تراست طرح بازنشستگی مراقبت های بهداشتی انتاریو در Dropbox، Inc سرمایه گذاری کرد. (NASDAQ: DBX)Healthcare of Ontario Pension Plan Trust موقعیت خود را در سهام Dropbox, Inc تثبیت کرد. (NASDAQ:DBX–Received Rating) بر اساس آخرین افشای آن در کمیسیون بورس و اوراق بهادار، در سه ماهه اول ۱۱۰.۰ درصد افزایش یافت. این شرکت پس از خرید ۱۵۲۱۷۷ سهم اضافی در طول سه ماهه، ۲۹۰۵۷۵ سهم از سهام شرکت را در اختیار داشت. صندوق بازنشستگی انتاریو در آخرین پرونده خود در کمیسیون بورس و اوراق بهادار، ۰.۰۸٪ از Dropbox به ارزش ۶۷۵۶۰۰۰ دلار را در اختیار داشت.

چندین سرمایه گذار نهادی و صندوق های تامینی نیز اخیرا سهام DBX را خریده و فروخته اند. انتشارات Skandinaviska Enskilda Banken AB سهام خود در Dropbox را تا ۸۷.۷ درصد در سه ماهه چهارم افزایش داد. انتشارات Skandinaviska Enskilda Banken AB اکنون دارای ۲,۸۷۰,۶۵۴ سهم از سهام این شرکت به ارزش ۷۰,۶۷۶,۰۰۰ دلار پس از خرید ۱,۳۴۱,۰۶۲ سهم اضافی در طول دوره است. Great Lakes Advisors LLC سهام جدیدی در سهام Dropbox در سه ماهه اول به ارزش ۲۱,۳۳۰,۰۰۰ دلار خریداری کرد. گروه مدیریت سرمایه گذاری شرودر دارایی های خود در سهام دراپ باکس را تا ۶۸۱۴.۴ درصد در سه ماهه چهارم افزایش داد. گروه مدیریت سرمایه گذاری شرودر اکنون دارای ۹۱۹۵۴۱ سهم از سهام این شرکت است که پس از خرید ۹۰۶۲۴۲ سهم اضافی در این دوره به ارزش ۲۲۵۶۵۰۰ دلار می باشد. Epoch Investment Partners Inc. سهم آن در سهام Dropbox در سه ماهه چهارم ۵۷.۳ درصد رشد کرد. Epoch Investment Partners Inc. این شرکت پس از خرید ۶۱۸۲۲۷ سهم دیگر در این دوره، اکنون دارای ۱,۶۹۷,۳۸۴ سهم از سهام شرکت به ارزش ۴۱,۶۵۴,۰۰۰ دلار است. سرانجام، ماساچوست Financial Services Inc. MA در سه ماهه چهارم سهام خود در Dropbox را ۵۲.۷ درصد افزایش داد. شرکت خدمات مالی ماساچوست پس از خرید ۵۶۳۰۱۰ سهم دیگر در این دوره، اکنون مالک ۱,۶۳۱,۳۰۳ سهم از سهام شرکت به ارزش ۴۰,۰۳۲,۰۰۰ دلار است. ۶۰.۵۷ درصد از سهام متعلق به صندوق های تامینی و سایر سرمایه گذاران نهادی است.

سهام دراپ باکس ۰.۶ درصد سقوط کرد

DBX در روز جمعه با قیمت ۲۱.۲۶ دلار افتتاح شد. Dropbox, Inc. پایین ترین قیمت ۵۲ هفته گذشته ۱۹.۰۷ دلار و بالاترین قیمت ۵۲ هفته ۳۲.۵۹ دلار است. ارزش بازار این شرکت ۷.۹۹ میلیارد دلار، نسبت P/E 23.89 و بتا ۰.۸۴ است. میانگین متحرک ۵۰ روزه برای شرکت ۲۲.۷۵ دلار و میانگین متحرک ۲۰۰ روزه ۲۲.۲۳ دلار است.

Dropbox (NASDAQ:DBX – Get Rating) آخرین داده های درآمد سه ماهه خود را در روز پنجشنبه ۴ آگوست منتشر کرد. این شرکت درآمد ۰.۲۰ دلار به ازای هر سهم (EPS) برای سه ماهه را گزارش کرد که بالاتر از برآورد اجماع ۰.۲۱ دلار (۰.۰۱ دلار) بود. حاشیه خالص دراپ باکس ۱۵.۱۹ درصد و بازده منفی ۹۴.۲۶ درصد بود. این شرکت در سه ماهه ۵۷۲.۷۰ میلیون دلار درآمد داشت، در حالی که تحلیلگران ۵۷۱.۲۷ میلیون دلار تخمین زدند. در سه ماهه مشابه سال گذشته، این شرکت ۰.۲۴ دلار EPS داشت. درآمد این شرکت نسبت به فصل مشابه سال قبل ۷.۹ درصد افزایش یافته است. به طور متوسط، تحلیلگران تحقیقاتی انتظار دارند که Dropbox, Inc. برای سال مالی جاری ۰.۸۳ سود به ازای هر سهم ثبت خواهد کرد.

