تریلر فصل ۳ Locke And Key منتشر شد و تاریخ انتشار آن هم اکنون مشخص شده است – Big 24 News


بالاخره انتظار شما به پایان رسید. فصل سوم لاک و کلید تقریباً به پایان رسیده است. آخرین و آخرین فصل لاک و کلید در تاریخ ۱۰ آگوست ۲۰۲۲ پخش خواهد شد. اولین تریلر مجموعه جدید قسمت ها را دریافت کردیم. به نظر می رسد این تریلر شامل کلیدهای جدید، حرکت بیشتر و همچنین نوعی سفر در زمان است. شما میتوانید از این بابت مطمئن باشید قفل و کلید فصل ۳ برای جمع بندی کل نمایش، فصل بسیار پرباری خواهد بود.

از فصل ۳ چه انتظاری داریم؟

به عملکرد و عملکرد گذشته نگاهی بیندازید قفل و کلید فصل ۲در فصل ۳ نیز می توانید منتظر نمایش خوبی باشید. این نمایش در روسیه، پاکستان، هند و ایتالیا نیز به خوبی اجرا شد. در قسمت آخر لوک در یک مسابقه بی رحمانه با دوج روبرو شد. در پرده سوم، فردریک گیدئون ممکن است در کانون توجه قرار گیرد. بازیگران فصل سوم در اوایل سال ۲۰۲۱ فیلمبرداری شدند، درست پس از فیلمبرداری فصل دوم.

نتفلیکس قبلاً یک نمای کلی از فصل آخر سریال ارائه کرده است. این یک معمای نوجوانی در مورد پیوندهای تزلزل ناپذیر، عشق و ضررهایی است که خانواده را تعریف می کند. قفل و کلید نتفلیکس Page Turning پرفروش ترین مجموعه کتاب های مصور است. این سریال توسط IDW Entertainment توسط گابریل رودریگز و جو هیل تهیه شده است.

تریلر فصل سوم Locke And Key منتشر شد و تاریخ انتشار آن هم اکنون منتشر شده است

بازیگران فصل ۳ Locke and Key

که در بازیگران فصل ۳ Locke and Key شامل تعدادی از هنرمندان تایید شده از فصل های قبل است. ممکن است انتظار داشته باشید قفل و کلید ریخته گری همچنین ممکن است شامل چند هنرمند جدید نیز باشد. اما چنین تاییدی برای این موضوع وجود ندارد. این فصل در مجموع ۱۰ قسمت خواهد داشت.

چه زمانی در نتفلیکس قرار خواهد گرفت؟

در ژوئن ۲۰۲۲ تایید شد تاریخ انتشار قفل و فصل ۳ کلید ۱۰ آگوست ۲۰۲۲ است. جو هیل قبلاً تأیید کرده بود که انتظار بسیار کوتاهتر است. در نوامبر ۲۰۲۱، کمپین «Get Geeked» نتفلیکس شامل فصل سوم لاک و کی بود. این فصل یکی از فصل هایی بود که برای سال ۲۰۲۲ برنامه ریزی شده بود. شامل The Sandman، The Midnight Club و Alice in Borderland بود.

همچنین، ممکن است یک کراس اوور در نتفلیکس وجود داشته باشد زیرا مرد شنی در راه است. اما جو هیل نیز در اکتبر ۲۰۲۱ آن را رد کرد.

می بینیم تریلر فصل سوم Lock & Keyدر فصل ۳ تصور خواهید کرد که چه اتفاقی و چگونه خواهد افتاد. اما مطمئن باشید که فصل ۳ بزرگترین تهدیدی را که کل خانواده تا به حال با آن روبرو بوده است نشان خواهد داد. قفل و کلید ریخته گری ترکیبی عالی از بازیگران با استعداد. خانواده لاک به زودی می آیند تا آخرین ماجراجویی خود را به اشتراک بگذارند. این یکی از موفقیت های فراطبیعی نتفلیکس است. بنابراین، باید برای ترسناک ترین فصل آماده شوید. همچنین، این آخرین ماجراجویی ماوراء طبیعی با فرزندان خانواده لاک است. امیدواریم اکنون تاریخ انتشار فصل سوم Locke & Kay را بدانید.

ویدیو از نتفلیکس