بیمه عمر متروپولیتن نیویورک، سهامداران Biogen Inc. (NASDAQ: BIIB) – Big 24 Newsبیمه زندگی متروپولیتن نیویورک سهام خود را در Biogen Inc کاهش داد. (NASDAQ: BIIB – Rating Receipt) بر اساس آخرین افشای آن در کمیسیون بورس و اوراق بهادار، طی سه ماهه اول ۴۶.۰ درصد افزایش یافت. این سرمایه گذار نهادی پس از فروش ۷۷۱۳ سهم در طول سه ماهه، ۹۰۶۵ سهم از سهام شرکت بیوتکنولوژی را در اختیار داشت. دارایی های Metropolitan Life Insurance NY در Biogen در پایان آخرین دوره گزارش ۱,۹۰۹,۰۰۰ دلار ارزش داشت.

تعدادی دیگر از صندوق های تامینی نیز تغییراتی در موقعیت خود در شرکت ایجاد کرده اند. MetLife Investment Management LLC دارایی خود در سهام Biogen را ۲۳.۱٪ در سه ماهه اول افزایش داد. MetLife Investment Management LLC اکنون مالک ۳۹۹۵۶ سهم از سهام شرکت بیوتکنولوژی به ارزش ۸۴۱۵۰۰۰ دلار پس از خرید ۷۵۰۱ سهم اضافی در سه ماهه گذشته است. Murchinson LLC دارایی سهام بیوژن خود را ۱۲۵.۰٪ در سه ماهه اول افزایش داد. Murchinson LLC اکنون مالک ۴۵۰۰۰ سهم از سهام شرکت بیوتکنولوژی به ارزش ۹۴,۴۷۷,۰۰۰ دلار پس از خرید ۲۵۰۰۰ سهم دیگر در سه ماهه گذشته است. CI Investments Inc. سهام آن در Biogen در سه ماهه اول ۱۹.۳ درصد افزایش یافت. CI Investments Inc. اکنون ۴۰۳۳ سهم از سهام شرکت بیوتکنولوژی را در اختیار دارد که پس از خرید ۶۵۳ سهم دیگر در سه ماهه گذشته، ۸۴۹۰۰۰ دلار ارزش دارد. Acadian Asset Management LLC دارایی خود در سهام Biogen را ۳۱۲.۱% در سه ماهه اول افزایش داد. Acadian Asset Management LLC اکنون مالک ۱۱۴۵۴۰ سهم از سهام شرکت بیوتکنولوژی به ارزش ۲۴۱۲۰۰۰ دلار پس از خرید ۸۶۷۴۶ سهم اضافی در سه ماهه گذشته است. سرانجام، Beutel Goodman & Co Ltd. سهام این شرکت در سهام بیوژن در سه ماهه اول ۲.۹ درصد رشد کرد. Beutel Goodman & Co Ltd اکنون مالک ۹۴۰۱۶۱ سهم از سهام شرکت بیوتکنولوژی به ارزش ۱۹۷۹۹۷۰۰۰ دلار پس از خرید ۲۶۶۲۵ سهم اضافی در سه ماهه گذشته است. سرمایه گذاران نهادی و صندوق های تامینی ۸۳.۴۵ درصد از سهام شرکت را در اختیار دارند.

سهام بیوژن ۱.۹ درصد سقوط کرد

سهام NASDAQ BIIB روز جمعه با قیمت ۱۹۶.۰۳ دلار افتتاح شد. این شرکت دارای ارزش بازار ۲۸.۴۵ میلیارد دلار، نسبت قیمت به درآمد ۱۳.۹۸، نسبت قیمت به درآمد ۰.۹۰ و بتای ۰.۴۰ است. این شرکت دارای نسبت بدهی به حقوق صاحبان سهام ۰.۵۳، نسبت معاملات ۱.۹۴ و نسبت سریع ۱.۶۸ است. میانگین متحرک ۵۰ روزه ۲۱۱.۸۴ دلار و میانگین متحرک ۲۰۰ روزه ۲۰۷.۷۶ دلار است. Biogen دارای کمترین قیمت در یک سال اخیر ۱۸۷.۱۶ دلار و بالاترین سطح یک ساله ۳۳۷.۸۰ دلار است.

