تاریخ انتشار، مکان، بازیگران، تبلیغات و موارد دیگر – Big 24 News


سریالی از یک خانواده غیرعادی، فصل سوم آکادمی چتر سرانجام در نتفلیکس پخش شد. اگر شما نیز هیجان‌زده هستید و می‌خواهید همه چیز را در مورد نمایش بدانید، به خواندن ادامه دهید. استریمر پیش از این یک تریلر ۳ دقیقه ای درباره ماجراهای این خواهر و برادر منتشر کرده بود. دو سال گذشت و بالاخره انتظار به پایان رسید.

تاریخ انتشار فصل سوم سریال The Umbrella Academy

فصل سوم آکادمی چتر تاریخ انتشار ۲۲ بودمخفف دوم ژوئن ۲۰۲۲ در نتفلیکس. Streamer همه ۱۰ قسمت را به یکباره منتشر کرد، اما بستگی به منطقه زمانی شما دارد که چه زمانی می خواهید نمایش را دریافت کنید. در صورت عدم دریافت فصل ۳ آکادمی چتر پس حالا نگران نباشید، گاهی اوقات پیش می آید که اگر نتفلیکس بارگذاری شود، نمی توانید فصل های جدید را ببینید. بنابراین، برنامه Netflix را در دستگاه خود دوباره فلش کنید.

The Umbrella Academy فصل 3: تاریخ انتشار، مکان تماشا، بازیگران، تریلر و موارد دیگر

بازیگران فصل سوم سریال The Umbrella Academy

بسیاری از بازیگران فصل سوم آکادمی چتر از آن خواهد بود فصل های قبل الیوت پیج، دیوید کاستا، آیدا، رابرت شیهان، تام هوپر، جاستین اچ مین، امی ریور-لمپمن و آیدان گالاگر به ایفای نقش خواهر و برادر هرگریس ادامه خواهند داد. همچنین ریتو آریا به سریالی بازخواهد گشت که لیلا و کولم فویر در نقش رجینالد هارگریس بازخواهند گشت.

در فصل دوم The Umbrella Academy، آنها دسته جدیدی از ابرقهرمانان را معرفی کردند که به نام “آکادمی گنجشک” شناخته می شوند. جاستین کورنل در نقش مارکوس هدایت گنجشک ها را بر عهده خواهد داشت. ستاره سرخوشی به نمایش ملحق خواهد شد. بیایید نام او را برای کامنت بگذاریم.

همچنین بخوانید – تاریخ انتشار تمام فصل پنجم آمریکا در نتفلیکس

تریلر آکادمی چتر نجات

تریلر ۳ دقیقه ای به ما نشان داد که سازندگان سریال ایده رقابت بین خواهر و برادر را به نهایت رسانده اند. ما همچنین می‌توانیم نسخه جایگزین Pogo را ببینیم و تریلر نگاه جالبی از Sparrow Academy به ما نشان داد.

ویدیو از نتفلیکس

طراحی آکادمی چتر

قسمت ها در هتل Oblivion واقع شده اند. فصل گذشته دیدم که The Umbrella Academy دوباره دنیا را نجات داد. اما بعد از بازگشت به دهه شصت همه چیز مثل قبل نیست. رجینالد به جای آکادمی آمبرلا، آکادمی اسپارو را راه اندازی کرد. بنابراین، طبق تریلر، او واقعاً شایسته لقب «تجمع خانواده» است که Showrunner به استیو بلکمن اعطا کرد.

همچنین پایان فصل سوم نیز مبهم خواهد بود. فصل ۳ همه چیز درباره آنها و اینکه از کجا آمده اند است. بعد هر اتفاقی بیفتد، یک چیز مسلم است، چتر آکادمی بازیگران ناامید نخواهی شد