تریلر Resident Evil Village – وضعیت پخش ژوئن ۲۰۲۲ – Big 24 News


هیجان و وحشت را مانند قبل در هیجان انگیزترین سری Resident Evil تجربه کنید: دهکده شیطان. برو و دموی رایگان این بازی را در سایت کپکام بازی کن. شما حتی به یک کامپیوتر بازی فانتزی، پلی استیشن یا ایکس باکس هم نیاز ندارید.

Resident Evil Village یک دنباله است Resident Evil 7. در اینجا بازیکنان Ethan Winters را کنترل می کنند. او در روستایی پر از موجودات عجیب و غریب به دنبال دختر ربوده شده خود می گردد. این بازی اکشن بسیار متمرکز است و اکنون به مهارت های مبارزه بیشتری مجهز شده است. این بازی باعث می شود تا در حین ادامه بازی در استراتژی های خود تجدید نظر کنید. دشمنان نه تنها باهوش هستند، بلکه می توانند به صورت دسته جمعی حمله کنند و از سلاح استفاده کنند، بنابراین باید بسیار مراقب باشید. بازیکنان می توانند اسلحه، تجهیزات، ارتقاء و اقلام را از تاجری به نام دوک خریداری کنند.

اخیرا دو ویژگی جدید در بازی وجود دارد. این حالت های عکس و دکمه ای برای پرش از صحنه های برش بود. لیدی دمیترسکو، شخصیت این بازی، در میان فرصت های زیادی محبوب شده است. بنابراین، این شخصیت در هنگام تبلیغات قبل از انتشار بازی بسیار محبوب بود

Resident Evil Village نیز یک بازی چند نفره آنلاین برای شش بازیکن است Resident Evil 3.

تریلر Resident Evil Village - وضعیت بازی ژوئن 2022

تاریخ انتشار Resident Evil Village

این بازی در ۷ می ۲۰۲۱ برای PS 4، PS 5، Xbox One، Xbox Series X/S، Stadia و Microsoft Windows منتشر شد. کپکام قصد دارد این بازی را اواخر سال جاری برای مک عرضه کند. همچنین در حال کار بر روی نسخه آینده هدست PS VR2 است. قبل از معرفی بازی در ژوئن ۲۰۲۰، بازی Resident Evil 4 بیش از ۳ سال در حال توسعه بوده است. تیم از رویکرد فصل ۴ برای ایجاد تعادل بین اکتشاف، مبارزه و حل پازل در بازی استفاده کرد.

بررسی بازی

این بازی به دلیل تنظیمات، گیم پلی، تطبیق پذیری و گرافیک، نقدهای مثبت و تحسین زیادی دریافت کرده است. اما به دلیل باس فایت ها، پازل ها و مشکلات عملکرد در نسخه ویندوز نیز مورد انتقاد قرار گرفته است. Resident Evil Village در ماه می ۲۰۲۱ یکی از پرفروش ترین ها در ایالات متحده و بریتانیا بود. بنابراین، این بازی مطمئنا طرفداران مک را نیز ناامید نخواهد کرد.

ویدیو از پلی استیشن