تزریق COYD در خانه های سالمندان نیویورک به لطف دستور دولت یک شبه افزایش می یابد

تزریق COYD در خانه های سالمندان نیویورک به لطف دستور دولت یک شبه افزایش می یابد


با گذشت این هفته ، لئوناردو ویسنته برای بدترین ها آماده می شد.

کارکنان بیمارستان نیویورک و خانه های سالمندان موظف بودند حداقل دو واکسن کووید -19 را تا دوشنبه 27 سپتامبر برای حفظ شغل خود دریافت کنند. اما بیش از نیمی از زمان ، 56 درصد – این کار در خانه سالمندان ویسنته در برانکس ، در مرکز وودکراست در هیبرید انجام شد.

Hybrid دارای پنج ستاره از مراکز خدمات Medicare و Medicaid است که کیفیت مراقبت در خانه های سالمندان سراسر کشور را ثبت می کند و در مقایسه با بسیاری از امکانات دیگر در این منطقه از نیروی کار خوبی برخوردار است. اما تحت این حکم با اخراج گسترده روبرو بود. کنار آمدن با نیمی از خدمه کار دشواری است ، اما ویزانته تصور می کرد که می تواند طوفان را مهار کند.

وی گفت: “ما تاسیسات را در 50 درصد از زمان اپیدمی فعال کردیم” ، و افزود که برخی از آنها به دلیل بیماری ، برخی برای مراقبت از کودکان در خانه ، بستگان بیمار و سایر همه گیری های رایج بود.

سپس چیزی معجزه آسا رخ داد: کسانی که قبلاً از تیراندازی امتناع کرده بودند با کارت تزریق خود به دفتر آمدند. نه کارمند دیگر تصمیم گرفتند اولین دوز خود را در کلینیک تزریق این هفته مصرف کنند. در نهایت ، تنها چهار نفر از 120 کارمند شرکت از واکسیناسیون خودداری کردند و به یکی از آنها مجوز پزشکی داده شد. از روز چهارشنبه ، میزان تزریق در هیبرید نزدیک به 98.6 درصد افزایش یافته بود.

این وضعیت در سراسر ایالت نیویورک فعال بوده است و دستور واکسیناسیون این ترس را خاموش کرده است که می تواند مشکلات کارکنان موجود در خانه های سالمندان را تشدید کند و ساکنان آنها را در معرض خطر قرار دهد. از 84 درصد یک هفته قبل از اجرای دستور در 30 سپتامبر ، میزان تزریق حداقل یک دوز در میان کارگران خانه سالمندان در سراسر کشور به 97 درصد افزایش یافته است. با این دستور ، آموزش گسترده و واکسن می تواند به بهبود کمک کند.

در شهر نیویورک و مناطق اطراف ، بیش از دوازده خانه سالمندان نرخ 20 درصد یا بیشتر را در پنج روز گزارش کردند.

طبق داده های دولت ، در منهتن و استاتن آیلند ، خانه های سالمندان موفق شده اند 99 درصد از نیروی کار خود را واکسینه کنند ، در حالی که 98 درصد در دیگر شهرها. وستچستر رشد مشابهی را گزارش کرده است.

مقامات دولتی به WNYC / Gothamist تأیید کردند که افزایش پوشش واکسیناسیون بیشتر به دلیل تیراندازی بوده است تا حذف کارکنان.

مقامات دولتی تأیید کردند که افزایش پوشش واکسیناسیون به دلیل تیراندازی بوده است و نه اخراج کارکنان.

در برخی از خانه های فردی ، میزان تزریق کارکنان طی چند روز افزایش یافت. مرکز توانبخشی و مراقبت های بهداشتی هاپکینز گزارش داد که حدود 61 درصد از کارکنان آن در خانه سالمندان بروکلین حداقل دو روز قبل از ماموریت واکسینه شده بودند. تا 29 سپتامبر ، این رقم به 99 افزایش یافته بود. مرکز توانبخشی و پرستاری پلازا در مرکز پرستاری و توانبخشی برانکس و اوشن ویو در کوئینز موفقیت های مشابهی داشته است.

ریچارد مولوت ، مدیر اجرایی مشارکت جامعه مراقبت طولانی مدت ، گفت: به نمایندگی از ساکنان.

چند هفته قبل از اجرایی شدن دستور ، رهبران صنعت درباره احتمال کمبود نیروی کار هشدار دادند. برخی از مدیران خانه های سالمندان برای افزایش ثبت نام بیماران آماده بودند و برنامه های کارکنان اورژانس را برای مدیریت بدون کارکنان واکسیناسیون اضطراری نوشتند.

“وقتی به دستور واکسیناسیون نزدیک شدیم [deadline]استیون هنسی ، رئیس و مدیرعامل انجمن مراقبت های بهداشتی ایالت نیویورک ، که نماینده خانه های سالمندان است ، گفت: “ما واقعاً نگران هستیم.” “تا روز بیست و هفتم ، آگاهی کارکنان از ایمنی و کارایی واکسن 24 ساعت طول کشید و ما همچنان شاهد افزایش تعداد آن بودیم.”

با این حال ، هانسی خاطرنشان کرد که در برخی موارد ، از دست دادن حتی چند کارمند بسته به افرادی که می روند ، می تواند عواقبی برای مراقبت از بیمار داشته باشد. او می گوید: “شما می توانید با چهار پرستار در شیفت شب ، یک خانه سالمندان دریافت کنید.” بگویید شما یک یا دو نفر را انتخاب کرده اید تا واکسن دریافت نکنند ، این 25 یا 50 درصد کاهش کارمند است. طاقت فرسا است ”

علی رغم افزایش چشمگیر نرخ تزریق در خانه های سالمندان ، برخی از امکانات در شهر و مناطق اطراف آن هنوز زیر 90 درصد قیمت دارند. اگر آنها راکد نشوند ، ممکن است هفته آینده و فراتر از آن کارکنان قابل توجهی را از دست بدهند.

به عنوان مثال ، در روند پرستاری و توانبخشی لوکسور در شهرستان سافولک ، حدود 12 درصد از کارکنان پس از پایان 27 سپتامبر واکسینه نمی شوند. علاوه بر این ، این مرکز قبلاً کمترین رتبه ممکن را از کارکنان مراکز پزشکان و خدمات پزشکی کسب کرده است و بدین ترتیب مسکن را بر اساس نسبت پرستاران و دستیاران به ساکنان اختصاص می دهد.

هانسی توضیح داد که از آنجا که کارکنان قبلاً لاغر بودند ، بسیاری از کارکنان واکسینه نشده مدیران خانه های سالمند تا تاریخ مقرر کار می کردند. اکنون مهلت به پایان رسیده است و برخی از مدیران به جای اخراج کارمندانی که از آن سرپیچی می کنند ، 30 روز مرخصی بدون حقوق به آنها می دهند به این امید که آنها نظر خود را تغییر دهند. آخر هفته گذشته فرماندار کتی هوچول مزایای بیمه بیکاری را برای کارکنان بهداشتی که به دلیل عدم رعایت دستور کار اخراج شده بودند حذف کرد.

“آیا ما تا به حال شاهد 100 درصد واکسیناسیون خواهیم بود؟” هانس پرسید. “سخت خواهد بود. این همان چیزی است که ما سعی می کنیم ، اما این یک انتخاب شخصی و شخصی است. ”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *