بیل دی بلازیو از خط عبور می کند

بیل دی بلازیو از خط عبور می کند


در بحبوحه اعتراضات جورج فلوید 2020 ، شورای شهر نیویورک ، شهردار معترض آزاد ، همچنین خواستار حذف مجسمه توماس جفرسون از ساختمان شهرداری بلاسیو شد. هیسنر ، که هرگز در ایده ای ترسناک تردید نکرد ، اکنون به این خواسته عمیقاً ضد آمریکایی احترام می گذارد.

توماس جفرسون. او نویسنده بیانیه استقلال ، سومین رئیس جمهور و از قضا بنیانگذار حزب دموکرات امروز است.

فکر می کنم می توان فهمید چرا بلاس به جفرسون اهمیت نمی دهد. با این حال ، او یک شخصیت سیاسی با دستاوردهای فوق العاده بود و شهردار بیشتر به خاطر پیشرفت دو دهه ای گاتهام در توالت در دو خطرناک ترین دوران خود به شهرت رسید.

دی بلاسیو به آرامی از میان آتشی که در یک فیلم اکشن به راه انداخته است عبور می کند و مجسمه هایی را به تصمیمات پرخطر طولانی مدت وی به عنوان شهردار اضافه می کند.

شهردار دو بلاسیو مجسمه توماس جفرسون را از ساختمان شهرداری بیرون می کند.
متیو مک درموت

اما صادقانه بگویم ، این ارتباط چندانی با جفرسون یا پریتوی ندارد. این ویرانی تاریخ نماد یک چپ مترقی است که می خواهد هرکسی را که از پوریتانیسم خوشش نمی آید ، برکنار کند.

این ایده که افراد دارای نقص عمیق می توانند کارهای فوق العاده و خوبی را حتی با استانداردهای خود انجام دهند ، به قدمت تاریخ و قصه گویی است. پادشاه دیوید کتاب مقدس مرتکب اعمال وحشتناک ، زنا و قتل می شود ، اما همچنان به عنوان یک قهرمان ظاهر می شود. تاریخ و شخصیت های آن پیچیده است.

این بسیار بیشتر از تاریخ آمریکا است ، بلکه به انسانیت اولیه ما مربوط می شود.

ما جفرسون را نه به این دلیل که یک برده بود ، جشن می گیریم ، بلکه به این دلیل که او در اعلامیه ای که این کشور به آن امیدوار بود ، آرمان های والایی نوشت.

بیل دی بلازیو ، شهردار نیویورک
شهردار بیل دی بلاسیو این تصمیم را چند ماه قبل از پایان دوره ریاست جمهوری خود اتخاذ کرد.
متیو مک درموت

در جامعه امروزی ، مردم معیشت خود را از دست می دهند و به دلیل نقض مجموعه ای از قوانین در حال تغییر که توسط مجرمان تداوم یافته است ، از سکوی عمومی محروم می شوند. دی بلاسیو فکر می کند که آنقدر شجاع است که مردان و زنان بزرگتر از او را از سالن های دولت اخراج می کند. اما او یک ترسو است و در آخرین روزهای شهرداری خود افکارش را شکست.

هیچ کس مجسمه ای برای دو بلاسیو نخواهد ساخت ، اما اگر آنها ساختند ، ما آن را تخریب نخواهیم کرد. بگذارید او یک نماد بی اهمیت باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *