تصمیم یانکی ها به پتانسیل های آرون بون برمی گردد

تصمیم یانکی ها به پتانسیل های آرون بون برمی گردد


یانکی ها هیچ چیزی به آرون بون بدهکار نیستند.

اوه ، آنها از او (گلیبر تورس در کوتاه ترین مکان) یا دو (هرگز جوی گالو) و “وحشیان در جعبه!” او ممکن است بدهی داشته باشد تا چند دلار در سال پرداخت کند. این چیزی بود که حدود دو قرن پیش احساس شد. با این حال ، هنگامی که قرارداد بون پس از چهار سال مدیریت به پایان می رسد ، یانکی ها نباید احساس کنند که بون مسئول دستاوردهای خود خواهد بود.

سوال اساسی که این تصمیم مهم را تعیین می کند باید آینده باشد نه گذشته:

سهام رشد بون در مدیر؟

در 4 سال اول زندگی حرفه ای بون ، مهم نیست که چقدر بخواهید بر رکورد فصل 328-218 او (هشتمین بهترین درصد پیروزی از 311 با حداقل 315 بازی از .601) و 11 سری بازیهای جهانی Play-11 بدون قهرمانی او تأکید کنید. سری فصل گذشته مارک ، شما نمی توانید به طور جدی استدلال کنید که او به نظر می رسد بهترین مدیر در افراطی لیگ آمریکا شرق است. اگر از تاکتیک های بالا و پایین سازمان استفاده نکنید ، نمی توانید در سخت ترین قسمت بیس بال پیروز شوید. بنابراین از آنجایی که او در حال حاضر بهترین نیست ، یانکی ها باید بون را تایید کنند میتوانست بهترین باش.

بازیکنان (متواضع) یانکی در اینجا درخواست می کنند که چند روز بعد از خستگی ناگهانی و مرگبار جریت کول ، خدمه با کادر مربیگری بازگردانده شوند ، اما تقصیر تیم چشمگیر نبود. بزرگترین نقطه فروش بون ممکن است این باشد که او می خواهد به صورت داخلی بازگردد. به نظر می رسد اکثر بازیکنان هنوز از بازی برای او لذت می برند و سران او هنوز می خواهند او را به خدمت بگیرند. چنین همگام سازی پتانسیل رشد را ایجاد می کند و یانکی ها معتقدند پس از خروج از جو گیراردی و جو توره در سال 2017 و 2007 ، به ترتیب ، پس از نهایی شدن معاملات ، درآمد کمتری دریافت خواهند کرد.

حالا راه حل این است: اگرچه ژیراردی هرگز احترام ذاتی را به دست نیاورد ، اما هیچ کس آمادگی ، شدت یا مهارت او را زیر سوال نبرد. وقتی یانکی ها او را اخراج کردند ، او در زمره نخبگان حرفه خود قرار گرفت. مانند توري ، جاذبه و مهرباني او همچنان تحت فشار بود ، هر سال يانكي ها 1-0 اكتبر را بدون پيروزي به ثمر رساندند ، اما به او پيشنهاد قرارداد يك ساله داده شد و در عوض به سمت غرب به سمت داجرز رفت.

آرون بون شماره 17 از نیویورک یانکیز در حرا
یانکی ها باید تصمیم بگیرند که آیا فصل دیگری در آرون بون به آنها در رسیدن به هدف در سطح جهانی کمک می کند یا خیر.
چارلز ونزلبرگ / نیویورک پست

الکس کورا از Red Sox ، که بون را برای دومین بار در چهار سال اخراج کرد ، در واقع به دنبال هم تیمی خود در سال 2005 به دنبال نقشش در کمپین 2020 به خاطر نقشش در رسوایی آستروس 2017 رفت. با این حال ، کورا ، پنجمین کاپیتان جدید که پیروز شده است ، از دروازه بیرون آمده است و حتی با نگاهی پاره وقت به او ، دیدن فردی که از نظر انرژی ورزشی ، مهارتهای استراتژیک و ارتباطی برتری دارد و بازیکنان و بازیکنانش بسیار مهم است. عموم. به

کوین کش ریس ، رقیب کورا در سری لیگ های آمریکا ، با توجه به این که چگونه درآمد محدود تامپا بی اغلب آنها را مجبور می کند تا خارج از چارچوب فکر کنند ، می تواند خریدهای بهتری از بازیکنان خود در صنعت لیگ دریافت کند. او با چرندیاتی که برای تیمش قهرمانی جهان در کریکت 2020 هزینه می کرد کار کرد (بردن بلیک اسنل در بازی ششم) و مسئول این تصمیم بود و سپس به طور فعال آن را با بازیکنان و مربیان در میان گذاشت.

چارلی مونتویا از آبی جیس تیمش را به سه محوطه توپ خانگی و مصدومیت های مهم رساند ، به ویژه خرید عظیم جورج اسپرینگر و تنها یک بازی پشت سر یانکی ها. او شوک نوع رشد دارد.

رقابت شدید است و بون در این بخش سوم می شود. فضای مشخصی برای بهبود ساعت بون وجود دارد (چرا گری سانچز پس از رفتن ژیراردی عقب نشینی کرد؟ چه اتفاقی برای میگوئل آندوجر و کلینت فریزر افتاد؟ به خوبی مدیریت شد). آیا او با مربیان مختلف خوب کار می کند؟ آیا او می تواند با عوامل بیشتر وضعیت بهتری داشته باشد؟

آیا کسی هست که بتواند آن کار را بهتر و سریعتر انجام دهد؟

من فکر می کنم این یک تماس نزدیک برای یانکی ها در مورد حفظ بون است. من هر دو بحث را می بینم. با این حال ، اگر می خواهید او را نگه دارید ، ممکن است به خاطر کاری که او انجام داده باشد نباشد. این باید به خاطر کاری باشد که او می تواند انجام دهد. یانکی ها مدیون آن هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *