به لطف فقدان رهبری جو بایدن، جهان در جنگ است – ۲۰ داستان برتر


سیاست این است که چگونه دولت ها جمعیت خود را کنترل می کنند. جنگ راهی است که سیاستمداران دیگر سیاستمداران را کنترل می کنند. امروز جهان در جنگ است که تمدن کره زمین را تغییر می دهد. تمدنی که پس از جنگ جهانی دوم به وجود آمد. برای بیش از ۷۰ سال، سرمایه داری بازار آزاد به نفع همه از سوسیالیسم توتالیتر پیشی گرفته است. با این حال، همه چیز در مورد تغییر است.

برای تداوم کمبود مواد غذایی، قیمت بالای نفت و درآمدهای پایین‌تر که با فقدان رهبری آمریکا بدتر خواهد شد، آماده باشید.

چرا؟ این تغییر اکنون با پیوستن نیروهای آمریکا به دولت‌های سراسر جهان اتفاق می‌افتد. آمریکا در جنگ با خودش تنها نیست، به همه کشورهای اتحادیه اروپا و انگلیس نگاه کنید، به خاورمیانه نگاه کنید. به آسیا نگاه کنید، همه جا جناح های متخاصم وجود دارد زیرا آمریکا رهبری خود را لغو کرده است و گانگسترهای تشنه قدرت در سراسر جهان می خواهند این خلاء را پر کنند.

همانطور که بایدن به نیمی از آمریکا به عنوان بزرگترین تهدید برای دموکراسی که این ملت تاکنون شناخته است حمله می کند، بریتانیا و اتحادیه اروپا برای تعیین سرنوشت خود تلاش می کنند در حالی که آمریکا از نقش رهبری خود صرف نظر می کند تا به اولین دیکتاتوری شکل گرفته در تاریخ ما تبدیل شود. این امر منجر به وقوع جنگ اول در اروپا پس از پایان جنگ جهانی دوم شد. طولانی ترین دوره صلح ثبت شده در اروپا. همه به خاطر رهبری آمریکا و فقدان آن در حال حاضر.

روسیه اولین کشور اراذل و اوباش بود که وارد جنگ شد زیرا آمریکا نقش سنتی خود به عنوان حافظ صلح را کنار گذاشت. آنها به زودی متوجه می شوند که جنگ ها هرگز از پیش تعیین نشده اند و اوکراین را بسیار دست کم گرفته اند. در حالی که روسیه اکنون با اوکراین دست و پنجه نرم می کند، کشورهای دیگر به سرعت درس های جنگ را آموختند و در عین حال واکنش جهان به تجاوز آشکار روسیه را مشاهده کردند.

از آنجایی که بقیه جهان به طور اتفاقی روسیه را به خاطر تجاوزاتش مجازات می کنند، کشورهای دیگری نیز وجود دارند که در حال لیسیدن هستند و برای حمله به همسایگان خود آماده می شوند.

جنگ در اوکراین هفت ماه به طول انجامید زیرا ناتو و ایالات متحده در نهایت پس از اروپا سلاح های مورد نیاز ارتش اوکراین را فراهم کردند تا مقاومت قابل احترامی داشته باشد. نتیجه نامشخص است، اما نه تنها اوکراین همچنان در حال مبارزه با همسایه بزرگتر خود است، بلکه از زمان نگارش این مقاله در چندین جبهه در حال بهبود است.

در واقع، آنها هنوز بخش هایی از استان دونتسک را کنترل می کنند. اما دولت های سرکش از نزدیک واکنش جهان را که تاکنون معتدل بوده است، زیر نظر دارند. این واکنش باعث شده است که سایر کشورهای سرکش به این باور برسند که آنها نیز می توانند از تهاجم آشکار با حداقل هزینه در سطح بین المللی استفاده کنند.

خاورمیانه

کشورهای قلدری مثل ایران آنها می خواهند یک قدرت منطقه ای باشند، همانطور که امپراتوری ایران باستان قبل از آنها بود. برای انجام این کار، آنها ابتدا باید آن خار مزاحم را از طرف خود یعنی اسرائیل از بین ببرند. همه به جز جو بایدن این واقعیت را درک می کنند. به ویژه کشورهایی که بیشتر از همه توسط ایران تهدید می شوند. بنابراین، بایدن چه می کند؟ او دست در دست هم می‌رود و از ایران می‌خواهد توافق هسته‌ای را امضا کند که به ایران از داشتن یک باشگاه سلاح هسته‌ای اطمینان می‌دهد. لذت ببر، جو!

