تاریخ انتشار FFXIV 6.25 و جزئیات کامل از Live Letter 73 – News


ما اکنون تاریخ انتشار FFXIV 6.25 و جزئیات بیشتری در مورد آنچه در به‌روزرسانی بعدی FFXIV برای MMORPG مورد تحسین منتقدان قرار خواهد گرفت، داریم. Patch 6.25 Final Fantasy XIV قرار است محتوای بیشتری را برای بازی چند نفره آینده اضافه کند. آخرین به روز رسانی عظیم با پچ Buried Memory FFXIV 6.2. بازیکنان می‌توانند منتظر ماجراجویی‌های جدید با بازرس هیلدبراند مورد علاقه طرفداران، مأموریت‌های بهبود سلاح بیشتر، ماموریت‌های قبیله‌ای بیشتر، گیم‌پلی هیجان‌انگیز غیرخطی مبتنی بر داستان و سیاه چال‌های متنوع باشند.

بیایید بزرگترین اخبار را در جلو قرار دهیم: تاریخ انتشار FFXIV 6.25 18 اکتبر است. طبق معمول، نائوکی یوشیدا، کارگردان بازی و توشیو موروشی، تهیه‌کننده اجتماعی – آخرین بازی فضایی ترسناک Loporrit – ابتکار عمل را به دست گرفتند تا در مورد نکات اولیه انتشار پچ ۶.۲ و برنامه‌های تیم برای چند به‌روزرسانی بعدی صحبت کنند. یوشیدا به شوخی می گوید که لباس بیش از حد حواسش را پرت می کند و می گوید که سعی می کند به سؤالات موروشی به طور جدی پاسخ دهد، اما “وقتی می بینم شما اینطور نشسته اید نمی توانم.”

یوشیدا می‌گوید که احساس می‌کند پچ ۶.۲ «بسیار آرام» پیش رفت و تنها نیاز به تغییر ارزش‌های سلامتی مربی Ultimate Wild Assault به‌عنوان یک افزایش سرعت بزرگ داشت. او اضافه می‌کند که از نحوه اجرای آزمایشی Storm’s Crown خوشحال است و می‌گوید طراحی آن بسیار دشوار است، اما تیم می‌خواهد پس از تمرکز بیشتر روی حل پازل‌های قبلی، «سبک مبارزه‌ای سریع‌تر و مبتنی بر اعدام» را انجام دهد. . مبارزه کردن

یوشیدا می‌گوید که تیم از دیدن بازگشت شخصیت در Pandaemonium خوشحال شد و توضیح داد که او خوشحال است که عمیق‌تر در شخصیتی که تیم احساس می‌کرد «به‌موقع ظاهر شد» را بررسی کرد. او خاطرنشان می کند که موفقیت اخیر Final Fantasy XIV کمی بودجه بیشتری به تیم داد و به آن ها اجازه داد تا خط های صوتی کامل را برای شخصیت بازگشته در نظر بگیرند. او همچنین خاطرنشان می کند که نظرات در مورد انتشار تاخیری Wild Tier “بسیار مثبت” بود و تیم “به سمت تاخیر بیش از حد پرتاب” در آینده، با برخی تغییرات جزئی تمایل دارد.

از نظر ترفندهای عملکردی، یوشیدا تصریح می‌کند که تنها ترفندهای عددی در ۶.۲۵ ساخته می‌شوند، با ترفندهای عددی بیشتری از جمله توییک‌های عملکرد PVP در ۶.۲۸ و توییک‌های اکشن که تا پچ ۶.۳ متوقف می‌شوند. با این حال، او نشان می دهد که Cover Paladin شاهد تغییر PvP 6.25 خواهد بود. او توضیح می‌دهد که تمرکز اصلی تنظیمات ۶.۲۵ پرداختن به شکاف تعادل بین عملکرد غوغا و برد است، که به دنبال افزایش اندازه جعبه ضربه‌ای است که برای آسان‌تر کردن زندگی برای بازیکنان غوغا طراحی شده است.

FFXIV Live Letter 73 - کارگردان نائوکی یوشیدا و تهیه کننده محلی توشیو موروچی، آخرین نفر در کازینو کامل Loporrit

با بازگشت به حالت جدید جزیره پناهگاه FFXIV، یوشیدا می خندد که چگونه “بازیکنان خارجی تمایل دارند از محتوا با سرعت خود لذت ببرند، اما بازیکنان ژاپنی اگر آن را ببینند و سعی کنند روش های خود را برای انجام آن بهبود بخشند، تمایل دارند.” او با اشاره به بازخورد بازیکنان برای سفارشی‌سازی بیشتر جزیره رایگان می‌گوید: «می‌دانستیم که این اتفاق می‌افتد، اما اجرای آن بسیار دشوار است. او می افزاید که تیم امیدوار است به بازیکنان اجازه دهد وسایل مسکونی را در پارک های جزایر خود قرار دهند، اما در حال حاضر هیچ جدول زمانی برای انتشار این ویژگی وجود ندارد.

