به بهترین VPN فرانسه در سال ۲۰۲۲ بروید – ۲۰ خبرگزاری برتر


بهترین VPN برای فرانسه

VPN بهترین ابزار برای رفع انسداد محتوا، ایمن نگه داشتن اطلاعات شما به صورت آنلاین است. اما با وجود بسیاری از ارائه دهندگان برای انتخاب، چگونه می دانید کدام یک را انتخاب کنید؟

این مقاله بهترین VPN ها را برای فرانسه در سال ۲۰۲۲ به شما نشان می دهد. ما همچنین فهرستی از مهم ترین عواملی را که باید هنگام انتخاب VPN در نظر بگیرید و راهنمای نحوه شروع ارائه می دهیم.

۱) فروش با وکالت

۲) NordVPN

۳) CyberGhost

۴) PureVPN

VPN چیست و چگونه کار می کند؟

VPN یک شبکه خصوصی مجازی است. این یک راه حل امنیت آنلاین و حفظ حریم خصوصی است که به شما امکان می دهد به صورت ناشناس، ایمن و خصوصی مرور کنید.

VPN ها با ایجاد یک اتصال رمزگذاری شده بین رایانه شما و یک سرور راه دور کار می کنند. سپس یک تونل امن برای تمام ترافیک اینترنت شما ایجاد می کنند و از استراق سمع داده های شما از طریق شبکه های Wi-Fi عمومی یا هر شخص دیگری که ممکن است به همان شبکه شما دسترسی داشته باشد، جلوگیری می کند.

بهترین VPN برای فرانسه چیست و چه چیزی آنها را منحصر به فرد می کند؟

فرانسه کشوری زیبا و غنی از فرهنگ و تاریخ است. با این حال، در سال های اخیر قربانی چندین حمله تروریستی شده است. این امر منجر به ایجاد برخی قوانین و مقررات جدید شده است. به عنوان مثال، قانونی در مورد جمع آوری اطلاعات در سال ۲۰۱۵ به تصویب رسید که به مقامات اجازه می دهد ارتباطات، از جمله ارتباطات خارجی های خارج از فرانسه را نظارت کنند.

این مقاله بهترین VPN ها را برای فرانسه و آنچه آنها را منحصر به فرد می کند مورد بحث قرار می دهد. همچنین لیست سرور پروکسی فرانسوی ۲۰۱۹ را برای هر کسی که به دنبال اطلاعات بیشتر در مورد این موضوع است ارائه می دهد.

چگونه یک ارائه دهنده VPN را انتخاب کنید که در فرانسه به خوبی کار کند و از حریم خصوصی شما محافظت کند؟

فرانسه کشوری بود که مشکلات زیادی با تروریسم داشت و دولت هیچ شانسی نمی‌پذیرد. مسدود کردن دسترسی به وب سایت هایی که خطرناک تلقی می شوند را برای همه ISP ها الزامی کرده است.

این بدان معنی است که اگر می خواهید این ممنوعیت ها را دور بزنید و بتوانید آزادانه از اینترنت استفاده کنید، باید یک ارائه دهنده خدمات VPN در فرانسه پیدا کنید. فقط باید مطمئن شوید که ارائه دهنده VPN شما گزارش فعالیت های شما را نگه نمی دارد و هیچ اطلاعات شخصی در مورد شما ذخیره نمی کند.

بهترین سرورهای پروکسی رایگان در فرانسه آنهایی هستند که رمزگذاری با کیفیت بالا، پشتیبانی از پروتکل های متعدد، سرعت خوب، عدم ثبت یا حفظ اطلاعات کاربر و بدون نیاز به ثبت نام یا نصب نرم افزار اضافی روی دستگاه شما ارائه می دهند.

اگر در این کشور هستید، اکنون باید یک VPN فرانسه دریافت کنید!

France VPN بهترین راه حل برای دسترسی به وب سایت ها و خدمات مورد علاقه شما از هر نقطه از جهان است. این امن ترین و سریع ترین سرویس VPN را با اتصال با سرعت بالا ارائه می دهد.

امروز، ما در دنیای جهانی شده زندگی می کنیم که در آن افراد از طریق کانال های دیجیتال مختلف به هم متصل هستند. با این حال، هنوز کشورهای زیادی وجود دارند که دسترسی به برخی از محتواها را در قلمرو خود محدود می کنند. به عنوان مثال، فرانسه به دلیل قوانین ملی خود محدودیت هایی برای دسترسی به برخی وب سایت ها یا خدمات دارد.

بنابراین، اگر در فرانسه زندگی می کنید، باید از یک سرویس VPN برای دور زدن این محدودیت ها و رفع انسداد تمام محتوایی که به صورت محلی در دسترس نیست استفاده کنید.