تاریخ انتشار فصل ۳ Otter Banks، بازیگران، تریلر و موارد دیگر – Big 24 News


درام ماجراجویی معمایی آمریکایی Outer Banks به نتفلیکس رسید. فصل اول سال گذشته منتشر شد. و از زمان انتشار فصل ۲، همه سوال می پرسیدند اگر فصل سوم بانک های فراساحلی وجود دارد و اگر چنین است، چه زمانی! این نمایش نقدهای مثبت زیادی دریافت کرد. بررسی بانک های فراساحلی همچنین نشان داد که بازیگران چگونه کار خود را انجام دادند.

این چیزی است که ما در مورد او می دانیم بانک های بیرونی فصل ۳ تا به حال.

این بانک برون مرزی نامزد چندین جایزه شده است. این لیست شامل بهترین بازیگران مرد می شود و با اختلاف نمایش مورد علاقه بسیاری است.

بازیگران فصل سوم Outer Banks

که در بانک های بیرونی فصل ۳ ظاهر شامل شخصیت های زیادی از دو فصل گذشته است. همچنین تعدادی ورودی جدید نیز وجود خواهد داشت. می توانید چیس استوکس را در نقش جان بی راتلج ببینید،

رودی بانکو در نقش جی جی میبانک،

مادلین کلاین در نقش سارا کامرون

جاناتان دیویس در نقش پاپ هیوارد

مدیسون بیلی در نقش کیارا کاررا به سریال بازگشته است.

نتفلیکس تایید کرده است که فصل سوم آن پخش خواهد شد. اما او چیز جدیدی را تایید نکرد بازیگران Otter Banks. شما می توانید انتظار داشته باشید که چند چهره جدید در این فصل ببینید.

Outer Banks فصل 3 تاریخ انتشار، بازیگران، تریلر و موارد دیگر

داستان فصل سوم The Outer Bank

Jonas Bate یکی از سازندگان این نمایش است. او گفت که Otter Banks به تجربه خود و برادرش که در کیوی بزرگ شده است، متکی است. بار دیگر، هیچ برنامه ای برای فصل سوم خارجی بانکز منتشر نشده است.

فصل ۲ به ما نشان داد که بیگ جان، پدر جان بی، هنوز زنده است. بنابراین، به احتمال زیاد در این فصل ۳ اتحاد خود را نشان خواهند داد.

در پایان فصل ۲ دیدیم که پوگ ها طلای خود را از دست دادند و به نوعی توانستند از کشتی فرار کنند. بنابراین، ممکن است داستان از اینجا تغییر کند یا نکند.

هنوز مشخص نیست که بیگ بی و کارلا چگونه می خواهند به جان و دوستانش کمک کنند تا گنج را بدست آورند.

ما همچنین می توانیم سرعت رابطه سارا و جان بی را ببینیم. باب، جیجی، کیارا و کلیو رابطه ای ایجاد خواهند کرد. پتانسیل طراحی فصل گذشته بسیار امیدوار کننده است. ما هنوز نمی دانیم چه زمانی فصل ۳ بانک های بیرونی در راه است. پس کمی صبر کن ببین چی میشه!

همچنین بخوانید – تاریخ انتشار تمام فصل پنجم آمریکا در نتفلیکس

تمدید بانک های خارجی

بیایید شایعات لغو نتفلیکس را از بین ببریم فصل ۳ بانک های بیرونی. زیرا در ۷ دسامبر ۲۰۲۱، نتفلیکس تمدید آن را اعلام کرد. اخبار تمدید با لوگوی فصل سوم Outer Banks نیز منتشر شده است. سازنده رشته به عنوان مجری برنامه بازخواهد گشت. ولی، تاریخ انتشار فصل ۳ بانک های فراساحلی هنوز منتشر نشده و باید کمی بیشتر صبر کنید.

اما اگر همه چیز خوب پیش برود، می توانید انتظار داشته باشید که فصل سوم Outer Bank اواخر امسال یا اوایل سال ۲۰۲۳ منتشر شود. این خبر خوبی برای طرفدارانی است که منتظر انتشار آن هستند.