یوشیدا همچنین به برخی طراحی های آرایشی اشاره می کند و می گوید که سلاح های جدید تیتانیا از روند سلاح های Ultimate با جلوه های پر زرق و برق پیروی می کنند. او خاطرنشان می‌کند که نظرات بازیکنان شامل درخواست‌هایی برای غیرفعال کردن جلوه‌های بصری روی سلاح‌ها و تجهیزات است، اگرچه او می‌گوید اجرای آن‌ها به این آسانی نیست. به همین ترتیب، او توضیح می‌دهد که هنگام حمل افزونه‌های مد هنوز نمی‌توان از شکلک‌ها استفاده کرد، زیرا از حافظه سیستم یکسانی استفاده می‌کنند – و او می‌گوید که تیم “برای بهبود این موضوع کار می‌کند، اما زمان می‌برد.”

همانطور که او به شوخی می گوید، “من زمانی را به یاد می آورم که بازیکنان خوشحال بودند که می توانند چیزها را بکشند… حالا همه از ما می خواهند که به آنها اجازه دهیم فقط قسمت های خاصی از چیزها را بکشند.” یوشیدا قول می‌دهد که به‌روزرسانی گرافیکی جدید در FFXIV Patch 7.0 به تیم اجازه می‌دهد تا کار طراحی خود را بهبود بخشد، در حالی که موروشی به طرفداران می‌گوید: “لطفا به بازخورد دادن خود ادامه دهید، فقط لطفاً در مورد آن خوب باشید. اقدام کنید.”

در مورد خود آپدیت ۶.۲۵، یوشیدا می گوید که چیز زیادی برای اضافه کردن به تاریخ انتشار ۱۸ اکتبر وجود ندارد. این تیم دو اسکرین شات جدید را به عنوان یک تیزر نشان می دهد – یکی از یک سازه غول پیکر در زمینی با دایره های رنگین کمانی در چمن زیر، و دیگری که دو شخصیت را با کت و شلوارها و کت های مشکی کامل با کلاه های مثلثی نشان می دهد. فضایی با موضوع جاسوسی ایجاد می کند. یوشیدا با اشاره به مانگا و انیمه خانواده Spy X درباره “یک خانواده جاسوسی بسیار محبوب اخیرا” شوخی می کند.

FFXIV 6.25 - لباس‌های جاسوسی جدید: دو شخصیت که هر کدام یک کت و شلوار مشکی کامل و کراوات، یک کت بلند مشکی و یک سه نفره سیاه به تن دارند.

این را هم اضافه می کنند مرکز داده جدید آمریکای شمالی قرار است در اول نوامبر وارد بازار شود، با چهار دنیای جدید برای شروع، اما جهان های بیشتری احتمالاً در نسخه ۷.۰ اضافه خواهند شد. قرعه کشی مسکن برای این دنیاهای جدید قرار است از ۵ نوامبر آغاز شود. یوشیدا می گوید که نگهداری از مرکز داده جدید احتمالاً ۲۴ ساعت طول خواهد کشید.

سپس یک مکالمه طولانی با سه نفر از نویسندگان بازی انجام می شود که منجر به بررسی عمیق تاریخچه آنها با FFXIV و روند داستان سازی می شود. یوسوکه ماتسودا، مدیرعامل Square Enix نیز به طور خلاصه به این موضوع ملحق شد و اعلام کرد که Final Fantasy XIV اکنون در مجموع ۲۷ میلیون کاربر ثبت شده دارد و تیم انتظار دارد به زودی به ۲۸ میلیون کاربر برسد. ماتسودا با Yoshi-P می خندد، کسی که به شوخی یوشیدا را مجبور کرد تا به ۳۰ میلیون کاربر در گذشته برسد، اما اکنون یک هدف معقول به نظر می رسد. آنها همچنین خاطرنشان کردند که تیم در حال حاضر افراد بیشتری را برای کار روی محتوای آینده استخدام می کند.

برای جزئیات بیشتر در مورد پچ ۶.۲۵، مروری بر ویژگی های FFXIV Live Letter 71 و شیرجه های عمیق به سیاه چال های مدولار، ماموریت های Omicron Clan و ماجراجویی های جدید Hildibrand در طول FFXIV Live Letter 72 را بررسی کنید.

یوشیدا همچنین اخیرا اعلام کرد که رویداد برنامه ریزی داستانی FFXIV 7.0 تیم به پایان رسیده است. در جای دیگر MMO، تک نفره با یکی از سخت ترین چالش های FFXIV در دسته های اصلی بازی مواجه می شود. اگر تلاش Final Fantasy را برای پیوستن به صفوف بهترین بازی‌های کشاورزی بر روی رایانه شخصی در نظر دارید، حتماً راهنمای FFXIV Island Sanctuary را بررسی کنید. اگر از علاقه مندان به ماجراجویی های مبتنی بر داستان در دنیای آنلاین هستید، بهترین بازی های تک MMO را نیز برای شما انتخاب کرده ایم.

با تشکر از Miuna و Iluna Minori در FFXIV Discord برای ترجمه زنده (لینک دعوت Discord را باز می کند).