدرسه را سرگرم می کنند – لباس پسرانه او باعث می شود که او را به عنوان یک پسر اشتباه بگیرند.

هاروحی به طور تصادفی یک گلدان گران قیمت را می شکند و مجبور می شود خودش به عنوان میزبان کار کند تا تاوان این اشتباه را بپردازد. همانطور که راز او به آرامی در باشگاه فاش می شود و عاشقانه ها شکل می گیرند، او باید بین حفظ بزرگترین راز خود و احترام به دوستی هایش حرکت کند.

مطالب مرتبط: خوشگل: زیبایی بیش از حد داستان هیولایی فیلم انیمه را پنهان می کند

Kill la Kill اکشن تحت رهبری زن را با کمدی ارائه می دهدشخصیت های La Kill را بکش

در حال و هوای یک کمدی جنون آمیز اکشن هستید که کمی شیطنت آمیز است؟ کشتن لا کیل انیمه برای شماست او به رهبری ریوکو ماتوی که به دنبال انتقام از پدر کشته شده خود است، به آکادمی Honnouji می رسد، مدرسه ای بی رحمانه رقابتی که توسط الیت فور اداره می شود و لباس های خاصی به نام “یونیفرم های گوکو” می پوشند که به پوشندگان توانایی های فوق بشری منحصر به فردی می دهد.

پس از شکست در اولین مبارزه خود در مدرسه، ریوکو به طور تصادفی با یک یونیفورم گوکو از خودش برخورد می کند: سنکتسو حساس، که پس از تماس با خون او بیدار می شود. از طریق Senketsu، ریوکو قدرت بسیار زیادی دریافت می کند و ماموریت خود را برای تبدیل شدن به دانش آموز برتر مدرسه و یافتن قاتل پدرش می کند.

مطالب مرتبط: بهترین انیمه Isekai با بازیگران زن

کریستال ماه ملوان، داستانی از ابرقهرمانان زن بداسبهترین انیمه در نتفلیکس با بازیگران زن

بخشی از یکی از شناخته شده ترین فرنچایزهای انیمه تمام دوران، کریستال ماه ملوان یک اقتباس واقعی تر به مانگا در سال ۲۰۱۴ است ماه ملوان نگهبان زیبا سریال ساخته نائوکو تاکوچی. اوساگی تسوکینو، دانش آموز ۱۴ ساله دست و پا چلفتی و احساسی، وقتی یک گربه سخنگو مرموز به نام لونا به او سنجاق سینه ای جادویی می دهد که به او اجازه می دهد به Sailor Moon تبدیل شود، دختری جادویی که از عشق و عدالت محافظت می کند.

در جستجوی کریستال نقره‌ای افسانه‌ای و دیگر پیشاهنگان ملوان که در زندگی کنونی یوساگی تناسخ یافته‌اند، او باید از جهان در برابر پادشاهی تاریک و فرمانروای آنها، ملکه بریل محافظت کند. فیلم های همراه با اقتباس مدرن، Sailor Moon Eternal Parts I & II, در نتفلیکس نیز موجود است و اخیراً اعلام شد که یک اقتباس سینمایی از آخرین آرک مانگا، The Pretty Guardian Sailor Moon Cosmos the Movie، در تابستان ۲۰۲۳ در ژاپن منتشر خواهد شد.

مطالب مرتبط: آیا سریال پیش درآمد Sailor Moon هرگز انیمه دریافت خواهد کرد؟

Madoka Magica رویکردی تاریک به ژانر دختر جادویی داردPuella Magi Madoka Magica Girls

یک تضاد کامل با عنوان قبلی و یک شاهکار مدرن، Puella Magi Madoka Magica محبوبیت خود را با ارائه مفهوم دختران جادویی از طریق یک لنز تاریک و پیچ خورده به دست آورد. به دنبال دانش‌آموزان متوسطه معمولی مادوکا و ساکاکی و هومورا که به تازگی منتقل شده‌اند، زندگی آن‌ها کاملاً تغییر می‌کند وقتی یک گربه‌مانند به ظاهر مهربان به نام کیوبی به آن‌ها در ازای تبدیل شدن به دخترانی جادویی، یک آرزو را به آنها پیشنهاد می‌کند.

دختران جادویی وظیفه مبارزه با جادوگران را بر عهده دارند، موجوداتی نامرئی که هر جا که می روند باعث ناامیدی می شوند. همورا، که در حال حاضر یک دختر جادویی است، مصمم است تا مادوکا را از پذیرش این معامله به هر قیمتی باز دارد. وقتی مشخص شد که جادوگران دختران جادویی سابق هستند که جواهرات روح آنها کاملاً آلوده است، مادوکا مجیکا چرخشی تاریک می گیرد و بینندگان شاهد فساد معنای واقعی یک دختر جادویی هستند.

مطالب مرتبط: چرا بازاریابی انیمیشن دخترانه جادویی در ایالات متحده بسیار سخت است؟

ویولت اورگاردن داستانی پر از عشق و رشد است

یکی دیگر از شاهکارهای مدرن، ویولت اورگاردن همنام سریال که برای کشتن نیروهای مخالف در خط مقدم جنگ بزرگ بزرگ شد. پس از پایان جنگ، ویولت پاره پاره و بدون هدف باقی می ماند. داستان او را در حالی دنبال می کند که او در حال بازسازی و یافتن هدف در زندگی است. ویولت که شاهد کار نویسنده‌ای است که افکار و کلمات مردم را به احساسات تبدیل می‌کند، تبدیل به «عروسک حافظه خودکار» می‌شود. همانطور که او یاد می گیرد که چگونه به مشتریانش بنویسد و الهام بخش باشد، اطلاعات بیشتری در مورد خودش و اینکه واقعاً چه کسی در درون است کشف می کند.


چگونه ویولت اورگاردن یکی از غم انگیزترین داستان های انیمه را می سازد

بعدی را بخوانید

درباره نویسنده