بیایید وضعیت افزونه را ببینیم – بیگ ۲۴ نیوز


مدت زیادی از انتشار اولین سریال انیمیشن اسپریگان در نتفلیکس می گذرد. طرفداران مدام به این فکر می کنند که چه زمانی فصل دوم را تماشا کنند. با این حال، در حال حاضر همه منتظر هستند تا استودیوی انیمیشن دیوید پروداکشن و نتفلیکس در مورد آینده انیمه تصمیم بگیرند. خوشبختانه، چند نکته به فصل دوم Spriggan اشاره دارد.

Spriggan یک مجموعه انیمیشن علمی تخیلی ژاپنی از نتفلیکس است. داستان سریال بر اساس مانگای ریوجی میناگاوا و نویسنده هیروشی تاکاشیگه است. علاوه بر این، یک دهه پیش، یک تمدن باستانی بر روی زمین حکومت می کرد. اما بعداً خودش را نابود کرد. این درسی به آیندگان داد که از خلاقیت قدرتمند استفاده کنند. سپس چندین گروه شروع به کشف آثار مرموز با اهداف مختلف کردند. ARCAM و نیروهای آن، Spriggans، در صف ایستاده اند.

وضعیت برنامه افزودنی فصل دوم نتفلیکس Springer

نتفلیکس هنوز فصل دوم اسپریگان را تمدید نکرده است، به این معنی که وضعیت رسمی آن در حالت تعلیق است. با این حال، برخی شواهد نشان می دهد که تمدید فصل دوم به زودی تصویب خواهد شد.

Spriggan فصل 2: ​​بیایید نگاهی به وضعیت افزونه بیندازیم

انیمه باقی مانده است تا تمام منابعی را که در ۱۱ جلد منتشر شده است جمع آوری کند. علاوه بر این، این صحنه با نبرد برای دشمن بعدی، یو، در فصل دوم اعتبار دارد.

این انیمه همچنین در فصل اول عملکرد بهتری داشت و به مدت ۴ روز مقام اول را در ژاپن داشت.

همچنین بخوانید – تاریخ انتشار تمام فصل پنجم آمریکا در نتفلیکس

Spriggan فصل ۲: ​​چه انتظاری دارید؟

صحنه آخر فصل اول اسپریگان، شاو کانا را به عنوان شرور بعدی معرفی کرد. این نمایش یکی از جدی ترین رقبای یو در مانگا است و هنوز نامی در مجموعه انیمه ای نیامده است. شو برای ترور و نفوذ به یک سرباز سابق COSMOS فرستاده می شود، در همان مدرسه یو ثبت نام می کند و باید با او مقابله کند زیرا او توانایی مشابه سربازان ARCAM را دارد. طرفداران برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نمایش کانیا باید از قسمت اسپویلر دیدن کنند.

تاریخ انتشار فصل ۲ Spriggan

هر بحثی در مورد این موضوع واقعاً حدس و گمان است. قطعا مخاطب باید منتظر معرفی رسمی دیوید پروداکشن باشد. ساخت این سریال انیمیشنی زمان بیشتری می برد. می توان گفت طرفداران فصل دوم را تا پایان سال ۲۰۲۳ یا اوایل سال ۲۰۲۴ تماشا خواهند کرد.

ویدیو از نتفلیکس