Biogen (NASDAQ: BIIB – Receive Rating) آخرین نتایج درآمد خود را در روز چهارشنبه ۲۰ جولای منتشر کرد. این شرکت بیوتکنولوژی ۵.۲۵ دلار به ازای هر سهم در سه ماهه گزارش داد که بر برآوردهای اجماع تحلیلگران از ۴.۰۹ دلار با ۱.۱۶ دلار بالاتر بود. بایوژن بازده سهام ۲۲.۳۶% و حاشیه خالص ۱۹.۳۶% داشت. این شرکت در سه ماهه ۲.۵۹ میلیارد دلار درآمد داشت، در حالی که انتظارات تحلیلگران ۲.۴۸ میلیارد دلار بود. در سه ماهه مشابه سال گذشته، این شرکت ۵.۶۸ دلار به ازای هر سهم درآمد کسب کرد. درآمد این شرکت نسبت به فصل مشابه سال قبل ۶.۷ درصد کاهش داشته است. به طور متوسط، تحلیلگران انتظار دارند شرکت Biogen Inc. 16.36 سود هر سهم برای سال مالی جاری.

تغییر رتبه تحلیلگر

BIIB موضوع چندین گزارش تحقیقاتی اخیر بوده است. گروه UBS در گزارشی در روز جمعه، ۲۲ جولای، قیمت هدف خود را در Biogen به ۲۳۸.۰۰ دلار کاهش داد. رابرت دبلیو برد در یادداشتی تحقیقاتی در روز سه شنبه، ۲ آگوست، رتبه “خنثی” را مجدداً منتشر کرد و قیمت هدف ۲۲۴.۰۰ دلاری را برای سهام بیوژن تعیین کرد. بارکلیز قیمت هدف خود را در Biogen از ۲۱۰.۰۰ دلار به ۲۰۰.۰۰ دلار کاهش داد و در یک یادداشت تحقیقاتی در روز پنجشنبه، ۲۱ جولای، رتبه “هم وزن” را به این شرکت اختصاص داد. Trust Financial قیمت هدف خود را در Biogen از ۳۲۰.۰۰ دلار به ۲۷۰.۰۰ دلار کاهش داد و در یادداشتی تحقیقاتی در روز پنجشنبه، ۲۱ جولای، رتبه “خرید” را به شرکت اختصاص داد. در نهایت، بانک سلطنتی کانادا در یادداشتی تحقیقاتی در روز چهارشنبه، ۲۰ جولای، قیمت هدف خود را برای Biogen از ۲۶۴.۰۰ دلار به ۲۵۹.۰۰ دلار کاهش داد. ۱۳ تحلیلگر پژوهشی سهام را با رتبه بندی نگهداری، پانزده نفر رتبه خرید و یک نفر به سهام رتبه خرید قوی داده اند. طبق گزارش MarketBeat.com، این شرکت دارای میانگین رتبه “متوسط ​​خرید” و میانگین قیمت هدف ۲۵۷.۳۶ دلار است.

درباره بیوژن

(رتبه گرفتن)

Biogen Inc کشف، توسعه، تولید و ارائه روش‌های درمانی برای درمان بیماری‌های عصبی و نورودژنراتیو می‌کند. این شرکت TECFIDERA، VUMERITY، AVONEX، PLEGRIDY، TYSABRI و FAMPYRA را برای ام اس ارائه می دهد. اسپینرازا برای درمان آتروفی عضلانی نخاعی. و FUMADERM برای درمان پسوریازیس پلاکی.

ادامه مطلب

مالکیت نهادی بر اساس سه ماهه برای شرکت Biogen (NASDAQ: BIIB)

اخبار و نقدهای روزانه بایوژن را دریافت کنید آدرس ایمیل خود را در زیر وارد کنید تا خلاصه روزانه مختصری از آخرین اخبار و رتبه بندی تحلیلگران برای Biogen و شرکت های مرتبط با خبرنامه ایمیل روزانه رایگان MarketBeat.com دریافت کنید.