تجزیه و تحلیل گروه LHC (NASDAQ: LHCG) و Enhabit (NYSE: EHAB) – Big 24 NewsLHC Group (NASDAQ: LHCG – Get Rating) و Enhabit (NYSE: EHAB – Get Rating) هر دو شرکت های پزشکی هستند، اما کدام یک بهتر کار می کند؟ ما این دو شرکت را بر اساس قدرت توصیه های تحلیلگر، سودآوری، سود و سود سهام، ارزش گذاری، مالکیت نهادی و ریسک مقایسه خواهیم کرد.

مالکیت آگاهانه و نهادی

۸۹.۷ درصد از سهام گروه LHC متعلق به موسسات سرمایه گذاری است. ۴.۴ درصد از سهام گروه LHC متعلق به افراد داخلی است. مالکیت نهادی قوی نشان می دهد که هدایا، صندوق های تامینی و مدیران پول بزرگ معتقدند که شرکت برای رشد بلندمدت آماده است.

سودآوری

این جدول حاشیه خالص، بازده حقوق صاحبان سهام و بازده دارایی ها را برای گروه LHC و Enhabit مقایسه می کند.

حاشیه خالص بازده حقوق صاحبان سهام برگرداندن دارایی ها
گروه LHC ۳.۲۰٪ ۸.۸۸٪ ۵.۱۶٪
آرام باش غیر قابل دسترسی غیر قابل دسترسی غیر قابل دسترسی

رتبه بندی تحلیلگران

این خلاصه ای از ارزیابی ها و توصیه های اخیر گروه LHC و Enhabit است که توسط MarketBeat گزارش شده است.

فروش دسته بندی ها رتبه بندی را حفظ کنید بررسی خرید بررسی های خرید قوی امتیاز
گروه LHC ۰ ۱۱ ۰ ۰ ساعت ۲:۰۰
آرام باش ۱ ۱ ۰ ۰ ۱.۵۰

گروه LHC در حال حاضر ۱۶۷.۳۳ دلار را هدف قرار داده است که نشان دهنده افزایش بالقوه ۳.۰۶٪ است. قیمت هدف Enhabit 16.50 دلار است که نشان دهنده افزایش بالقوه ۷.۰۷٪ است. با توجه به پتانسیل بالا برای Enhabit، تحلیلگران به وضوح معتقدند که Enhabit مطلوب تر از LHC Group است.

سود و ارزیابی

این جدول درآمد، سود هر سهم و ارزش گذاری LHC و Enhabit Group را مقایسه می کند.

کل درآمد نسبت قیمت به فروش درآمد خالص سود هر سهم نسبت قیمت سهم
گروه LHC ۲.۲۲ میلیارد دلار ۲.۲۷ ۱۱۵.۷۳ میلیون دلار ۲.۳۷ دلار ۶۸.۵۱
آرام باش ۱.۱۱ میلیارد دلار ۰.۶۹ ۱۱۱.۱۰ میلیون دلار غیر قابل دسترسی غیر قابل دسترسی

گروه LHC درآمد و سود بیشتری نسبت به Enhabit دارد.

خلاصه

گروه LHC در ۹ عامل از ۱۰ عامل در مقایسه با دو سهام، عملکرد بهتری از Enhabit داشت.

درباره LHC

(رتبه گرفتن)

