بهترین بارگیری های گاو نر در بازی Call Of Duty: Warzone – باب خبر


از زمانی که Bullfrog SMG در کنار آن راه اندازی شد جنگ سرد ادغام در منطقه جنگی، در صدر کلاس خود بوده و در کنار بهترین گزینه های بازی به رقابت پرداخته است. هرگز از نظر آمار بهترین نبود، اما تا حدی به دلیل اندازه مجله بزرگ، تحرک سبک و مناظر آهنی تمیز، به عنوان یک انتخاب همه جانبه عالی بود. حالا که Bullfrog مدتی است که وجود دارد و در متا جا افتاده است، مشخص است که چگونه و چه زمانی باید از آن استفاده کرد. اما کدام پیوست ها با آن بهتر کار می کنند؟

در اینجا، ما به بهترین بارگیری های Bullfrog در آن شیرجه می زنیم Call of Duty: Warzone از فصل ۳ بارگذاری مجدد.

بیشتر ببین

مروری بر قورباغه گاو نر

Bullfrog SMG در Warzone.

طبق گفته TrueGameData، در حالی که اکثر SMGها در فاصله نزدیک (در فاصله ۱۰ متری یا بیشتر) عالی هستند، Bullfrog در واقع بهترین استفاده را در برد میانی (بین ۱۵ تا ۲۰ متر) دارد. به لطف حوضچه بزرگ مهمات و عقب نشینی با کنترل آسان، آن را از دور بسیار مؤثر می بینید، به خصوص زمانی که از اولین یا دومین آسیب سقوط سلاح های دیگر عبور کنید. به عنوان مثال، Owen Gun که در حال حاضر بهترین SMG با برد نزدیک در بازی به حساب می‌آید، در حدود ۲۱ متر آسیب بسیار کمتری وارد می‌کند و به Bullfrog اجازه می‌دهد آن را بلند کرده و از نظر زمان کشتن (TTK) از آن پیشی بگیرد. با در نظر گرفتن این موضوع، Bullfrog در واقع به خوبی به عنوان یک سلاح پشتیبانی از تک تیرانداز عمل می کند و به شما این توانایی را می دهد که پایگاه های خود را از نزدیک و در فاصله میانی بپوشانید. نکته جالب دیگر در مورد Bullfrog این است که اندازه مجله پیش‌فرض آن ۵۰ است، به این معنی که می‌توانید به جای اضافه کردن اندازه مجله بزرگ‌تر، یک شکاف پیوست ارزشمند را حفظ کنید.

نمای نزدیک تهاجمی

Bullfrog SMG در Warzone.

بارگیری توصیه شده:

پوزه سرکوب کننده صدا
لیزر کانون توجه تیم ببر
موجودی KGB Skeletal Stock
مجله مگ سریع
دستگیره عقب بسته بندی الاستیک GRU

قبل از پرش به ساخت میان رده، اجازه دهید ابتدا بهترین بارگیری در ربع نزدیک را لمس کنیم، که در زمان حرکت و هدف گیری سریع به سمت پایین (ADS) عالی است. به طور معمول، هنگام ساخت اکثر سلاح‌ها می‌خواهید آخرین Muzzle را مجهز کنید، اما در این مورد، باید به حالت استاندارد تغییر دهید. سرکوب کننده صدا، هنگام شلیک شما را از نقشه کوچک دور نگه می دارد، در حالی که سرعت ADS، سرعت گلوله و سرعت دویدن به شلیک را نیز بهبود می بخشد. سرکوبگر GRU در واقع به سرعت ADS شما آسیب زیادی می‌زند، بنابراین توصیه می‌کنیم از Sound Suppressor استاندارد استفاده کنید تا مطمئن شوید که نبردهای دور نزدیک شما تا حد امکان روان پیش می‌رود.

از آنجا، از روی یک بشکه بگذرید و آن را تجهیز کنید کانون توجه تیم ببر لیزر، سرعت حرکت اضافی و سرعت حرکت راه رفتن را به شما می دهد. این یک بار دیگر از نزدیک در خدمت شما خواهد بود. با این ساختنی نیازی به Optic ندارید، اما توصیه می کنیم از آن استفاده کنید KGB Skeletal Stock برای بهبود سرعت حرکت شلیک ADS، سرعت حرکت پیاده‌روی هدف‌گیری، و زمان‌های دوی سرعت تا شلیک سریع‌تر.

در مرحله بعد، ما توصیه می کنیم از آن استفاده کنید مگ سریع نوع، که به شما امکان می دهد سریعتر بارگیری مجدد کنید. هیچ جنبه منفی دیگری ندارد، و از آنجایی که در حین بارگذاری مجدد گرفتار می شوید، دلیلی وجود ندارد که از این پیوست استفاده نکنید، به خصوص که بقیه قسمت های ساخت تقریباً همه چیزهایی را که برای برتری از نزدیک نیاز دارد، دارند.

در نهایت، ما به شما توصیه می کنیم بسته بندی الاستیک GRU دستگیره عقب برای بهبود زمان‌های ADS، مقاومت در برابر چرخش بهتر و پایداری هدف‌گیری، که همگی به شما کمک می‌کنند عملکرد بهتری از نزدیک داشته باشید. به خاطر داشته باشید، این ویژگی دارای نقاط ضعفی است، به خصوص با سرعت اسپرینت تا شلیک، بنابراین اگر در این مورد مشکل دارید، توصیه می کنیم به جای آن، Bruiser Grip Underbarrel را جایگزین کنید. ما GRU Elastic Wrap را به دلیل زمان‌های تبلیغات عالی آن دوست داریم، اما عملکرد شما ممکن است متفاوت باشد.

