به طور رسمی در نتفلیکس تمدید شد – Big 24 News


انتظار برای یکی از بهترین سریال ها به پایان رسید. نتفلیکس بالاخره به تمدید رای داد وکیل لینکلن

فصل ۲ را برای وکیل لینکلن در نتفلیکس? چه کسی به نمایش ملحق خواهد شد؟ بعد از این چه خواهد شد؟ ما می دانیم که شما کنجکاو هستید که همه اینها را بدانید. بنابراین، به خواندن ادامه دهید.

داستان فصل دوم وکیل لینکلن چیست؟

در قسمت آخر، میکی از حمله گلن مک سوینی به پرونده ترور الیوت که هیئت منصفه شماره ۷ بود جان سالم به در برد.

به گفته نتفلیکس، در فصل دوم، میکی از زنی که متهم به قتل یک مرد بلندقد است دفاع خواهد کرد. با این حال، قد کوتاه او با شواهد پزشکی قانونی مطابقت نداشت. او همچنین در تلاش است تا شاهد را متقاعد کند که متمم پنجم را برای از بین بردن پرونده تصویب کند. پس از اینکه میکی فهمید قربانی با بازار سیاه سروکار دارد، با واکنش های منفی نیز مواجه شد.

آخرین شگفتی بلافاصله پس از داور رخ می دهد. این امر باعث ایجاد شک و تردید در ذهن هیئت منصفه خواهد شد. Lincoln Lawyer فصل ۲ بر اساس نتفلیکس پنجمین شاهد، اثر مایکل کانلی.

سیسکو اما با مشکلات خود دست و پنجه نرم می کند. اگرچه او از قدیس ها دور است، اما میکی آن را قبول خواهد کرد. نتیجه هنوز فاش نشده است.

چه کسی در سمت دادستان کل لینکلن است؟

خب مانوئل گارسیا رولفو قطعا در جمع بازیگران این فیلم حضور خواهد داشت وکیل لینکلن ۲. برخی از بازیگران دیگری که به هالر خواهند پیوست، کمپبل، ریکول، نیوتن و سیمپسون هستند.

همچنین بخوانید – تاریخ انتشار تمام فصل پنجم آمریکا در نتفلیکس

تاریخ بررسی و انتشار وکیل لینکلن چه زمانی است؟

فصل اول در ماه مه سقوط کرد و در صدر فهرست ۱۰ برتر نتفلیکس در ایالات متحده قرار گرفت، با ۲۶۰.۵۳ میلیون بازدید در چهار هفته اول انتشار. اکنون در بین بهترین مجریان تلویزیونی سال ۲۰۲۲ در رتبه ۲۷ قرار دارد. این فصل اول کتاب دوم کانلی به نام The Brass Verdict بود و در مجموع ۱۰ قسمت داشت. وکیل لینکلن بررسی می کند اکثر آنها مثبت بودند و توجه عموم را به خود جلب کردند.

نتفلیکس هنوز آن را اعلام نکرده است تاریخ انتشار فصل دوم سریال Lincoln’s Lawyer. اگر شما خالق داوود هستید. کلی فیلمنامه را با تیمش به پایان خواهد رساند و چند ماه دیگر فیلمبرداری را آغاز خواهد کرد، سپس طرفداران انتظار دارند فصل جدید را تا تابستان ۲۰۲۳ دریافت کنند. با این حال، هنوز چیزی منتشر نشده است. امیدواریم مقاله زیر به شما کمک کند تا در مورد وکیل لینکلن بیشتر بدانید.

ویدیو از نتفلیکس