بولت استاد رژیم کتوژنیک؟ بهترین زمان برای خوردن پروفسور بولت کی است؟

بولت پروف


استاد بولت رژیم کتوژنیک

پروفسور بولت چیست؟ رژیم کتوژنیک چه فوایدی دارد؟ چرا به آن Quito Adequate می گویند؟ چرا هرگز نباید از رژیم کتوژنیک استفاده کنید ، با ما همراه باشید تا به تمام سوالات خود پاسخ دهیم.

ضد پیچ ​​یک فنجان قهوه ای است که با افزودن روغن هایی مانند کره ، روغن نارگیل و روغن MCT به دست می آید.

برای تست پیچ یک فنجان قهوه درست کنید و 1 تا 2 قاشق غذاخوری کره به آن اضافه کنید. 1 تا 2 قاشق غذاخوری روغن نارگیل یا روغن MCT اضافه کنید. با همزن یا فرم مخلوط کنید.

قهوه ضد گلوله نارگیل قهوه - ضد گلوله در رژیم کتوژنیک

چرا بولت رژیم کتوژنیک را به طور حرفه ای مصرف می کند؟

ابتدا باید مزایا و معایب قهوه را بدانید.

قهوه فواید زیادی دارد که از حوصله این مقاله فراتر می رود. اما مهمترین مزیت این است که برای رژیم های کتوژنیک نیز بسیار مفید است. تولید کتون را در بدن افزایش می دهد و ذخایر مفید چربی را برای بدن فراهم می کند. این اولین قهوه خوب در رژیم رکتوژنیک است.

دومین فایده قهوه در رژیم کتوژنیک کاهش اشتها و افزایش سطح انرژی در بدن است.

اما علاوه بر مزایای آن ، معایبی نیز دارد که متأسفانه بر رژیم کتو بسیار سنگین است. این به این دلیل است که سطح کورتیزول را در بدن افزایش می دهد. مخصوصا برای افرادی که استرس دارند.

قبل از تحقیق ، مشخص شد که هر 200 میلی گرم کافئین می تواند سطح کورتیزول را تا 30 increase افزایش دهد.

این 200 میلی گرم کافئین معادل 2 فنجان قهوه است. افزایش 30 درصدی کورتیزول در نهایت می تواند منجر به اضافه وزن شود.

هنگامی که سطح کورتیزول شما افزایش می یابد ، سطح قند خون شما افزایش می یابد و هنگامی که سطح قند خون شما افزایش می یابد ، سطح انسولین را تحریک می کند.

بیشتر افرادی که به طور کلی از افسردگی رنج می برند. وقتی آنها در اولین ساعت قهوه می نوشند ، احساس بسیار خوبی نیز دارند. اما با گذشت زمان ، آنها وسوسه می شوند شیرینی و کربوهیدرات بخورند که این امر نیز باعث افزایش سطح کورتیزول می شود.

محققان Keto یک نوشیدنی به نام Bolt Proof برای مشکل کورتیزول افراد Keto تولید کرده اند.

چگونه می توان از افزایش سطح کورتیزول در انسان جلوگیری کرد؟

در واقع ، ماده فعال قهوه (کافئین) محلول در آب و چربی است. وقتی از Bolt Proof استفاده می کنید ، بیشتر این کافئین جذب چربی ها می شود. همانطور که می دانید چربی به سرعت جذب نمی شود و جذب چربی حدود 8 ساعت طول می کشد.

جذب کافئین موجود در چربی باعث کاهش سطح جذب کافئین شما می شود. اگر قهوه می نوشید ، کافئین معمولاً ظرف 15 تا 30 دقیقه جذب می شود. اما اگر آمدید ، قهوه را به شکل پیچ و مهره بنوشید. به آرامی جذب می شود و می تواند جذب کافئین را تا 6 ساعت به تأخیر بیندازد. این پیچ گواهی می دهد و خوردن آن مفید است و همچنین از آنچه برای بدن شما اتفاق می افتد مفید است و مضرات قهوه را کاهش می دهد.

Bolt Proof چگونه فواید قهوه را در بدن شما افزایش می دهد؟

خوردن Bolt Evidence باعث می شود هنگام نوشیدن قهوه احساس بهتری داشته باشید و مصرف ساعت ها Bolt Evidence با بالا بردن سطح انرژی ، اشتهای شما را کاهش می دهد.

پس از کند شدن میزان انتشار کافئین ، سطح قند خون شما افزایش می یابد و سطح انسولین شما کاهش می یابد. اگر تجربه کرده اید ، هورمون شما چند ساعت پس از خوردن پیچ و مهره تنظیم می شود. هوس شیر معمولاً رخ نمی دهد.

قهوه اسیدی است و بدن شما را اسیدی می کند. اما کلسیم موجود در کره اسیدیته قهوه را تا حد زیادی کاهش می دهد. و در این زمینه بسیار پیشرفت خواهد کرد.

علاوه بر این ، CLA و اسیدهای آلی موجود در کره و روغن نارگیل دارای خواص ضد التهابی هستند و قهوه باعث کاهش التهاب در افراد مبتلا به ورم معده می شود.

Boltproof همچنین باعث افزایش ویتامین E ، D و کلسیم می شود.

نکات مهم استفاده از پروفسور بولت در رژیم کتوژنیک

– برای افطار بهتر است از شواهد پیچ ​​استفاده کنید. (لازم نیست برای روزه گرفتن گرسنه باشید ، وقت آن است که هنگام گرسنگی روزه بگیرید. نگران نباشید که روزه شما به سرعت شکسته شود. اگر درست رفتار کنید و غذای مناسب بخورید ، روزه شما طولانی می شود) تنها کاری که می توانید انجام دهید این است که شهادت بولت این است که او سریع غذا می خورد. وقتی بسیار گرسنه هستید ، تست پیچ را بخورید ، زیرا ساعت ها شما را گرسنه نمی کند.

در وعده بعدی غذاهای سالم و شیرین برای قلب شما وجود ندارد.

بهترین وعده غذایی برای خوردن چه زمانی است؟

آن را با صبحانه یا دیرتر بخورید. به عنوان وعده دوم ، یا قبل از خواب بسیار اشتباه است. از آنجا که کافئین زیاد است ، خوردن آن قبل از خواب می تواند کیفیت خواب شما را کاهش دهد.

بولت شهادت می دهد که بهترین زمان برای خوردن اولین وعده غذایی زمانی است که صبح با احساس گرسنگی از خواب بیدار می شوید. و زمان مشخصی برای آن تعیین نکرده ایم.

بهترین راه برای روزه گرفتن این است که مقدار کمی غذا بخورید و از تست بولت استفاده کنید زیرا باعث می شود ساعت ها احساس سیری کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *