تافتون کپیتال منیجر ۶۱۲۶۵ سهم از Amazon.com، Inc. (NASDAQ: AMZN) – Big 24 NewsTufton Capital Management شرکت Amazon.com خود را افزایش داد. (NASDAQ:AMZN) بر اساس آخرین ثبت ۱۳F در SEC، در سه ماهه دوم ۱۹۷۳.۱ درصد افزایش یافت. این صندوق پس از به دست آوردن ۶۱۲۶۵ سهم اضافی در طول سه ماهه، ۶۴۳۷۰ سهم از سهام غول تجارت الکترونیک را در اختیار داشت. دارایی های Tufton Capital Management در Amazon.com در پایان آخرین دوره گزارش به ارزش ۶,۸۳۶,۰۰۰ دلار بود.

سایر سرمایه گذاران نهادی نیز اخیراً تغییراتی در موقعیت خود در شرکت ایجاد کرده اند. Cardinal Capital Management Inc. سهام جدیدی در سهام Amazon.com در سه ماهه اول به ارزش تقریبی ۴۹۰۰۰ دلار خریداری کرد. شرکت خدمات مالی، Financial Services Security، سهام جدیدی در سهام Amazon.com در سه ماهه گذشته خریداری کرد که ارزش آن تقریباً ۵۷۰۰۰ دلار است. شراکت محدود Elkhorn Partners سهام خود را در Amazon.com تا ۸۰۰.۰٪ در سه ماهه اول افزایش داد. شرکت Elkhorn Partners Limited اکنون دارای ۱۸ سهم از سهام غول تجارت الکترونیک است که پس از خرید ۱۶ سهم دیگر در سه ماهه گذشته، ۵۹۰۰۰ دلار ارزش دارد. Richwood Investment Advisors LLC سهام جدیدی در Amazon.com در سه ماهه چهارم به ارزش تقریبی ۷۰۰۰۰ دلار خریداری کرد. در نهایت، Dravo Bay LLC سهام جدیدی در Amazon.com در سه ماهه اول به ارزش تقریبی ۷۲۰۰۰ دلار خریداری کرد. سرمایه گذاران نهادی ۵۷.۱۵ درصد از سهام شرکت را در اختیار دارند.

ارتقاء و تنزل رتبه تحلیلگر

AMZN موضوع تعدادی از گزارش های تحلیلگر تحقیقاتی بوده است. Mizuho قیمت هدف خود را در سهام Amazon.com از ۱۹۷.۵۰ دلار به ۱۵۵.۰۰ دلار کاهش داد و در گزارشی در روز پنجشنبه، ۲۱ جولای، رتبه “خرید” را به شرکت اختصاص داد. آنها خاطرنشان کردند که این مرحله فراخوانی برای ارزیابی است. Credit Suisse Group هدف قیمت سهام Amazon.com را از ۱۸۵.۰۰ دلار به ۱۷۰.۰۰ دلار کاهش داد و در گزارشی که در روز سه‌شنبه، ۲۶ ژوئیه منتشر شد، به این شرکت رتبه “ممتاز” را اختصاص داد. Wolfe Research هدف قیمت سهام Amazon.com را از ۱۴۰.۰۰ دلار به ۱۷۰.۰۰ دلار افزایش داد و در گزارشی که در روز جمعه، ۲۹ ژوئیه منتشر شد، رتبه “ممتاز” را به شرکت اختصاص داد. Trust Financial هدف قیمت سهام Amazon.com را از ۱۸۰.۰۰ دلار به ۱۷۰.۰۰ دلار کاهش داد و در گزارشی در روز چهارشنبه، ۲۸ سپتامبر، رتبه “خرید” را به این شرکت اختصاص داد. سرانجام، Stifel Nicolaus هدف قیمت سهام Amazon.com را از ۱۹۰.۰۰ دلار به ۱۸۵.۰۰ دلار در یک گزارش تحقیقاتی در روز جمعه، ۱۵ جولای کاهش داد. دو تحلیلگر سهام را با رتبه فروش رتبه بندی کرده اند، دو نفر امتیاز نگهداری و سی و هفت نفر رتبه خرید را به شرکت اختصاص داده اند. طبق داده‌های MarketBeat.com، این سهام دارای میانگین رتبه «متوسط ​​خرید» و میانگین قیمت هدف ۱۷۶.۳۹ دلار است.

عملکرد سهام Amazon.com

سهام NASDAQ AMZN در روز جمعه با قیمت ۱۱۲.۵۳ دلار افتتاح شد. این شرکت دارای نسبت معاملاتی ۰.۹۵، نسبت سریع ۰.۶۸ و نسبت بدهی به حقوق صاحبان سهام ۰.۴۴ است. Amazon.com, Inc. پایین ترین قیمت ۱۲ ماهه ۱۰۱.۲۶ دلار و بالاترین قیمت ۱۲ ماهه ۱۸۸.۱۱ دلار بود. میانگین متحرک ساده ۵۰ روزه این شرکت ۱۲۷.۳۷ دلار و میانگین متحرک ۲۰۰ روزه آن ۱۲۶.۱۸ دلار است. ارزش بازار سهام ۱.۱۵ تریلیون دلار، نسبت قیمت به درآمد ۱۰۰.۸۸، نسبت قیمت به درآمد ۵.۲۳ و بتای ۱.۳۳ است.

Amazon.com (NASDAQ: AMZN – دریافت رتبه) آخرین بار اطلاعات درآمد سه ماهه خود را در روز پنجشنبه، ۲۸ جولای اعلام کرد. این غول تجارت الکترونیک ۰.۱۰ دلار به ازای هر سهم در این سه ماهه درآمد داشته است، اما برآورد اجماع ۰.۱۵ دلار (۰.۰۵ دلار) را از دست داده است. Amazon.com حاشیه سود خالص ۲.۳۹% و بازده سهام ۱۵.۷۹% داشت. درآمد این شرکت در سه ماهه ۱۲۱.۲۳ میلیارد دلار در مقایسه با برآوردهای تحلیلگران ۱۱۹.۱۶ میلیارد دلار بود. در سه ماهه مشابه سال گذشته، این شرکت درآمد هر سهم را ۰.۷۶ دلار گزارش کرده است. درآمد کسب و کار نسبت به سال گذشته ۷.۲ درصد افزایش یافته است. به عنوان یک گروه، تحلیلگران انتظار دارند Amazon.com, Inc. 0.96 سود هر سهم برای سال جاری.

فعالیت داخلی در Amazon.com

در اخبار مرتبط، معاون ارشد رئیس جمهور دیوید زاپولسکی، ۱۰۴۸۰ سهم از سهام این شرکت را در معامله ای در روز سه شنبه ۱۶ آگوست فروخت. این سهام با قیمت متوسط ​​۱۴۵.۰۱ دلار با ارزش کل ۱۵۱۹۷۰۴.۸۰ دلار فروخته شد. پس از تکمیل این معامله، معاون ارشد اکنون به طور مستقیم مالک ۶۰۲۶۰ سهام شرکت به ارزش تقریبی ۸۷۳۸۳۰۲.۶۰ دلار است. این معامله در سندی که در کمیسیون بورس و اوراق بهادار ثبت شده است، فاش شده است که در وب سایت شرکت برق عربستان موجود است. در اخبار مرتبط، مدیر عامل شرکت آدام اسلپسکی، ۵۲۰ سهم از سهام این شرکت را در معامله ای در روز چهارشنبه ۱۴ سپتامبر به فروش رساند. این سهام با قیمت متوسط ​​۱۲۷.۴۳ دلار با ارزش کل ۶۶۲۶۳.۶۰ دلار فروخته شد. پس از اتمام معامله، مدیرعامل اکنون به طور مستقیم مالک ۱۱۵۶۸۰ سهم در شرکت به ارزش تقریبی ۱۴۷۴۱۱۰۲.۴۰ دلار است. این معامله در سندی که در کمیسیون بورس و اوراق بهادار ثبت شده است، فاش شده است که در وب سایت شرکت برق عربستان موجود است. همچنین دیوید زاپولسکی، معاون ارشد رئیس جمهور، ۱۰۴۸۰ سهم از سهام این شرکت را در معامله ای در روز سه شنبه ۱۶ آگوست به فروش رساند. این سهام با قیمت متوسط ​​۱۴۵.۰۱ دلار فروخته شد که کل معامله را به ۱۵۱۹۷۰۴.۸۰ دلار رساند. پس از تکمیل فروش، معاون رئیس جمهور اکنون به طور مستقیم مالک ۶۰۲۶۰ سهم از سهام شرکت به ارزش تقریبی ۸۷۳۸۳۰۲.۶۰ دلار است. افشای این فروش را می توان در اینجا یافت. اینسایدرها در سه ماه گذشته در مجموع ۳۲۱۱۴۸ سهم از سهام شرکت را به ارزش ۱۵۷۶۴۶۹۶ دلار فروخته اند. خودی های شرکت ۱۲.۷۰ درصد از سهام شرکت را در اختیار دارند.

درباره Amazon.com

(رتبه گرفتن)

Amazon.com, Inc. این شرکت در خرده فروشی محصولات مصرفی و اشتراک در آمریکای شمالی و بین المللی فعالیت می کند. این شرکت از طریق سه بخش فعالیت می کند: آمریکای شمالی، بین المللی و خدمات وب آمازون (AWS). کالاها و محتوای خریداری شده را برای فروش مجدد از فروشندگان شخص ثالث از طریق فروشگاه های فیزیکی و فروشگاه های آنلاین به فروش می رساند.

ادامه مطلب

آیا می خواهید ببینید چه صندوق های تامینی دیگری مالک AMZN هستند؟ برای اطلاع از آخرین پرونده های ۱۳F و معاملات داخلی برای Amazon.com, Inc. از HoldingsChannel.com دیدن کنید. (NASDAQ: AMZN – رتبه بندی دریافت شد).

مالکیت نهادی توسط Quarter برای Amazon.com (NASDAQ: AMZN)

اخبار و نظرات Amazon.com را روزانه دریافت کنید آدرس ایمیل خود را در زیر وارد کنید تا یک خلاصه روزانه مختصر از آخرین اخبار و رتبه‌بندی تحلیلگران برای Amazon.com و شرکت‌های مرتبط با خبرنامه ایمیل روزانه رایگان MarketBeat.com دریافت کنید.