تمام سهام دولتی (NYSE: ALL) خریداری شده توسط Metis Global Partners LLC – Big 24 NewsMetis Global Partners LLC موقعیت خود را در سهام Allstate Co., Ltd تحکیم می کند. (NYSE: ALL – Receive Rating) بر اساس آخرین ثبت ۱۳F در کمیسیون بورس و اوراق بهادار، در سه ماهه اول ۷۵.۸ درصد افزایش یافت. این شرکت پس از خرید ۱۹۵۵ سهم اضافی در این دوره، ۴۵۳۵ سهم از سهام شرکت بیمه را در اختیار داشت. ارزش دارایی متیس گلوبال پارتنرز LLC در Allstate در پایان سه ماهه گذشته ۶۲۸۰۰۰ دلار بود.

تعدادی دیگر از صندوق های تامینی و سایر سرمایه گذاران نهادی اخیرا سهام این شرکت را خرید و فروش کرده اند. شرکت اعتماد خصوصی مطرح شد. سهام NA در Allstate طی سه ماهه اول ۶.۵ درصد افزایش یافت. شرکت اعتماد خصوصی اکنون NA پس از خرید ۲۹۳ سهم دیگر در سه ماهه گذشته، دارای ۴۸۱۹ سهم از سهام شرکت بیمه به ارزش ۶۶۷۰۰۰ دلار است. Carnegie Capital Asset Management LLC موقعیت جدیدی را در Allstate در سه ماهه اول به ارزش تقریبی ۲۰۳۰۰۰ دلار به دست آورد. Tobham سهام خود در Allstate را در سه ماهه اول ۴۶.۵ درصد افزایش داد. توبهام پس از خرید ۴۶۵ سهم دیگر در این مدت، اکنون مالک ۱۴۶۵ سهم از سهام ارائه دهنده بیمه به ارزش ۲۰۳۰۰۰ دلار است. IFM Investors Pty Ltd سهام خود در Allstate را در سه ماهه اول ۱۴.۴ درصد افزایش داد. IFM Investors Pty Ltd اکنون پس از خرید ۵۶۵۳ سهم اضافی در طول دوره، مالک ۴۴,۸۴۹ سهم از سهام ارائه دهنده بیمه به ارزش ۶,۲۱۲,۰۰۰ دلار است. سرانجام، Cornerstone Advisory LLC یک موقعیت جدید در Allstate در سه ماهه چهارم به ارزش تقریباً ۱۹۰,۰۰۰ دلار به دست آورد. ۷۵.۸۴ درصد از سهام متعلق به سرمایه گذاران نهادی و صندوق های تامینی است.

خرید محلی در Allstate

در اخبار دیگر از Allstate، مدیرعامل توماس جی ویلسون، ۱۴۲۰۰۰ سهم سهام را در معامله ای در روز پنجشنبه، ۲ ژوئن فروخت. این سهام با میانگین قیمت ۱۳۳.۳۹ دلار و ارزش کل ۱,۸۹۴۱,۳۸۰.۰۰ دلار فروخته شد. پس از تکمیل فروش، مدیر عامل اکنون به طور مستقیم مالک ۹۹۸۲۸ سهم از سهام شرکت به ارزش تقریبی ۱۳۳۱۶۰۵۶.۹۲ دلار است. این فروش در یک پرونده نظارتی در کمیسیون بورس و اوراق بهادار فاش شده است که از طریق وب سایت این شرکت در دسترس است. خودی ها ۱.۷۷ درصد از سهام این شرکت را در اختیار دارند.

تحلیلگران اهداف قیمتی جدیدی را تعیین کردند

ALL موضوع چندین گزارش تحقیقاتی بوده است. Credit Suisse Group پوشش سهام Allstate را در یک یادداشت تحقیقاتی در روز پنجشنبه، ۲۸ آوریل آغاز کرد. آن‌ها رتبه‌بندی «موجود» و قیمت هدف ۱۸۸.۰۰ دلار را برای هر سهم منتشر کردند. مورگان استنلی هدف قیمت سهام Allstate را از ۱۵۲.۰۰ دلار به ۱۳۹.۰۰ دلار کاهش داد و در یادداشتی تحقیقاتی در روز دوشنبه، ۲۳ می، رتبه “برابر” را به سهام اختصاص داد. StockNews.com در روز پنجشنبه ۳۱ مارس در یک یادداشت تحقیقاتی سهام Allstate را پوشش داد. آنها یک رتبه بندی “نگهداری” در سهام صادر کردند. آرگوس در یادداشت تحقیقاتی روز جمعه، ۲۰ می، سهام Allstate را از رتبه “خرید” به رتبه “نگهداری” کاهش داد. سرانجام، پایپر سندلر هدف قیمتی خود را برای سهام Allstate از ۱۵۰.۰۰ دلار به ۱۴۷.۰۰ دلار کاهش داد و در یادداشتی تحقیقاتی در روز جمعه، ۲۲ آوریل، رتبه “اضافه وزن” را به سهام اختصاص داد. یک تحلیلگر سهام را با رتبه فروش رتبه بندی کرده است، شش نفر امتیاز نگهداری، شش نفر رتبه خرید و دیگری رتبه خرید قوی برای شرکت صادر کرده اند. طبق داده های MarketBeat.com، این سهام دارای رتبه اجماع “متوسط ​​خرید” و قیمت هدف ۱۴۲.۵۸ دلار است.

