تایلر هرو معتقد است که با لوکا دانسیک و بسیاری دیگر همراه است

تایلر هرو معتقد است که با لوکا دانسیک و بسیاری دیگر همراه است


تایلر هیرو هیچ مشکل اعتماد به نفس ندارد.

گارد هیت میامی معتقد است که ستاره های نوظهور لوکا دانسیک (ماوریکس) ، تروی یانگ (هاکس) و جا مورانت (گریسلیس) همه باید در کنار او ذکر شوند – همه در راه تبدیل شدن به ستاره های همیشگی هستند.

“من فکر می کنم با کسانی صحبت می کنم ، جوانانی که در لیگ ظاهر می شوند ، ممکن است روزی ستاره و فوق ستاره باشند – لوک ، تروی جا ، می دانید ، آن بچه ها ، من احساس می کنم نام من باید متعلق به آن دسته باشد” ، قهرمان باللی میامی ورزشی در پادکست Mikad Up گفت.

از این جوان 21 ساله در مورد اهداف بلند مدت خود و اینکه در پیش بینی منتقدان از “نقش” تا “تالار شهرت” خود را در کجا می بیند ، سوال شد.

هیرو می گوید: “من همچنان کار می کردم و هر روز بهتر می شدم.” “من اهداف زیادی را در ذهن دارم و می توانم روزی یک ستاره کامل شوم و رویای خود را دنبال کنم ، بنابراین مشتاقم ببینم کجا می توانم بروم.”

تایلر هیرو خود را با بهترین و جوان ترین استعدادهای NBA مقایسه کرد.
گتی ایماژ

بازیکنان ثابت سال گذشته به طور متوسط ​​15.1 امتیاز ، 5.0 ریباند و 3.4 پاس گل داشتند. او قبل از رسیدن به جایگاه دانسیک چند کار دارد که باید انجام دهد-دو بار NBA All-Star ، دو بار All-NBA بازیکن تیم اول و 2019 تازه وارد.

دانسیک و یانگ یک سال قبل از هیرو ، که در رتبه بندی سیزدهم هیت در پیش نویس NBA 2019 در رتبه سیزدهم قرار داشت ، اعزام شدند. Hero همچنین در کلاس پیش نویس مورانت قرار دارد که به عنوان تازه وارد 2020 نامگذاری شده است.

مورانت در سال 2020 به عنوان تیم اول همه کاره و Hero در آن سال به عنوان تیم دوم تازه کار انتخاب شد.

توییتر یک روز میدانی را با ایده های Hero سپری کرد.

یکی می گوید: “من فکر می کنم سر او باید بررسی شود ، اما این فقط من هستم.” کاربر توییتر گفتبه دیگر اضافه، “من طوری رفتار می کنم که هرگز تایلر هیرو را با لوکا دانسیک مقایسه نکرده ام.”

اریک اسپولسترا ، سرمربی تیم Therm ماه گذشته در یک کنفرانس مطبوعاتی در میامی گفت که او در طول هفته قهرمان بیش از 10 کیلوگرم عضله اضافه کرده است.

Hero 2020 وارد رادار هواداران در NBA Bubble شد ، جایی که به لیکرز کمک کرد تا شرق هیت را قبل از شکست در شش بازی در فینال NBA به دست آورد.

در پلی آف حباب NBA 2020 ، هیرو در 21 بازی به طور متوسط ​​16.0 امتیاز ، 5.1 شکست و 3.7 پاس گل داشت.

هیت فصل 21-21 2021 را در خانه خود در 21 اکتبر با قهرمانان NBA آغاز می کند.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *