به خصوص در مناطقی که باید با مردم صحبت کنیم، آنها را از کما خارج کنیم. وانتسیان در وانادزور صبح


آرتور وانتسیان، یکی از اعضای فراکسیون “من افتخار دارم”، رئیس سابق سرویس امنیت ملی، در یک گردهمایی جنبش “مقاومت” در وانادزور، گفت: “این مبارزه برای میهن است، این یک مبارزه نیست. مبارزه برای قدرت، ما درک می کنیم که واقعاً در حال از دست دادن وطن هستیم و برای داشتن یک آرتساخ و ارمنستان امن برای مردم و کشور مبارزه کرده ایم.

به گفته وی، ارمنستان ایستاده است، آرتساخ ایستاده است، مردم ارمنستان ایستاده اند و همه با هم در مدت کوتاهی به هدف خود خواهند رسید.
آرتور وانتسیان گفت: ما نباید ناامید و خسته شویم.

وی خاطرنشان کرد: باید به شهروندان به ویژه در مناطق توضیح داده شود که در کشور چه می گذرد و از کما خارج شوند.

به گفته آرتور وانتسیان، در سال ۲۰۱۸ مردم با انتظار یک زندگی خوب به خیابان ها ریختند، اما به جای اینکه خوب زندگی کنند، زندگی بدتری را آغاز کردند و با مشکلات امنیتی مواجه شدند. مردم نمی دانند فردا ترک به خانه آنها می آید یا نه.

سپس گفت: «وانادزور پیاده»، «آرتساخ»، «گیومری پیاده»، «سیونیک پیاده».

آرتور وانتسیان در گفتگو با خبرنگاران گفت که مخالفان به زودی از شهرهای مختلف جمهوری بازدید خواهند کرد. «فکر می‌کنم مردم در وانادزور نیز از خواب بیدار شدند و موجی که در پایتخت شروع شد، در سراسر ارمنستان گسترش یافته است. فردا به گیومری می رویم، در شهرهای دیگر هم خواهیم بود، با شهروندان صحبت می کنیم تا نفسی را که در پایتخت است به هموطنان در مناطق منتقل کنیم. ما فکر می کنیم که گفتگوی عمومی یک واقعیت ثابت است، موارد فقط کمی به شدت توسعه یافته است. دلیلش هم این است که مقامات کشور را به یک وضعیت افراطی رسانده اند، به همین دلیل است که ما سریعتر وارد عمل شدیم. ما باید با مردم صحبت کنیم، ما با مردم صحبت نکردیم، تقسیم بندی های مصنوعی سیاه و سفید وجود داشت، اما آنها فراموش کردند که ما همه ارمنی هستیم. ”

لوسین بوداغیان

بر اساس قانون کپی رایت و حقوق وابسته، تکثیر گزیده مطالب خبری نباید بخش قابل توجهی از مطالب خبری را آشکار کند. هنگام بازتولید گزیده ای از مطالب خبری در سایت، ذکر نام رسانه در عنوان گزیده و همچنین قرار دادن لینک فعال سایت الزامی است.