تاریخ انتشار احتمالی فصل ۲ جینی و جورجیا، بازیگران و اخبار – Big 24 News


چقدر باید صبر کنی؟ جنی و جورجیا فصل ۲? آیا شما از آن دسته افرادی هستید که مشتاقند بدانند چه بر سر مادر/دختر می آید؟ فصل گذشته سوالات زیادی برای مخاطبان ایجاد کرد. این نمایش به دلیل صحبت هایش در مورد آسیب به خود، تصویر بدن، رضایت جنسی و نژاد محبوب است.

فصل اول سارا لمبرت بود و این سریال در ۲۴ فوریه ۲۰۲۱ از نتفلیکس پخش شد و در مجموع با ۱۰ قسمت به پایان رسید و انتظار برای فصل دوم به زودی آغاز شد.

درست دو ماه پس از انتشار فصل اول، متوجه شدیم که فصل دوم نیز برای این سریال در دسترس خواهد بود. در ۱۹ آوریل ۲۰۲۱، نتفلیکس فیلمبرداری این فیلم را اعلام کرد جورجیا و جنی فصل ۲. وی با انتشار کلیپی از نمایندگان این برنامه در توییتر این خبر را اعلام کرد.

آیا جنی و جورجیا خوب عمل کردند؟

از بسیاری از منابع و بسیاری از نقدهای مثبت، می توانیم تأیید کنیم که نمایش نمایش خوبی بود. نام تیلور سویفت در سریال نیز او را بیش از پیش به شهرت رساند. این نمایش به مدت ۴۴ روز در ۱۰ فیلم برتر بریتانیا و ۴۸ روز در بین ۱۰ فیلم برتر ایالات متحده اجرا شد.

جنی و جورجیا برای ۲۸ روز متوالی در صدر جدول ۱۰ جدول برتر نتفلیکس آمریکا قرار گرفتند و رکوردی را شکستند. بنابراین فصل دوم این برنامه مخاطب را ناامید نخواهد کرد.

تاریخ انتشار احتمالی فصل 2 جنی و جورجیا، بازیگران و اخبار

بازیگران فصل دوم جنی و جورجیا

طرفداران انتظار دارند چهره های قدیمی زیادی را از فصل گذشته ببینند. برخی از حامی ترین شخصیت ها در بازیگران جنی و جورجیا آنتونیا جنتری (جنی میلر)، برایان هاو (جورجیا میلر) و غیره حضور خواهند داشت.

در ژانویه ۲۰۲۲، اعلام شد که آرون اشمور به این گروه خواهد پیوست بازیگران جنی و جورجیا. او قرار است نقش جورجیا سابق را در نقش جیل تیمینز بازی کند.

نیکی رومل همچنین می تواند در فصل دوم به عنوان یک فلش بک نوجوان در جورجیا حضور داشته باشد.

همچنین بخوانید – تاریخ انتشار فصل ۵ همه آمریکایی ها در نتفلیکس

از فصل دوم چه انتظاری داریم؟

ما در پایان فصل یک دیدیم جورجیا و جنی زندگی در شرایط ناخوشایند بنابراین، زندگی عاشقانه در گرجستان ممکن است نقطه کانونی این فصل باشد. پدر جنی نیز توجه بیشتری را به خود جلب خواهد کرد. به نظر می رسد این فصل در حال توسعه پدر آستین نیز بوده و آرون اشمور را به خدمت گرفته است.

فصل ۱ رابطه عاشقانه جنی و مارکوس را متوقف کنید، بنابراین جنی و مارکوس جورجیا او می تواند در فصل ۲ بازگردد. رابطه آنها احتمالا ادامه خواهد داشت.

خواهیم دید که آیا عروسی او با شهردار خوش تیپ بدون افشای هیچ یک از رازهای او موفق خواهد شد یا خیر.

گرجستان در نهایت با چه کسی روبرو خواهد شد؟ در فصل ۱، زندگی جنی به هم ریخته است، بنابراین آیا جنی با گروه دوستانش کنار می آید یا برنامه های دیگری وجود دارد؟ به تمام این سوالات در فصل ۲ پاسخ داده خواهد شد.

آیا مارکوس و جنی با هم ظاهر خواهند شد؟

احتمال بازگشت جنی و جورجیا در فصل دوم بسیار زیاد است. آنها هرگز در فصل یک ملاقات نکردند، بنابراین همه نگاه ها به این دو است. با این حال مدتی بود که این اتفاق افتاده بود زیرا شب خروشان آنها خیلی چیزها را کاملاً نابود کرده بود.

مارکوس جنی و جورجیا او یکی از شخصیت های مورد علاقه من است و می توان انتظار داشت که در فصل دوم سریال بیشتر از او ببینیم.

چه زمانی در نتفلیکس قرار خواهد گرفت؟

طبق پست اینستاگرام آنتونیا جنری در ۲۳ آوریل ۲۰۲۲ فیلمبرداری شده است جنی و جورجیا پیچیده این خبر در تاریخ ۹ می ۲۰۲۲ توسط نتفلیکس فرانسه در پست توییتر خود منتشر شد.

این تاریخ انتشار هنوز مشخص نشده است. اگر همه چیز خوب و در زمان مناسب پیش برود، شانس وجود دارد تاریخ انتشار فصل ۲ جنی و جورجیا ممکن است جایی بین اواسط تا اواخر جولای باشد.

همچنین هنوز تریلر فصل دوم منتشر نشده است. می توانید به زودی منتظر انتشار آن باشید. با این حال، اگر علاقه مند به کسب اطلاعات بیشتر در مورد این دو هستید، به نمایش جینی و جورجیا که در نتفلیکس در دسترس است نگاه نکنید.

ویدیو از نتفلیکس