تضعیف آمادگی نظامی آمریکا، تضعیف امنیت ملی و کمک به کودک کشی. – ۲۰ خبرگزاری برتر


اولویت های…

پنتاگون اعلام کرده است که سیاست جدیدی را اجرا خواهد کرد که پوشش سفر، اقامت و تعطیلات را برای سقط جنین تضمین می کند، اگر در کشورهایی زندگی می کنید که این روش را محدود یا ممنوع می کنند. این تغییر در دستورالعمل برای رسیدگی به مشکل حفظ ادراک شده در میان اعضای پس از خدمت طراحی شده است دابز در مقابل سلامت زنان جکسون قطعنامه در ژوئن

“اعضای خدمات ما و خانواده های آنها اغلب مجبور به سفر یا جابجایی برای برآوردن نیازهای استخدام، استخدام و آموزش هستند. این اقدامات نباید دسترسی آنها را به مراقبت های بهداشت باروری محدود کند. لوید آستین، رئیس پنتاگون نوشت.

از آنجایی که سفر برای مراقبت های باروری قبلا توسط وزارت دفاع ایالات متحده پوشش داده نمی شد، این راهنمایی ممکن است با باد مخالف روبرو شود. علاوه بر این، اعضای ارتش و خانواده‌هایشان از بیمه Tricare استفاده می‌کنند، که قانون فدرال پرداخت هزینه خدمات سقط جنین را ممنوع می‌کند. سپس محدودیت هاید متمم وجود دارد که مراکز پزشکی فدرال، از جمله مراکز نظامی، می توانند سقط جنین را تنها در صورتی انجام دهند که جان مادر در خطر باشد یا اگر بارداری نتیجه تجاوز جنسی یا زنا باشد. صمیمی باشید

سیاستمدار:

پنتاگون روز پنجشنبه اعلام کرد که پنتاگون به پرسنل نظامی برای سفر برای سقط جنین پول می دهد، در اقدامی که ارتش می گوید بار سربازانی را که به دنبال مراقبت های باروری در کشورهایی هستند که دیگر این روش قانونی نیست، کاهش می دهد.

بر اساس یادداشتی، لوید آستین، وزیر دفاع، روز پنجشنبه به وزارت دفاع دستور داد تا تخصیص سفر و حمل و نقل را برای اطمینان از دسترسی اعضای نظامی و خانواده های آنها اختصاص دهد.

ذره برای بدن مستقیم “پیامدهای عملی تغییرات اخیر” آستین به تصمیم ژوئن دادگاه عالی مبنی بر کنار گذاشتن Roe v. دره

آستین اشاره کرد “اعداد مهم” پرسنل خدماتی و خانواده هایشان باید به مسافرت بروند، مرخصی بگیرند و پول بیشتری از جیب خود برای دریافت مراقبت های باروری بپردازند.

“به نظر من، این اثرات می تواند به عنوان شرایط غیرعادی، غیرمعمول، دشوار یا اضطراری برای اعضای خدمات و خانواده های آنها دیده شود و در توانایی ما برای استخدام، حفظ و حفظ آمادگی نیروی کار با مهارت بالا اختلال ایجاد کند.”او نوشت.

ناگهان، آستین نگران مسائل مربوط به حفظ و اشتغال است.

اجرای دستور کووید بدون استثنائات مذهبی که می تواند داشته باشد این جدایی ۶۰۰۰۰ سرباز هزینه داشت خدمت و در نهایت آنها را مجبور کنید هزاران نفر ترک کنند برای آستین، وزیر دفاع، این موضوع نگران کننده نبود. از این مأموریت دفاع کرد.

ذره برای بدن مستقیم او بیدار شد ارتش جذابیت خود را از دست داده است با حدود ۱۵۰۰۰ نیروی جدید در سال ۲۰۲۲، این میزان ۲۵ درصد کمتر از هدف خود بود، زیرا هر سرویس برای برآورده کردن استانداردهای خود تلاش می کرد. القای نظریه نژاد انتقادی به اولویت اصلی رهبران پنتاگون تبدیل شده است. درباره چگونگی تبدیل شدن رهبران نیروهای مسلح ما بیشتر بخوانید اینجا، اینجا و اینجا

اولویت های پنتاگون در رژه ای مانند غرور همجنس گرایان!

