به روز رسانی بعدی Vampire Survivors 0.8.0 Relic Mechanic را اضافه می کند – اخبار


Developer Poncle یادداشت های اولیه خود را برای Vampire Survivors Update 0.8.0 منتشر کرده است که در حال حاضر برای انتشار در ۷ جولای برنامه ریزی شده است. آپدیت بعدی شامل نسخه جدیدی از مرحله پنجم بازی خون آشام و آخرین افکتی است که برای بازی در نظر گرفته شده است. نقشه راه اولیه، که مکانیک های جدید گیم پلی را معرفی می کند.

در نقشه راه اولیه خود برای سرکش، پونکل گفت که پنج عنصر را در ذهن دارد – اینها کامیون‌هایی هستند که پس از جمع‌آوری، یک ویژگی جدید دائمی به تمام دوره‌های آینده اضافه می‌کنند. اولین مورد Cherry Roadmap است که پس از جمع آوری نقشه، بازی را در منوی مکث فعال می کند. در حال حاضر بیش از پنج مورد اضافه شده است، اما این ماقبل آخر بخشی از طرح اولیه Poncle بازی بود و گفته می شود مکانیک گیم پلی جدیدی را اضافه می کند – که در صورت تمایل می تواند به بهبود اوضاع کمک کند. ما راه هایی برای ادویه سازی بهترین سازه های خون آشام نداریم.

این به روز رسانی همچنین شامل یک “نسخه جدید فاز پنج” است که می گوید پس از تکمیل موفقیت آمیز به نسخه قبلی باز می گردد و همچنین یک رمز عبور جدید (از شش مورد باقی مانده در نقشه راه) اضافه می شود. علاوه بر این، یک رد کوچک دیگر اضافه شده است که به عنوان یک خلاصه عمل می کند و به بازیکنان راهی برای مشاهده داده های دشمن از منوی اصلی می دهد.

علاوه بر این، یک مد جدید برای ۰.۸.۰ به بازیکنان این امکان را می دهد که همیشه پس از ارتقاء تمام تجهیزات به طور خودکار کیسه سکه یا مرغ فوم را انتخاب کنند. یادآورهای بصری نیز برای مواردی که کنار گذاشته شده‌اند اضافه می‌شوند، و گزینه‌ای برای فیلتر کردن قفل‌های به‌دست‌آمده از لیست وجود دارد تا راحت‌تر بدانید که هنوز چه قفل‌هایی را باید دریافت کنید.

پچ ۰.۷.۳، که مبلمان و محافظ درخت را اضافه کرد، فهرست برنامه ریزی شده بازی از ۲۴ شخصیت قابل بازی را کامل کرد. با این حال، در بیانیه مطبوعاتی ۰.۷.۳، از لوکای پونکل نقل شده است که گفته بود، “با کی شوخی می کنم، هیچ راهی وجود ندارد که قبل از ۱.۰ موارد بیشتری اضافه نکنم” – بنابراین ممکن است ما هم آنجا را تمام کرده باشیم. تی

Game Pass برای کامپیوتر Game Pass برای کامپیوتر Game Pass برای کامپیوتر مایکروسافت ۹.۹۹ دلار آمریکا ۱ دلار (ماه اول) شرکت کرد Network N بابت خریدهای واجد شرایط از طریق مایکروسافت و سایر برنامه ها کمیسیون دریافت می کند.

اگر هنوز در حال تلاش برای بقا هستید، حتماً راهنمای تکامل سلاح‌های Vampire Survivors ما را بررسی کنید تا بیاموزید که چگونه از انواع سلاح‌ها و زیورآلات خود بهترین استفاده را ببرید.