بنابراین در حالی که بایدن می پذیرد که آیت الله ها به آنها تسلیحات هسته ای بدهند، دولت یهود با دشمنان سابق در کشورهای همسایه برای مقابله با ایران همکاری می کند. نبرد بزرگی در آنجا در جریان است و همه آن را می دانند، به جز بایدن. اگر ایران بیش از آنچه که هست به دستیابی به سلاح هسته ای نزدیک شود، اسرائیل ممکن است این مبارزه را برای محافظت از خود در برابر طوفان هسته ای آغاز کند. اما اتحاد اسرائیل با عربستان سعودی و برخی کشورهای عربی دیگر، به لطف بایدن، تمام حسن نیتی را که رئیس جمهور ترامپ در آن منطقه ایجاد کرده بود، از بین برد.

بایدن ماهیت تهاجمی ایران را تقویت کرده و در عین حال مواضع اسرائیل و عربستان سعودی را تضعیف کرده است. او ممکن است از زوال عقل رنج می برد، اما اطرافیانش محکم پشت سر ایران و علیه متحدان سنتی ما در خاورمیانه ایستاده اند. تماشای منظره بایدن در حال التماس از شاهزادگان سعودی سخت بود. دیدار او از تقاضای آنها برای افزایش تولید نفت با کاهش تولید عربستان سعودی به پایان رسید.

خیلی به رانندگیش. او فراموش کرد که وقتی به پشت کاخ سفید بازگشت، ترامپ استقلال نفتی آمریکا را داشت. ما به نفت هیچ کشوری نیاز نداشتیم و می توانستیم وابستگی اروپا به نفت روسیه را کاهش دهیم. بنابراین کاری که بایدن انجام داد، اولین دستور اجرایی او این بود که استقلال نفتی ما را متوقف کند. سپس ذخایر نفت ما را به چین، دشمن ما، داد.

وقتی صحبت از رهبری بایدن شد، آیا افغانستان را به یاد دارید؟ به نظر می رسد طالبان که بهترین تجهیزات نظامی جهان را به لطف اشتباه بایدن در عقب نشینی به دست آورده است، در حال حاضر با جبهه مقاومت ملی (NRF)، یک شورش فزاینده ضد طالبان در شمال شرق افغانستان، در حال جنگ است. ایران از طالبان حمایت می کند که از دیگر جنگ های منطقه ای حمایت می کند.

مانند درگیری های جاری در سوریه. این جنگ در حال حاضر آنقدر گیج کننده است که همه درگیر آن هستند. از جمله ایران، روسیه، آمریکا، ناتو و شبه نظامیان خصوصی. حزب الله لبنان نیز در میان رزمندگان حضور دارد. اما این نیابت های ایرانی در جنوب صحرای آفریقا نیز علیه عربستان سعودی می جنگند و آفریقا را به جنگ قدرت در خاورمیانه سوق می دهند، میدان جنگ جدیدی که جان آمریکایی ها را گرفته است.

بنابراین اروپا، خاورمیانه و آفریقا در حال جنگ با بایدن هستند. که ما را به آسیا می برد.

من مطمئن نیستم که این فقط ناآگاهی است یا چیز دیگری، اما این دموکرات‌های متعهدتر در چین بهانه‌ای برای چین ایجاد می‌کنند تا جنگی را با تایوان آغاز کند. اول بایدن که از طریق پسرش هانتر میلیون ها دلار از حزب کمونیست چین برای خدمات نامشخص دریافت کرد و سپس نانسی پلوسی که اخیراً حرف های تحریک آمیز زده و انجام داده است. انگار می خواهند جنگی راه بیندازند.

شوهر و پسر پلوسی سرمایه گذاری های زیادی در چین دارند و دور از ذهن نیست که تصور کنیم او با سفر به تایوان اقدامی تحریک آمیز کرده تا به نوعی درآمد مالی خود را از این سرمایه گذاری ها افزایش دهد.

می‌توانیم دلایل زیادی برای تحریک او در نظر بگیریم، همراستا با اظهارات زیاد بایدن در مورد حفاظت از تایوان در صورت حمله. مانند رهبر کمونیست چین، شی جین پینگ به هموطنانش نیاز دارد تا در حالی که حزب کمونیست چین رهبر بعدی خود را انتخاب می کند، اطراف او جمع شوند. شی می خواهد که او باشد و «بحران» با آمریکا اعضای حزب کمونیست چین را دور او جمع می کند.