یکی از اعضای سرویس برای گرفتن سلفی ژست می گیرد و با رنگین کمان نقاشی شده با دست سلام می کند.

این ارتش شماست، زیرا وزارت دفاع جشن یک ماهه همجنس گرایان را تایید کرد.

گروهی از افراد با لباس تناسب اندام جمع می شوند و پودرهای رنگی مختلف را به هوا پرتاب می کنند.

آستین از روز اول یادداشت های جدیدی منتشر کرده است، از جمله تغییر سیاست تراجنسیتی، سربازان تراجنسیتی که اکنون می توانند آشکارا در ارتش خدمت کنند، و نیرویی که هورمون درمانی، مراقبت های بهداشت روانی و جراحی هایی را که ممکن است به آنها نیاز داشته باشند ارائه می دهد.

آخرین شغل نظامی دارای گواهینامه آستین را بررسی کنید:

اما زنان استخدام شده ممکن است خدمت را ترک کنند یا هرگز نام نویسی نکنند مگر اینکه سفرهای جاده ای با بودجه مالیات دهندگان برای کشتن فرزند متولد نشده آنها در دسترس باشد.

با عرض پوزش از ذکر موارد واضح …

با این امکانات چند خدمتکار تحت فشار قرار می گیرند تا سقط جنین کنند؟

برای چندین دهه، مراقبت های بهداشتی برای جانبازان از نظر جنایی در برخی موارد سهل انگاری و در همه موارد از نظر اخلاقی نفرت انگیز بود. بله، در دولت ترامپ، تغییرات زیادی دسترسی به مراقبت با کیفیت را برای جانبازان ما تایید کرده است. اما این تغییرات به آرامی دوباره تحت نظارت بایدن فرسایش می یابد. میزان خودکشی آنها در ارتش فعال و بازنشسته ما در سطوح نفرت انگیزی قرار دارند.

کهنه سربازان و خانواده های آنها اغلب دسترسی دارند ی کوپن غذادر حین انجام وظیفه باید خرج خانواده خود را تامین کنند!

آیا وزیر آستین می خواهد در مورد هرج و مرج و تاریکی صحبت کند؟ تصمیم گرفت دمش را بچرخاند و بدود خارج از افغانستان؟ چند خانواده ستاره طلایی به یک “گروه ویژه” در زمینه جذب و نگهداری دعوت شده اند؟ شرط می بندم صفر

اگر همجنس گرا، تراجنسیتی، ضد سفیدپوست یا باردار هستید و فرزندتان را نمی خواهید – پنتاگون آرزوی قلبی شما را جشن می گیرد و تسهیل می کند.

همه افراد دیگر مانند مسیحی، مرد سفید پوست، مستقیم، بدون واکسن، یا نیاز به مراقبت های پزشکی/روانپزشکی استاندارد تروما یا خدمات پس از سربازی – رویای خود را به حقیقت تبدیل کنید!

“همه آنچه می توانید باشید باشید” امروز معنایی کاملاً متفاوت دارد. اکنون به عضویت خود بپیوندید و ما به شما کمک می کنیم تا کودک خود را بکشید، جایگزینی هورمونی به شما بدهیم، CRT را تحریک کنید و یک پاکسازی مذهبی را با هم کامل کنید.

متاسفم وزیر آستین، اما مشکلات شما در مورد نگهداری و استخدام ربطی به زنانی که به خاطر کشتن نوزادشان به پرواز یا یک شب رایگان در هتل نیاز دارند، ندارد.

این سیاست جدید هیچ ارتباطی با مراقبت های بهداشتی زنان ندارد و فقط نشانه ای از فضیلت و تحریف بیشتر آمادگی نظامی است. این همان کاری است که فرد برای تضعیف امنیت ملی انجام می دهد. اجداد من که با شهامت و شرافت فراوان به این کشور خدمت کردند به خاطر فتح تیپ پاسداران مارکسیست در گور خود غلت می زنند.

اگر این مقاله برای شما مفید بود، لطفاً کمک مالی کوچکی به ما کنید یک فنجان قهوه برای کمک به حمایت از روزنامه‌نگاری محافظه‌کار – یا اطلاع رسانی. متشکرم.

منبع انجمن برای مقاله اصلی RWR.