به‌روزرسانی کوتاه مدت شرکت JSR (OTCMKTS: JSCPY) – Big 24 Newsشرکت JSR (OTCMKTS: JSCPY – Receive Rating) در طول ماه ژوئن شاهد کاهش قابل توجهی در نرخ بهره کوتاه خود بود. در ۳۰ ژوئن، سود کوتاهی برای ۵۰۰ سهم وجود داشت که ۸۲.۸ درصد از ۲۹۰۰ سهم در ۱۵ ژوئن کاهش داشت. بر اساس میانگین حجم روزانه ۱۱۳۰۰ سهم، نسبت روز به پوشش در حال حاضر ۰.۰ روز است.

تحلیلگران وال استریت رشد را پیش بینی کردند

به طور جداگانه، گلدمن ساکس JSR را در یادداشتی تحقیقاتی در روز پنجشنبه، ۷ آوریل پوشش داد. آنها رتبه “خنثی” را برای سهام صادر کردند.

معاملات JSR 1.3 درصد افزایش یافت

OTCMKTS: JSCPY در ظهر روز جمعه ۰.۳۲ دلار افزایش یافت و به ۲۴.۶۹ دلار رسید. حجم معاملات این سهام بالغ بر ۲۴۱۴ سهم در مقایسه با میانگین حجم معاملات ۴۳۴۳ سهم بود. نسبت سریع شرکت ۱.۲۱، نسبت معاملات ۱.۵۳ و نسبت بدهی به حقوق صاحبان سهام ۰.۱۲ است. این شرکت دارای ارزش بازار ۵.۵۸ میلیارد دلار، نسبت قیمت به درآمد ۱۱.۵۹- و بتای ۰.۶۸ است. میانگین متحرک ۵۰ روزه برای سهام ۲۸.۰۲ دلار و میانگین متحرک ۲۰۰ روزه آن ۲۹.۷۷ دلار است. JSR کمترین قیمت در یک سال اخیر ۲۳.۶۴ دلار و بالاترین قیمت در یک سال گذشته ۳۹.۷۵ دلار است.

درباره JSR

(رتبه گرفتن)

JSR در صنعت پلاستیک، پلاستیک، راه حل های دیجیتال و علوم زیستی در ژاپن و در سطح بین المللی مشغول است. بخش تجاری لاستیک مصنوعی شرکت لاستیک مصنوعی مانند لاستیک استایرن بوتادین، لاستیک پلی بوتادین، اتیلن، لاستیک پروپیلن و محصولات کامپوزیت را ارائه می دهد. الاستومرهای ترموپلاستیک و محصولات کامپوزیت؛ لاتکس برای پردازش کاغذ. امولسیون های اکریلیک لاتکس صنعتی عمومی پخش کننده های با کارایی بالا ذرات صنعتی رنگ های عایق حرارت مواد. مواد برای باتری مونومرهای بوتادین و غیره

ادامه مطلب

دریافت اخبار و نظرات برای JSR Daily آدرس ایمیل خود را در زیر وارد کنید تا خلاصه روزانه مختصری از آخرین اخبار و رتبه بندی تحلیلگران برای JSR و شرکت های مرتبط با خبرنامه ایمیل روزانه رایگان MarketBeat.com دریافت کنید.