تست کووید ۱۹ جو بایدن منفی شد و او را منفی ۲ کرد – اخبار


سر مخاطب جو بایدن به گفته پزشک معالج وی، روز شنبه آزمایش کووید-۱۹ او منفی بود، اما تا زمانی که آزمایش دوم منفی شود، در کاخ سفید ایزوله خواهد ماند.

دکتر. کوین اوکانر او در آخرین به‌روزرسانی روزانه‌اش نوشت که رئیس‌جمهور «بدون احتیاط» از «اقدامات انزوای شدید» که از زمان کشف بهبودی‌اش در ۳۰ ژوئیه دنبال کرده است، در انتظار نتیجه منفی بعدی است.

بایدن، ۷۹ ساله، سه روز پس از خروج از قرنطینه از اولین مبارزه خود با کووید-۱۹، که در ۲۱ ژوئیه گزارش شد، برای دومین بار به این ویروس مبتلا شد. عودهای نادری در میان اقلیتی کوچک از کسانی که آنها را دوست دارند ثبت شده است. بایدن داروی ضد ویروسی baxlovid را تجویز کرد که نشان داده شده است خطر ابتلا به بیماری های جدی و مرگ ناشی از ویروس را در بین افراد در معرض خطر کاهش می دهد.

اوکانر نوشت که بایدن “هنوز احساس خوبی دارد.”

پرواز بایدن به تعویق افتاده است زیرا او در انتظار آزمایش منفی است. او قصد دارد روز دوشنبه از کنتاکی بازدید کند تا خسارت های فاجعه بار سیل را ببیند و با خانواده ها دیدار کند.

تست کووید 19 جو بایدن منفی شد، حتی دو مورد منفی

بایدن، سخنگوی کاخ سفید “فوق العاده بود.” کارن ژان پیر روز شنبه هنگامی که در جریان کنفرانس مشترک بین انجمن ملی روزنامه نگاران سیاه پوست و انجمن ملی روزنامه نگاران اسپانیایی تبار در لاس وگاس در مورد وضعیت سلامتی او سوال شد. او گفت که وقتی با رئیس جمهور صحبت می کرد به او گفت: من به مردم می گویم بیش از هشت ساعت در روز کار می کنم.

پزشکش در آن زمان در اولین آزمایش خود برای ویروس گفت، علائم اولیه بایدن آبریزش بینی، خستگی و سرفه شل بود. اوکانر در جریان پرونده بازگشت خود گفت که فقط سرفه بایدن برگشته و او تا جمعه «تقریباً کاملاً از بین رفته است».

تنظیم‌کننده‌ها هنوز در حال بررسی شیوع و پاتوژنز موارد برگشتی هستند، اما مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری‌ها در ماه مه به پزشکان هشدار دادند که ظرف دو تا هشت روز پس از آزمایش منفی اولیه ویروس، شیوع بیماری را گزارش نکنند.

آژانس در آن زمان گفت: “اطلاعات محدودی که در حال حاضر از گزارش های موردی در دسترس است، نشان می دهد که افرادی که با Paxlovid تحت درمان قرار گرفته اند و مبتلا به کووید-۱۹ عود کرده اند، بیماری خفیفی را تجربه می کنند. هیچ گزارشی از بیماری جدی وجود نداشت.”

___

تست کووید 19 جو بایدن منفی شد، حتی دو مورد منفی

با اجازه آسوشیتدپرس بازنشر شد.


پس از بازدید:
۰