تام فورد ساعت سازگار با محیط زیست N.004 را معرفی کرد – اخبار


تام فورد به ما یادآوری می کند که پایداری نیز می تواند یک تجمل باشد.

روز چهارشنبه، این برند مد آمریکایی به طور رسمی مجموعه خود را منتشر کرد N.004 ساعت قسمت سوم آن را نشان می دهد ساعت های پلاستیکی اقیانوس محرمانه. طراحی ساخت سوئیس دارای قاب ۲۷mm x 48.5mm با قاب فولادی ضد زنگ با روکش PVD است. همچنین دارای یک بند بافته تام فورد ساخته شده از ۱۰۰% پلاستیک اقیانوسی، دارای دستگاه خودپرداز ۳ نقطه ای و حرکت کوارتز دو دستی است.

به گفته تام فورد، هیچ یک از ساعت ها از پلاستیک بکر یا غیر انسدادی ساخته نشده اند. این ساعت با مشارکت تامین کنندگانی که تعهد مشترک به پایداری دارند، توسعه و تولید شده است. هر خرید N.004 معادل ۳۵ بطری پلاستیکی را از اقیانوس خارج می کند.

فورد از طریق ایمیل به WWD گفت: “من عاشق این هستم که با ساخت این ساعت ها، با حذف پلاستیک از آب به پاکسازی اقیانوس کمک می کنیم و همچنین به طور دائم از بازگشت زباله بیشتر به آن جلوگیری می کنیم.” به ازای هر ۱۰۰۰ ساعت پلاستیک اقیانوسی که تولید می کنیم، ۳۵۰۰۰ بطری زباله پلاستیکی، معادل ۴۹۰ پوند زباله پلاستیکی را از ورود به اقیانوس خارج کرده و به طور دائم از آن جلوگیری می کنیم.

در تصاویر زیر می توانید نگاه دقیق تری به ساعت N.004 بیندازید. اکنون در سیاه و سفید با قیمت ۹۹۵ دلار در فروشگاه ها و مکان های تام فورد و همچنین خرده فروشان منتخب در سراسر جهان موجود است.

تام فورد TIMEPIECES N.004 TIMEPIECES را معرفی کرد

تام فورد TIMEPIECES N.004 TIMEPIECES را معرفی کرد