بیل سیمونز به عنوان رئیس بخش جهانی ورزش Spotify انتخاب شد – باب خبر


Spotify تبلیغ کرده است زنگبیل سیمونز به عنوان رئیس استراتژی جهانی ورزش، گزارش داد ضرب الاجل. سیمونز از زمانی که این سرویس استریمینگ شبکه پادکست ورزشی و فرهنگی او را خریده است، زیر چتر سرویس پخش کار می کند زنگ در سال ۲۰۲۰. در نقش جدیدش، احتمالاً سیمونز را خواهیم دید که مجموعه فعلی پادکست های متمرکز NBA، MLB و NFL را گسترش داده و در قلمرو بین المللی شیرجه بزند. ما قبلاً اشاره ای به آن با نمایش هایی مانند دریافت کرده ایم پاد راگبی با اندی گود، بیگ جیم همیلتون و میزبان اندی رو.

مخاطبان غیر آمریکایی Spotify در حال افزایش است – این سرویس در حال حاضر در ۱۷۸ کشور در دسترس است. تعداد مشترکان آن در سه ماهه اول سال ۲۰۲۲ در واقع ۲ میلیون نفر افزایش یافت (علیرغم از دست دادن همه مشترکان روسی خود) که به “عملکرد بهتر در آمریکای لاتین و اروپا” اشاره کرد. سال گذشته، سرویس استریم به ۸۶ کشور جدید گسترش یافت، با هدف نهایی پخش به بیش از ۱ میلیارد کاربر. در اوایل سال جاری، اسپاتیفای اعلام کرد که قرار است شریک اصلی باشگاه بارسلونا و همچنین شریک رسمی پخش صوتی آن شود. با توجه به این واقعیت که هیچ پوشش ورزشی جهانی بدون فوتبال کامل نخواهد بود، ما احتمالاً حتی بیشتر از این فضا خواهیم دید. بدون شک در بین مخاطبان جهانی اسپاتیفای اشتهایی برای نمایش هایی با تمرکز بر لیگ برتر، فیفا و جام جهانی و همچنین سایر موضوعات ورزشی بین المللی وجود ندارد.

ارتقای سیمونز بخشی از یک تغییر گسترده تر در ساختار اجرایی Spotify است. مکس کاتلر، بنیانگذار Parcast، رئیس محتوای سازنده و مشارکت Spotify خواهد شد، بر نسخه‌های اصلی نظارت می‌کند و سرپرستی بخش کاملاً جدیدی از محتوای «محور سازنده» را بر عهده خواهد داشت. جولی مک نامارا بر همکاری استودیوها و آثار تولید شده در هالیوود نظارت خواهد کرد.

در آخرین تماس درآمدی اسپاتیفای، اعلام کرد که به رکورد ۴۲۲ میلیون کاربر فعال ماهانه جهانی رسیده است. اما علیرغم رشد قوی آن، نگرانی های اولیه مبنی بر اینکه Spotify ممکن است با سرمایه گذاری ۱ میلیارد دلاری خود در پادکست ها بیش از آن چیزی را که می تواند بجوید، از بین نرفته است. در حالی که ساعات گوش دادن به پادکست در طول همه گیری همه گیر افزایش یافت، هیچ تضمینی وجود ندارد که Spotify بتواند در آینده این شتاب را حفظ کند.

همه محصولات توصیه شده توسط Engadget توسط تیم تحریریه ما، مستقل از شرکت مادر انتخاب می شوند. برخی از داستان های ما شامل پیوندهای وابسته است. اگر از طریق یکی از این پیوندها چیزی بخرید، ممکن است کمیسیون وابسته را دریافت کنیم.

لینک منبع