وضعیت عملکرد قیمت

NYSE ALL روز دوشنبه با قیمت ۱۱۶.۲۰ دلار افتتاح شد. این شرکت دارای نسبت معاملاتی ۰.۴۳، نسبت سریع ۰.۴۳ و نسبت بدهی به حقوق صاحبان سهام ۰.۳۸ است. میانگین SMA 50 روزه این شرکت ۱۲۶.۹۱ دلار و SMA 200 روزه ۱۲۸.۲۶ دلار است. ارزش بازار این شرکت ۳۱.۹۵ میلیارد دلار، نسبت P/E 9.73، نسبت P/E 4.15 و بتا ۰.۸۲ است. کل ایالت پایین ترین قیمت یک ساله خود را با ۱۰۶.۱۱ دلار و بالاترین سطح یک ساله ۱۴۴.۴۶ دلار را ثبت کرد.

Allstate (NYSE: ALL – Get Rating) آخرین نتایج درآمد سه ماهه خود را در روز چهارشنبه، ۴ مه منتشر کرد. این بیمه‌گر درآمد ۲.۵۸ دلاری به ازای هر سهم را برای سه ماهه گزارش کرده است که برآوردهای تحلیلگران ۲.۷۹ دلار (۰.۲۱ دلار) را از دست داده است. حاشیه سود خالص Allstate 7.20% و بازده حقوق صاحبان سهام ۱۲.۵۰% بود. درآمد این شرکت برای سه ماهه ۱۰.۹۸ میلیارد دلار بود، در حالی که برآورد اجماع ۱۱.۱۴ میلیارد دلار بود. در مدت مشابه سال گذشته، این شرکت ۶.۱۱ دلار به ازای هر سهم درآمد داشت. درآمد آل استیت در سه ماهه نسبت به سال قبل ۶.۵ درصد افزایش یافته است. به طور متوسط، تحلیلگران طرف فروش انتظار دارند شرکت Allstate. این ۶.۴ EPS برای سال جاری ارسال خواهد کرد.

Allstate درآمد خود را اعلام می کند

این شرکت اخیرا سود سه ماهه خود را اعلام کرده است که در روز دوشنبه ۲۱ مهرماه پرداخت خواهد شد. سهامداران رکورد در روز چهارشنبه، ۳۱ آگوست، سود ۰.۸۵ دلاری را منتشر خواهند کرد. این نشان دهنده سود سالانه ۳.۴۰ دلار و بازدهی ۲.۹۳٪ است. تاریخ پرداخت سود سه شنبه ۳۰ آگوست است. نسبت پرداخت سود سهام Allstate (DPR) در حال حاضر ۲۸.۴۸٪ است.

نمایه Allstate

(رتبه گرفتن)

شرکت آل استیت، همراه با شرکت های تابعه خود، محصولات بیمه اموال، تلفات و سایر محصولات بیمه ای را در ایالات متحده و کانادا ارائه می دهد. این شرکت از طریق Allstate Protection فعالیت می کند. خدمات حفاظتی؛ سلامت و مزایا Allstate. دپارتمان های مسئولیت روانی اموال. بخش حفاظت Allstate بیمه اتومبیل های مسافربری و خانه ها را ارائه می دهد. محصولات تخصصی خودرو شامل بیمه موتور سیکلت، تریلر، خانه و خودروهای خارج از جاده. سایر محصولات خط شخصی، مانند اجاره‌کنندگان، آپارتمان‌ها، صاحبخانه‌ها، قایق‌ها، سایبان‌ها، خانه‌های ساخته‌شده و دارایی‌های شخصی با برنامه‌ریزی مستقل؛ و محصولات خطی تحت نام های تجاری Allstate و Encompass.

داستان های خصوصی

مالکیت نهادی بر اساس هر ایالت (NYSE: ALL)

اخبار و رتبه بندی های روزانه Allstate را دریافت کنید آدرس ایمیل خود را در زیر وارد کنید تا خلاصه روزانه مختصری از آخرین اخبار و رتبه بندی تحلیلگران برای Allstate و شرکت های مرتبط با خبرنامه ایمیل روزانه رایگان MarketBeat.com دریافت کنید.