تاریخ انتشار Love And Thunder، تریلرها، بازیگران و موارد دیگر – Big 24 News


استودیو مارولفیلم مورد انتظار ثور: عشق و مهربانی با ستاره کریس همزوورث در تاریخ ۸ جولای ۲۰۲۲ اکران می شود اولین واکنش ها به این فیلم را به شما خواهیم گفت.

بررسی های رسمی ممکن است تا ۵ جولای منتشر نشود، اما این اولین نگاهی است که طرفداران مارول و دیگر طرفداران به آن داده اند. بگذارید به شما بگویم، واکنش‌ها به نمایش اول پرشورتر و جالب‌تر از نمایش اصلی است.

این فیلم گاو نر را نشان می دهد که در مقابل قصاب الله گور ایستاده است. شخصیت گور توسط کریستن بل به تصویر کشیده می شود که در تلاش است خدایان را از کهکشان حذف کند. کارگردان تایکا وایتی جین فاستر را به صحنه خواهد آورد و قدرت های ثور را به دست خواهد آورد. جین از آن زمان اولین بازی خود را انجام خواهد داد تور: دنیای تاریک. این فیلم نیز پخش خواهد شد تسا تامپسون مانند والکری و همچنین بازیگرانی مانند دیو باتیستا و کریس برت از فرنچایز بسیار معروف از نگهبانان کهکشان.

همچنین بخوانید –

حال در مورد واکنش های صحیح از اولین اکران فیلم، واکنش های برخی از شخصیت های معروف را می خوانیم.

اریک دیویس می گوید این فیلم «یکی دیگر از ماجراجویی های کلاسیک ثور» است.

Thor: Love And Thunder تاریخ انتشار، تریلر، بازیگران و موارد دیگر

بعد راشل لیشمن می گوید که این فیلم یک ترکیب عالی تایکا است. ترکیبی از کمدی و اکشن است. موسیقی متن فیلم نیز شفاف است.

یک بار دیگر، اندرو جی سالازار می‌گوید بهترین کار این است که فیلم سعی در به تصویر کشیدن جادوی Thor: The Ragnarok نداشته باشد. اما شخصیت ها، کریس، ناتالی و کریستن، تمام تلاش خود را خواهند کرد.

کیتلین تایرل می نویسد که فیلم فراتر از همه انتظارات است و می تواند داستان را با جنون متعادل کند. همچنین اشاره می کند که کریستین بیل و ناتالی در دسته اول هستند.

بررسی های زیادی وجود دارد. شما فقط می توانید #ThorLoveAndThunder را در توییتر جستجو کنید و فید شما با تمام نظرات از سراسر جهان پر می شود. ما مطمئن هستیم که این فیلم در باکس آفیس نیز موفق خواهد شد.

به شما یادآوری کنیم،

Thor: Love and Thunder در تاریخ ۷ جولای در سینماها اکران خواهد شد.