بینندگان امروز صبح به عنوان مهمان «دود» را ترک کردند و ادعا کردند که مردم از او متنفرند زیرا او زیباست


سامانتا بریک در برنامه صبحگاهی ITV ظاهر شد تا درباره تجربه خود به عنوان “قربانی فرهنگ لغو” با مجری ها، هالی ویلوبی و فیلیپ شوفیلد صحبت کند. سامانتا، روزنامه نگار، در ابتدا پس از انتشار مقاله ای در دیلی میل با عنوان “چرا زنان از من به خاطر زیبا بودن متنفرند” خبرساز شد.

این مقاله سامانتا را به یک چهره نفرت انگیز تبدیل کرد و – در آن زمان – باعث شد که نام او بیشتر از دوشس کمبریج در گوگل جستجو شود.

در آن زمان او موهای بلوند روشنی داشت اما اکنون آن را تغییر داده و سبزه شده است. علیرغم تغییر چشمگیر موهایش، او همچنان بر گفته خود که ده سال پیش گفته بود: “زن از من متنفر است زیرا من بسیار زیبا هستم” ایستاده است.

به گزارش Examiner Live، ماهیت صریح او منجر به حضور او در چندین برنامه از جمله The Late Late Show و Big Brother شده است.

با این حال، به نظر می رسد که بینندگان احساسات او را به اشتراک نمی گذارند. در واقع، بینندگان به سرعت این زن ۵۱ ساله را به خاطر افکار «توهم‌آمیز» او سرزنش کردند و مستقیماً به رسانه‌های اجتماعی رفتند تا واکنش‌های خود را نسبت به این بخش به اشتراک بگذارند.

@nyabrandi_ توییت کرد: «ببخشید، اما چه کسی این زن را در #امروز صبح گاز گرفته است؟ حتی سعی نمی‌کنی بد رفتار کنی.»

@ cb_038 گفت: این زن متوهم قبلاً .. آبکشی کرده و #امروز صبح را تکرار کنید.

@leeleeCThomas اظهار داشت: «#ThisMorning باید از فعال کردن افرادی که دچار توهم هستند جلوگیری کند. با درخواست مجدد، این فقط باعث می شود که این زن احساس کند حق با اوست. می توانم تصور کنم که او پس از آخرین حضورش در زندگی واقعی یک کابوس بود.

@ kellymcc5 پرسید: “این زن صبح امروز چه فایده ای دارد؟” @ Queen_Vix88 نوشت: “این زن فریب خورده در #امروز صبح آینده است.”

در حالی که @suzysasha اضافه کرد: “#ThisMorning @thismorning متاسفم که این زن ظاهر متوسطی دارد. چرا کسی باید به او حسادت کند؟»

لینک منبع