تاریخ انتشار فصل ۵ Cobra Kai در نتفلیکس، تریلر و موارد دیگر – Big 24 News


انتظار هواداران کبرا کای به پایان رسید. ما بالاخره یک تاریخ مورد انتظار برای انتشار سریال داریم. تیم کبرا کای خیلی زودتر از حد انتظار با سری جدید پر از اکشن، هیجان و اکشن پذیرای ما هستند.

برای دانستن همه چیز در مورد او کبرا کای فصل ۵، ادامه مطلب

داستان فصل پنجم Cobra Kai

فصل ۴ Cobra Kai بازی را کاملاً تغییر داد و تری سیلور دو بار از کریس سبقت گرفت و او را دستگیر کرد. او زمانی که به دلیل حمله به یک نیش دستگیر شد از کبرا کای آزاد شد. حالا به نظر می رسد که سیلور یک تهدید جدید است و برخلاف کریس، او ضعف آشکاری ندارد.

که در تریلر فصل پنجم Cobra Kaiدر دره ایالت، او را می بینیم که در حال آماده شدن برای تبدیل کبرا کای به یک دوجوی غول پیکر است. او قصد دارد ارتشی از بچه های خطرناک کاراته را تشکیل دهد که آماده انجام هر کاری برای پیروزی هستند. تری سیلور ممکن است آخرین شرور این مجموعه باشد. ما دنیل را با کوزین خواهیم دید و هر کاری برای جلوگیری از سیلور انجام خواهیم داد. شاید به نظر برسد که شهرت جولی پیرس هیلاری سوانک، بچه کاراته کار بعدی، به همه جنون ها پایان می دهد. چیزهای زیادی برای پیش بینی وجود دارد. این زیبایی کبرا کای است.

به گفته یکی از توسعه دهندگان، Jon Hurwitz و Josh Herald از همه مهمتر، در پایان فصل ۴ بازخواهند گشت تا Miyagi-Do را نجات دهند و به دانیل کمک کنند.

تولیدکنندگان ۱۰۰% می دهند تا ارزش فصل انتظار را به ما تحویل دهند.

تاریخ انتشار فصل 5 Cobra Kai در نتفلیکس، تریلر و موارد دیگر

همچنین بخوانید – تاریخ انتشار فصل ۵ همه آمریکایی ها در نتفلیکس

بازیگران کبرا کای

بازیگران این سریال متشکل از بازیگران زیادی از سری قبلی خواهند بود. برخی از شخصیت های آشکار قطعا باز خواهند گشت بازیگران فصل ۵ Cobra Kai از جمله رالف ماسیو و ویلیام زابکا هستند که کل داستانشان حول محور دشمنی آنها می چرخد. کورتنی هانگر و ونسا روبیو نیز باز خواهند گشت. توماس یان گریفیث در فصل پنجم نقش تری سیلور را بازی خواهد کرد و ممکن است مارتین کاو را نیز ببینیم.

فصل گذشته یک بازیگر شگفت‌انگیز را معرفی کرد. یوجی اوکوموتو در نقش کوزن بازخواهد گشت. برخی از چهره های مشهورتر عبارتند از Xolo Maridueña، Tanner Buchanan، Mary Mouser و Peyton List.

گزارش شده است که آلیسیا هانا کیم نیز در نقش کیم دا یون به بازیگران پیوسته است. او نقش یک مربی کره جنوبی را بازی خواهد کرد که بخشی از برنامه های سیلور برای رشد کبرا کای است.

کبری کای چه زمانی منتشر می شود؟

ما نمی دانیم تاریخ انتشار فصل ۵ Cobra Kai. نتفلیکس اولین پخش این سریال را خیلی زودتر از حد انتظار اعلام کرد. این تریلر جدید نیز اعلام شد سریال Cobra Kai فصل ۵ قسمت ۱ را به صورت آنلاین تماشا کنید در تاریخ ۹ سپتامبر ۲۰۲۲ در نتفلیکس در دسترس خواهد بود. برخلاف Money Heist که فصل‌ها را تقسیم می‌کند، همه قسمت‌ها به یکباره منتشر می‌شوند.

به نظر می رسد کبرا کای فقط به شیطنت کاراته نمی پردازد. داستان در لس آنجلس اتفاق می افتد، اما جانی با پسرش روبی به جنوب می رود تا پسری به نام میگل را پیدا کند. او برای یافتن پدرش در پایان فصل چهارم فرار کرد.

چیزهای بیشتری برای دانستن وجود دارد. تا زمانی که شروع به تماشای فصل ۵ نکنید، نمی توان همه جزئیات را ارائه کرد. همچنین، اگرچه چیزی به طور رسمی منتشر نشده است، اما Cobra Kai تایید کرده است که فصل ۵ هنوز تمام نشده است. آنها در حال برنامه‌ریزی پایان هستند، اما نمی‌دانند به چند قسمت یا فصل‌های دیگر نیاز دارند. نمایش شگفت انگیز خواهد بود. طرفداران منتظر انتشار فصل جدید هستند. تاریخ انتشار این سریال هم اکنون به پایان رسیده است و به زودی در نتفلیکس در دسترس خواهد بود.

ویدیو از نتفلیکس