به روز رسانی حفاری در پروژه RKV Playfair در نروژ – اخبار


Playfair اکنون در حال حفاری هدف Sæterfjellet MMI با حفاری اولیه در اهداف MMI Røstvangen و Kletten است. در مجموع ۵۴۴ متر در ۱۱ سوراخ در Røstvangen حفاری شد، در حالی که شش سوراخ در مجموع ۴۳۹ متر در Kletten حفر شد. حفاری، برش و نمونه برداری هسته در Røstvangen تکمیل شده است. در مجموع ۸۸ نمونه شامل بلانک، استاندارد و تکراری برای تجزیه و تحلیل ارسال می شود. هسته مته Kletten اکنون از میدان به تأسیسات ما در Tynset منتقل شده است، جایی که گزارش اصلی در حال انجام است.

Playfair یک برنامه حفاری ۲۰۲۲ در RKV برای ۳۳ سوراخ اول و حداکثر ۱۰۷ سوراخ اضافی برای مجموع ۱۴۰ سوراخ بسته به نتایج و اعلان‌های حفاری ایجاد کرده است. تمام اعلان‌ها و مجوزهای لازم وجود دارد.

در سال ۲۰۲۱، حفاری اولیه در اهداف رودالن و استوربورن انجام شد و حفاری بیشتر در استوربورن پس از تکمیل حفاری در هدف Sæterfjellet برای سال ۲۰۲۲ برنامه ریزی شده است.

دان مور، مدیرعامل Playfair گفت: «تیم حفاری و پشتیبانی ما در نروژ کار فوق‌العاده‌ای انجام می‌دهد و فناوری اکتشاف به چندین حرکت حفاری در هر یک از هفت هدف ما نیاز دارد. تلاش زیادی برای “حفاظت از طبیعت” و حمایت شهرداری محلی انجام شده است که نتایج بسیار مثبتی داشته است. ما واقعا از افزایش حمایت قدردانی می کنیم. ما با هدف تکمیل این مرحله از حفاری تا اواسط شهریور به جلو حرکت می کنیم.

روستوانگان فرقه ها

Playfair از یک دکل حفاری جداشدنی برای حرکت بین سوراخ ها استفاده می کند. اگرچه مته سبک وزن است، اما می تواند تا ۱۵۰ متر با میله هایی به اندازه BQ (قطر ۳۶.۵ میلی متر یا ۱.۴۳۷) و تا ۱۵۰ متر با میله های اندازه NQ (47.8 میلی متر یا ۱.۸۷۲ اینچ) یک سوراخ به عمق ۱۰۰ متر سوراخ کند.

حفاری های کانادایی، الماس بدون مرز، بر تیم حفاری سیار نظارت می کنند. “Muskelgutta” (مردهای عضلانی) محلی بار دیگر با چالش جابجایی مته در دست انسان در مواقع لزوم روبرو می شوند. حمایت جامعه محلی هنوز قابل قدردانی است.

Promin AS، یک شرکت مشاوره مستقر در تروندهایم با تجربه گسترده در صنعت معدن نروژ، پشتیبانی لجستیکی و زمین شناسان مجرب را ارائه می دهد.

مدیریت و اجرای کلی برنامه حفاری RKV Playfair توسط Ronacher McKenzie Geoscience Inc انجام شده است. ، یک گروه مشاوره مستقل، که به عنوان بخشی از نظارت خود، تضمین می کند که پروتکل های تضمین کیفیت/کنترل کیفیت (QA/QC) مناسب وجود دارد. RMG از بهترین شیوه های موسسه کانادایی معدن، مواد معدنی و نفت (CIM) پیروی می کند.

محتوای فنی این نشریه توسط گرگ دیویسون، PGeo، یک فرد واجد شرایط که توسط National Instrument 43-101 تعریف شده است، تأیید شده است.

مسیر رسیدن به محیطی تمیزتر شامل خودروهای برقی است. وسایل نقلیه الکتریکی به مس، نیکل و کبالت نیاز دارند. آینده سبز بدون مواد معدنی وجود ندارد.

برای اطلاعات بیشتر به وب سایت ما به آدرس www.playfairmining.com یا از طریق:

دونالد جی مور د. نیل بریگز
مدیر عامل و مدیرعامل
تلفن: ۶۰۴-۳۷۷-۹۲۲۰ تلفن: ۶۰۴-۵۶۲-۲۵۷۸
پست الکترونیک: [email protected] پست الکترونیک: [email protected]

اظهارات آینده نگر: این خبرنامه Playfair Mining Ltd ممکن است حاوی برخی اظهارات و اطلاعات “آینده نگر” در مورد Playfair باشد که بر اساس باورهای مدیریت Playfair، و همچنین مفروضات ساخته شده توسط و اطلاعاتی که در حال حاضر در دسترس مدیریت Playfair است، باشد. این اظهارات منعکس کننده خطرات جاری، عدم قطعیت ها و مفروضات مربوط به برخی عوامل از جمله، اما نه محدود به، ریسک های اکتشاف و توسعه، هزینه ها و الزامات مالی، مسائل مالکیت، ریسک های عملیاتی، قیمت مواد معدنی، عوامل سیاسی و اقتصادی، عوامل رقابتی، شرایط عمومی اقتصادی، و روابط با فروشندگان و شرکای استراتژیک، مقررات دولتی و نظارت، تغییرات فصلی، تغییرات تکنولوژیکی، شیوه های صنعت، و رویدادهای یکباره. اگر هر یک یا چند مورد از این خطرات یا عدم قطعیت ها بوجود بیاید یا تغییر کند، یا اگر فرضیات اساسی نادرست ثابت شود، نتایج واقعی و اظهارات آینده نگر ممکن است از نظر مادی با موارد نشان داده شده در اینجا متفاوت باشد.