در واقع، همه این پروازها بر فراز تایوان احتمالا نشان خواهند داد که شی جین پینگ و رهبران حزب کمونیست چین در تایوان چقدر بی رحم هستند. حتی ظالمان نیز برای ماندن در قدرت به حمایت رهبران سیاسی خود نیاز دارند. یادتان هست چه اتفاقی برای سزار افتاد که سیاستمدارانش دیگر با او موافق نبودند؟

با این حال، شی اکنون با برخی مشکلات سیاسی خود مواجه است. کمیته مرکزی آن در حزب کمونیست چین قرار است در ماه نوامبر یک رهبر جدید را انتخاب کند، اما اقتصاد چین در سال گذشته شاهد کاهش شدید بوده است. کمبود مواد غذایی در میان طبقه کارگر به مشکل تبدیل شد و بازار املاک و مستغلات سقوط کرد. هم فقیر و هم غنی در چین چنگال کووید-۱۹ را احساس می کنند. علاوه بر این، ارتش در حال رشد او می خواهد ماهیچه هایش را منعطف کند. و چه راهی بهتر از داشتن یک دشمن مشترک برای راضی کردن همه؟ جو بایدن با تمجید از تایوان وارد شوید و نانسی پلوسی پس از گفتن دیپلمات های چینی از تایوان دیدن کرد.

ناگهان شما یک دشمن مشترک پیدا می کنید و دلیلی برای تجمع در اطراف آن دارید. سود برای یک شی پس طرف بدبین این نویسنده را ببخشید، که معتقد است بایدن و پلوسی به دستور شی، که بخش بزرگی از درآمد آنها را کنترل می کند، فعال بودند.

صحبت از دستاوردهای غیرقانونی آنها، هر جنگی باعث هرج و مرج بیشتر در سراسر جهان می شود و فرصت های بیشتری را برای حشرات بی پروا ایجاد می کند تا از آن جنگ ها تحت پوشش آن هرج و مرج سودهای کلانی به دست آورند. می دانید، افرادی مانند جورج سوروس میلیاردها دلار از رنج دیگران به دست آورده اند.

ما نمی توانیم همه آنها را به یکباره متوقف کنیم، اما می توانیم آنها را در نوامبر کاهش دهیم. در کمتر از ۶۰ روز، این همان اتفاقی است که برای رئیس جمهور ترامپ رخ داد، زمانی که او سعی کرد مانع از بین بردن آزادی و آزادی آمریکا توسط “نخبگان” جهان شود. آنها با هم متحد شدند تا به هر قیمتی جلوی او را بگیرند. اکنون آنها یک بار دیگر متحد می شوند تا جلوی ۷۵ میلیون حامی MAGA را بگیرند که می خواهند جلوی این جنون را در پای صندوق های رای بگیرند.

آمریکا با خودش در جنگ است

به همین دلیل است که جو بایدن به همه میهن پرستان آمریکایی اعلان جنگ داده است. بله، ما اینجا در آمریکا در حال جنگ هستیم. نه یک جنگ آتش، اگرچه اوله جو می خواهد جنگی را شروع کند تا بتواند رای گیری را در نوامبر متوقف کند. با این حال، این یک جنگ برای آمریکا است.

برای پیروزی در این جنگ، ما باید در نوامبر رای دهیم و مجلس و سنا را پس بگیریم. مجلس هیچ کاری برای توقف جنگ علیه میهن پرستان انجام نخواهد داد. فقط در سال ۲۰۲۴، زمانی که ما دوباره دونالد جی. اگر ترامپ را برای ریاست جمهوری انتخاب کنیم، شاهد پایان این جنگ ها در سراسر جهان خواهیم بود.

ببینید، همه به این دلیل است که آمریکا، تحت رهبری بایدن، کشوری بدون رهبر است. وقتی دوباره یک رهبر به عنوان رئیس جمهور داشته باشیم، جهان با ثبات خواهد بود. مگر اینکه قبلا منفجر شده باشد.

مطمئن شوید که در ماه نوامبر رای دهید و به نجات جهان کمک کنید.

نظرات و نظرات بیان شده در این مقاله متعلق به نویسنده است و ممکن است لزوماً منعکس کننده نظرات این نشریه نباشد.

جوزف راگونیز کهنه کار نیروی هوایی ایالات متحده، افسر پلیس بازنشسته، فارغ التحصیل عدالت جنایی، کارآفرین، روزنامه نگار، ویراستار، ناشر، و رمان نویس است. آخرین کتاب او، “سیف محمد” می توان آن را در Amazon.com در جلد شومیز یا Kindle خریداری کرد.

به دنبال جوزف وارد سالن شوید (https://www.parler.com/writerworks9)

به جو در گاب بپیوندید (https://www.gab.com/jragonese) و جو در Gettr (https://gettr.com/user/joeragonese)

اگر این مقاله برای شما مفید بود، لطفاً کمک مالی کوچکی به ما کنید یک فنجان قهوه برای کمک به حمایت از روزنامه‌نگاری محافظه‌کار – یا اطلاع رسانی. متشکرم.

منبع سندیکایی برای مقاله اصلی RWR.