تاریخ زندگی قسمت ۵ (عشق راهش را پیدا می کند).


نابین گفت: «چند ماه می گذرد، همه گیری کووید-۱۹ جدی شده است. کوجو افزود: “من فکر می کنم مردم همچنان پروتکل های کووید-۱۹ را نقض می کنند.”

خانم استیونز صدا زد: «کوجو». کوجو با عجله از اتاق بیرون رفت. در حالی که تلفن زنگ می خورد نابین به سقف خیره شد. سریع گوشی رو برداشتم. یابا بهترین دوستش بود.

نابین به من گفت: “فکر کردن به روز ولنتاین در این مدت شکمم را متشنج می کند؛ چگونه می توانم فیفی را ملاقات کنم، چندین ماه گذشته است و هنوز همدیگر را ملاقات نکرده ایم. او به من گفت که حالش خوب است، اما دلم برای دیدن چهره اش آرزو می کند.” من در انتهای خط

یابا پاسخ داد: “این بیماری همه گیر کووید-۱۹ در حال جدی شدن است، و جان های بیشتری نسبت به قبل گرفته است. یکی از دوستانم فکر می کرد این یک فریب است تا اینکه تب، سرفه، از دست دادن بویایی و مشکل تنفسی پیدا کرد. پس از آن، او ویروس در بیمارستان تشخیص داده شد. این همه‌گیری جوک نیست دوست من. ناپایین، فکر می‌کنم باید راهی برای جشن گرفتن این مناسبت به‌جای حضوری به صورت آنلاین بیاندیشید. فکر می‌کنم این بهتر از به خطر انداختن زندگی‌تان است.»

نابین گفت: “یاپا، من از این محدودیت ها خسته شده ام، بیش از یک سال گذشته است و به نظر می رسد این بیماری همه گیر در حال افزایش است.” Kuukua هنوز برنگشته است. من مدام نگران مادرم هستم. من نیاز به استراحت دارم نادیده گرفتن این به اصطلاح پروتکل ها برای یک روز به درد من نمی خورد. علاوه بر این، می دانید که چقدر طول کشید تا توجه فیفی را به خود جلب کنید.»

یابا به سرعت اضافه کرد: آیا ترجیح می دهید به خاطر یک روز خود را در معرض خطر قرار دهید یا دوست دارید روزهای خوشی در آینده داشته باشید؟ نابین زمزمه کرد: «از همه اینها خسته شدم.

یابا گفت: الان درد دارد. اما همه چیز به زودی بهتر خواهد شد. پیشرفت‌های زیادی در جهت ریشه‌کن کردن این ویروس صورت گرفته است. واکسن کووید-۱۹ Pfizer-BioNTech و واکسن‌های کووید-۱۹ مدرنا توسط مؤسسات قدرتمند تأیید شده‌اند و سایر شرکت‌ها سخت تلاش می‌کنند تا آنها را به دست آورند. واکسن‌هایی برای کمک به حل این مشکل وجود دارد. No New Under the Sun؛ یک نقل قول مورد علاقه لولو را به خاطر دارید. قبل از زمان ما همه‌گیری وجود داشت، و ما خوشبختانه بخشی از عصر اینترنت هستیم و هنوز هم می‌توانیم با کمک در کنار هم باشیم. از تمام این پلتفرم های شگفت انگیز.” یابا بس کن

“ناپایین، اگر می توانید در خانه بمانید، به جای نادیده گرفتن پروتکل های ایمنی که ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی و سازمان های ما تکرار می کنند، راهی بیابید که این روز ولنتاین را با همه این ابزارهای آنلاین به یاد ماندنی کنید. ولنتاین همیشه آمده و رفته است، اما غیر قابل جایگزینی است. شما “.

نبین گفت: اوه. نبیین گفت: خانم، می شنوم.

خانم استیونز فریاد زد: «نابین». خانم استیونز افزود: “کجایی؟ من در آشپزخانه به کمک شما نیاز دارم.”

نبیین گفت: یابا، مامانی زنگ می‌زند، بعداً به او برسیم.

یابا گفت: حتما مواظب خودت باش عزیزم.

او دنبال میکند…

سوال برای امروز

چه راه هایی وجود دارد که بتوانید این روز ولنتاین را بدون اینکه خود را در معرض خطر قرار دهید سپری کنید؟

سلب مسئولیتهدف Storia di vita آموزش عمومی در مورد مسائل بهداشتی است. تمامی شخصیت ها، حوادث و اتفاقات به کار رفته در این داستان تخیلی و زاییده تخیل نویسنده است. هر گونه شباهت به یک فرد واقعی زنده یا مرده یا رویدادهای واقعی کاملا تصادفی است.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/