امتیازات

امتیاز ۱ تعمیر سریع
پرک ۲ مزاج
پرک ۳ نبرد سخت شد

وقتی صحبت از Perks به میان می آید، کنار گذاشتن آن سخت است تعمیر سریع، که بلافاصله به محض وارد کردن یک صفحه زره یا اطمینان از حذف، بازسازی سلامتی را شروع می کند. این به شما این امکان را می دهد که در یک زمان و در صورت ترکیب با چندین دشمن مقابله کنید مزاج، می توانید به سرعت سپرها و سلامتی را بازیابی کنید و به شما این امکان را می دهد که با خیال راحت با دشمنان دوباره به چالش بکشید. از پشت پوشش بپرید، یک سپر را بازیابی کنید و سلامتی بیشتری از آنچه دشمنتان انتظار دارد خواهید داشت. در نهایت، بهتر است استفاده کنید نبرد سخت شد، که قدرت تجهیزات دشمن را کاهش داده و اثرات اسنپ شات نارنجک را کاملاً نفی می کند. به‌روزرسانی اخیر فصل ۳ Reloaded باعث ایجاد مشکل شد، بنابراین بسیاری از بازیکنان احتمالاً شروع به استفاده از نارنجک‌های Restock و Snapshot خواهند کرد، و شما می‌خواهید برای مقابله با آن آماده باشید.

تجهیزات

مرگبار پرتاب چاقو
تاکتیکی نارنجک لحظه ای

در بسیاری از موارد، پرتاب چاقو یک قطعه ایده آل از تجهیزات مرگبار است، زیرا به شما امکان می دهد بدون هدر دادن مهمات، به سرعت یک بازیکن سقوط کرده را از بین ببرید. اکنون که Rebirth Island مجموعاً ۳۰۰ اسب بخار به جای ۲۵۰ اسب بخار دارد، چاقوهای پرتابی بسیار ضروری تر هستند زیرا مهمات گرانبها هستند. در نهایت، Snapshot Grenades را برای برجسته کردن دشمنان نزدیک مجهز کنید. اگر متوجه شدید که بازیکنان زیادی Battle Hardened را برای مقابله با Snapshot ها اجرا می کنند، با Stuns یا Flashes بروید.

پشتیبانی از تک تیرانداز میان برد

Bullfrog SMG در Warzone.

بارگیری توصیه شده:

پوزه سرکوبگر GRU
بشکه ۷.۴ اینچ گروه ضربت
لیزر کانون توجه تیم ببر
نوری LED میکروفلکس
زیر بشکه اسپتسناز گریپ

در حالی که ساخت نزدیک Bullfrog به خوبی کار می کند، بهترین راه برای استفاده از این سلاح در برد میانی است، با تاکید بر کنترل پس زدن، سرعت گلوله و دقت. برای آن، ما توصیه می کنیم که با آن شروع کنید سرکوبگر GRU پوزه، که هنگام شلیک شما را از نقشه کوچک حذف می کند و در عین حال کنترل پس زدن شما را تقویت می کند. این به زمان‌های ADS شما آسیب می‌زند، اما در محدوده متوسط، آنقدر مهم نیست.

آن را با Task Force 7.4 اینچی لوله برای بهبود دامنه آسیب، سرعت گلوله و سرعت ضربه. شما همچنین می توانید از بشکه لیبراتور استفاده کنید، اما به تحرک شما آسیب زیادی می زند، بنابراین بهتر است از Task Force استفاده کنید. در مورد تحرک صحبت می کنیم، مطمئن شوید که از آن استفاده می کنید کانون توجه تیم ببر لیزر ساخت قبلی، سرعت حرکت بهتر و سرعت حرکت راه رفتن را هدف قرار می دهد. این باعث تعادل بخشی از سنگینی سایر دلبستگی ها می شود.

برای افزایش احتمال اینکه عکس‌هایتان را در فاصله متوسط ​​قرار دهید، به شدت توصیه می‌کنیم از یک Optic تمیز با زوم کم استفاده کنید – تا زمان‌های تبلیغات شما جریمه نشود – مانند LED میکروفلکس. اگر این کار را غیر ضروری می‌دانید، می‌توانید آن را با یک Rear Grip یا مجله توسعه یافته تعویض کنید. ساخت را با اسپتسناز گریپ زیر بشکه، که کنترل عقب نشینی افقی و عمودی شما را افزایش می دهد.

امتیازات

امتیاز ۱ خون سرد
پرک ۲ ذخیره مجدد
پرک ۳ نبرد سخت شد

با جابجایی به شروع کنید خون سرد با این ساخت، شما را با اپتیک های حرارتی غیرقابل تشخیص می کند، در حالی که با هشدار بالا و پیشاهنگ رزمی مقابله می کنید. ما همچنین توصیه می کنیم تاکتیکی را که در بالا توضیح دادیم، با استفاده از آن اجرا کنید ذخیره مجدد به عنوان دومین امتیاز شما برای پر کردن مداوم تجهیزات خود. در نهایت استفاده را ادامه دهید نبرد سخت شد برای نفی اثرات Snapshot Granades.

تجهیزات

مرگبار سمتکس
تاکتیکی نارنجک لحظه ای

نارنجک سمتکس در طول فصل ۳ Reloaded بسیار جذاب بود، بنابراین اکنون زمان خوبی برای اجرای آنها است. به لطف Restock، اساساً عرضه نامحدودی خواهید داشت، بنابراین مطمئن شوید که هنگام بازی این را در نظر داشته باشید. در نهایت، ما توصیه می کنیم که به آن پایبند باشید نارنجک لحظه ای به طور مداوم از موقعیت دشمن خود آگاه باشید.

توصیه های سردبیران