فعالیت درونی

در اخبار مرتبط، رئیس جمهور تیموتی اچ یانگ در معامله ای در روز جمعه، ۲۴ ژوئن، ۱۵۰۰۰ سهم از سهام را فروخت. این سهام با قیمت متوسط ​​۲۲.۲۹ دلار با ارزش کل ۳۳۴۳۵۰.۰۰ دلار فروخته شد. پس از این معامله، رئیس جمهور اکنون دارای ۱,۶۳۲,۲۵۷ سهم در شرکت به ارزش تقریبی ۳۶,۳۸۳,۰۰۸.۵۳ دلار است. این فروش در فایل SEC فاش شده است که در این لینک موجود است. در اخبار مرتبط، رئیس جمهور تیموتی اچ یانگ در معامله ای در روز جمعه، ۲۴ ژوئن، ۱۵۰۰۰ سهم از سهام را فروخت. این سهام با قیمت متوسط ​​۲۲.۲۹ دلار با ارزش کل ۳۳۴۳۵۰.۰۰ دلار فروخته شد. پس از این معامله، رئیس جمهور اکنون دارای ۱,۶۳۲,۲۵۷ سهم در شرکت به ارزش تقریبی ۳۶,۳۸۳,۰۰۸.۵۳ دلار است. این فروش در فایل SEC فاش شده است که در این لینک موجود است. همچنین، بارت فولکمر، خودی، ۱۱۰۰۰ سهم سهام را در معامله ای که در روز جمعه ۱۰ ژوئن انجام شد، فروخت. این سهام با قیمت متوسط ​​۲۲.۱۵ دلار و در مجموع ۲۴۳۶۵۰.۰۰ دلار فروخته شد. پس از تکمیل معامله، این خودی اکنون دارای ۳۴۲,۱۴۳ سهم در شرکت است که ارزش آن تقریباً ۷,۵۷۸,۴۶۷.۴۵ دلار است. افشای این فروش را می توان در اینجا یافت. اینسایدرها در ۹۰ روز گذشته در مجموع ۸۳۲۷۰ سهم از سهام شرکت را به ارزش ۱۸۹۳۱۱۵ دلار فروخته اند. در حال حاضر ۲۵.۰۵ درصد سهام در اختیار افراد داخلی است.

ارتقاء و تنزل رتبه تحلیلگر

تعدادی از تحلیلگران سهام در مورد سهام اظهار نظر کردند. گروه مالی جفریز در گزارشی در روز دوشنبه، ۲۳ می، هدف قیمت سهام Dropbox را از ۳۵.۰۰ دلار به ۳۰.۰۰ دلار کاهش داد. سیتی گروپ در گزارش روز پنجشنبه پوشش سهام Dropbox را در نظر گرفت. آنها رتبه “خنثی” و قیمت هدف ۲۴.۰۰ دلاری را برای شرکت صادر کردند.

نمایه دراپ باکس

(رتبه گرفتن)

Dropbox, Inc. این یک پلت فرم همکاری است که روش کار افراد و تیم ها را با هم تغییر می دهد. محصولات زیر را ارائه می دهد: Dropbox Basic، Dropbox Plus، Dropbox Professional و Dropbox Business. Dropbox Basic یک مکان ساده و قدرتمند برای عکس‌ها، فیلم‌ها، اسناد و فایل‌های دیگر است.

ادامه مطلب

آیا می خواهید ببینید چه صندوق های تامینی دیگری DBX را در اختیار دارند؟ برای دریافت آخرین سپرده های ۱۳F و معاملات داخلی برای Dropbox, Inc. از HoldingsChannel.com دیدن کنید. (NASDAQ: DBX – رتبه‌بندی دریافت شد).

مالکیت سازمانی بر اساس سه ماهه برای Dropbox (NASDAQ:DBX)

دریافت اخبار و نظرات برای Dropbox Daily آدرس ایمیل خود را در زیر وارد کنید تا خلاصه روزانه مختصری از آخرین اخبار و رتبه بندی تحلیلگران برای Dropbox و شرکت های مرتبط با خبرنامه ایمیل روزانه رایگان MarketBeat.com دریافت کنید.