بیش از ۲۱ هزار لیست تجاری، هدف FINNDIT آسانتر کردن جستجوی خدمات محلی است.


جستجوی محلی را پیدا کنید

Finndit همانطور که از نامش پیداست یک موتور جستجوی تجاری است. تقریباً همه، حداقل در شهرها، از اینترنت برای یافتن خدمات مختلف، فروشگاه ها، مغازه ها، اطلاعات و غیره استفاده می کنند. به طور طبیعی، اگر کسی بخواهد به دنبال نوع کسب و کار و خدمات در اطراف محله خود باشد، اینترنت راه حلی است که می تواند انجام دهد. Finndit یکی از این پلتفرم‌هاست که بیش از ۲۱ لست لیست کسب‌وکار در پلتفرم خود دارد و به احتمال زیاد آنچه را که به دنبالش هستید پیدا خواهید کرد.

Finndit یک موتور جستجو است که بر بازارهای محلی و سرمایه گذاری های کوچک و متوسط ​​تمرکز دارد. هند مکان عظیمی برای MSMEهای غیر سازماندهی دیجیتال است. این موسسات تجاری کوچک مانند یک وب در سراسر کشور پخش شده اند. آنها می توانند حتی به دورافتاده ترین مناطق کشور ما نفوذ کنند. جمع آوری اینها در یک مکان یک کار چالش برانگیز است، اما یک کار مفید نیز هست. Finndit متخصصانی را آموزش داده است که خستگی ناپذیر برای آوردن فروشندگان محلی روی پلتفرم کار می کنند تا کاربران مجبور نباشند جای دیگری را برای یافتن آنچه نیاز دارند جستجو کنند.

فیندیت که در سال ۲۰۲۰ تأسیس شد، با سرعتی تصاعدی رشد کرده است. داشتن بیش از ۲۱ کسب و کار در این پلتفرم در عرض ۲ سال کار چندان مهمی نیست. این به خودی خود گواهی بر ضرورت و کیفیت خدمات ارائه شده توسط Finndit است. این پلتفرم نه تنها به شکوفایی و گسترش کسب‌وکارها کمک کرده است، بلکه به کاربران نیز کمک کرده است که می‌توانند هر چیزی را که در خانه‌هایشان نشسته است جستجو کنند. این خدمات کل فرآیند جستجو را بسیار آسان می کند و به فروشندگان کوچک کمک می کند تا کسب و کار خود را برای مخاطبان زیادی قابل کشف کنند.

با در نظر گرفتن رفتار کاربران مدرن اینترنت، Finndit به عنوان یک برنامه برای اندروید و iOS در دسترس است که به راحتی می توان آن را در تلفن هوشمند بارگیری کرد و در هر مکانی استفاده کرد. از طرف دیگر، اگر یک لپ‌تاپ یا رایانه شخصی هستید، Finndit یک وب‌سایت دقیق دارد که به راحتی می‌توان به آن پیمایش کرد. بیش از ۱۹۰۰ زیرمجموعه کسب و کار در وب سایت فهرست شده است. می توانید فیلترها را تنظیم کنید یا از طریق فهرست کوتاه دسته ها جستجو کنید و به راحتی آنچه را که به دنبال آن هستید بیابید. شما به سادگی باید مکان خود را وارد کنید و مشاغل فهرست شده در پلتفرم در اطراف آن منطقه ظاهر می شوند.

طیف شرکت های فهرست شده در این پلتفرم بسیار زیاد است. این شامل مواردی مانند کلینیک های پزشکی، فروشگاه های دپارتمان محلی، فروشگاه های لوازم التحریر، مغازه های اتومبیل، مکانیک، سالن های ورزشی، رستوران ها، هتل ها، ترتیبات عروسی، مدیریت رویداد، فروشگاه های حیوانات خانگی، فروشگاه های ورزشی، پیک ها، ضیافت ها، جواهرات، مدرسه بازی و موارد دیگر می شود. فیلتر کردن این موارد مطمئناً نتایج دلخواه را به همراه خواهد داشت.

پلتفرم با سرعتی سریع در حال رشد است. شهرها و شهرک های بیشتری به این پلتفرم اضافه می شوند تا یک شبکه متراکم ایجاد شود که تقریباً همه فروشگاه ها را در هر منطقه ای در بر می گیرد. با افزایش روزافزون مردمی که اینترنت ارزان و گوشی های هوشمند مقرون به صرفه را تجربه می کنند، توسعه دیجیتال به طور گسترده ای در حال انجام است. مردم خدماتی مانند این را برای هر مکان جدیدی که به آن نقل مکان می کنند می خواهند. Finndit با نشان دادن کسب‌وکارهای نزدیک به همراه جزئیات تماس و ساعات کاری کسب‌وکار، به مردم کمک می‌کند در زمان زیادی صرفه‌جویی کنند.

رژیم لاغری سریع