LHC Group, Inc. ، یک ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی، متخصص در سری مراقبت های پس از حاد در درجه اول برای ذینفعان Medicare در ایالات متحده. این در پنج بخش فعالیت می کند: خدمات بهداشتی خانه، خدمات سالمندان، خدمات خانه و جامعه، خدمات مبتنی بر تسهیلات، و نوآوری های مراقبت های بهداشتی (HCI). بخش خدمات بهداشتی خانه خدمات پرستاری ماهر، خدمات اجتماعی پزشکی و خدمات فیزیکی، شغلی و گفتار درمانی را ارائه می دهد. خدمات مراقبت از آسایشگاه، مدیریت درد و علائم را با داروهای مسکن، حمایت عاطفی و معنوی، مراقبت و آسایش بستری، خدمات خانه داری، مشاوره تغذیه، مشاوره سوگ خانواده و ملاقات مددکاران اجتماعی ارائه می‌کند. بخش خدمات خانه و جامعه طیف وسیعی از خدمات را ارائه می دهد، مانند کمک به نظافت، یادآوری دارو، تهیه غذا، کمک به تغذیه، خانه داری سبک، مراقبت از زمان استراحت، حمل و نقل و انجام وظایف. بخش خدمات این مرکز، بیمارانی را با شرایط پزشکی جدی که نیاز به مراقبت‌های بالا و نظارت مکرر توسط پزشکان و سایر پرسنل بالینی دارند، درمان می‌کند. این بخش به بیماران مبتلا به نارسایی تنفسی، اختلالات عصبی عضلانی، زخم های قلبی و غیر التیام بخشی، اختلالات کلیوی، سرطان، آسیب های سر و گردن و اختلالات روانی و همچنین بیماران مبتلا به اختلالات سیستم اسکلتی عضلانی خدمات ارائه می دهد. دارای امکانات پرستاری، مرکز بهداشت خانواده، کلینیک بهداشت روستایی و مطب پزشک و همچنین ارائه خدمات فیزیوتراپی است. بخش HCI خدمات مدیریت استراتژیک سلامت را به سازمان های مراقبت مسئول ارائه می دهد. تا ۳۱ دسامبر ۲۰۲۱، ۵۵۷ سایت خدمات بهداشتی خانگی، ۱۷۰ سایت سالمندان، ۱۳۶ سایت خدمات اجتماعی، ۱۱ بیمارستان مراقبت های حاد طولانی مدت با ۱۲ سایت، و ۱۴ سایت HCI را اداره کرد. این شرکت در سال ۱۹۹۴ تاسیس شد و دفتر مرکزی آن در لافایت، لوئیزیانا قرار دارد.

درباره Enhabit

(رتبه گرفتن)

Enhabit, Inc. خدمات بهداشتی خانگی و مراقبت از سالمندان را در ایالات متحده ارائه می دهد. خدمات بهداشتی خانگی آن شامل آموزش به بیمار، مدیریت درد، مراقبت از زخم و تعویض پانسمان، توانبخشی قلبی، انفوزیون درمانی، مدیریت دارو، و خدمات نظارت و ارزیابی ماهر است. اقداماتی برای درمان بیماری ها و شرایط مزمن، از جمله دیابت، فشار خون بالا، آرتریت، بیماری آلزایمر، کم بینایی، تنگی نخاع، بیماری پارکینسون، پوکی استخوان، مراقبت از زخم پیچیده و درد مزمن، همراه با برنامه های خاص بیماری برای افراد مبتلا به دیابت، نارسایی احتقانی قلب، پس از جراحی ارتوپدی یا آسیب و بیماری تنفسی. فیزیوتراپیست ها، کاردرمانگران و گفتاردرمانگران خدمات درمانی ارائه می دهند. این شرکت همچنین خدمات مراقبت از آسایشگاه از جمله مدیریت درد و علائم، مشاوره تسکین دهنده و رژیم غذایی، ویزیت مددکاران اجتماعی، مشاوره معنوی و خدمات مشاوره سوگ را برای رفع نیازهای جسمی، عاطفی، روانی و روانی بیماران لاعلاج و خانواده هایشان ارائه می دهد. از ۳۱ مارس ۲۰۲۲، ۲۵۲ آژانس بهداشت خانگی و ۹۹ آژانس آسایشگاه در ۳۴ ایالت را اداره می کرد. این شرکت قبلاً با نام Encompass Health Home Health Holdings, Inc شناخته می شد. و نام خود را به Enhabit, Inc تغییر داد. مارس ۲۰۲۲. Enhabit, Inc. این شرکت در سال ۲۰۱۴ تاسیس شد و دفتر مرکزی آن در دالاس، تگزاس قرار دارد. از ۱ ژوئیه ۲۰۲۲، Enhabit, Inc. به عنوان یک شرکت مستقل فعالیت می کند.

اخبار و نظرات LHC Group Daily را دریافت کنید آدرس ایمیل خود را در زیر وارد کنید تا یک خلاصه روزانه مختصر از آخرین اخبار و رتبه بندی تحلیلگران برای گروه LHC و شرکت های مرتبط با خبرنامه ایمیل روزانه رایگان MarketBeat.com دریافت کنید.