تمرکز: فناوری‌های سبوس برنج (RIBT)


تجزیه و تحلیل نوسانات:

نوسانات نسبت به هفته گذشته ۱۶.۲۲ درصد باقی مانده و ماه گذشته ۱۷.۸۳ درصد نوسان داشته است. ریسک بازار که از معاملات بازار ناشی می شود و با عامل بتا اندازه گیری می شود. شاخص بتا ۰.۳۹ است. ریسک بر اساس فاکتور بتا اندازه گیری می شود، اگر کارآزمایی بالاتر از ۱ باشد، خطر بیشتر است و اگر کارآزمایی کمتر از ۱ باشد، خطر کمتر خواهد بود. نوسانات نیز توسط ATR اندازه گیری می شود که میانگین متحرک نمایی (۱۴ روز) از محدوده واقعی است. مقدار ATR 0.1 است.

فناوری‌های سبوس برنج (RIBT) در آخرین جلسه معاملاتی، ۸۹ هزار و ۶۹۴ سهم معامله شد و میانگین حجم آن ۳۲۱۷.۳۶ هزار سهم بود. این سهم در جلسه معاملاتی جاری، تمرکز فعال روی سهام را تایید کرد. RIBT تغییر ۲.۸۱ درصدی و ارزش سهام خود را که در ۰.۷۵ دلار فهرست شده بود، در آخرین جلسه معاملاتی نشان داد. این شرکت متعلق به ایالات متحده است و بخشی از بخش دفاع از مصرف کننده است. ارزش بازار آن ۳۸.۴۲ میلیون دلار است. از ارزش بازار برای نشان دادن اندازه شرکت استفاده کنید زیرا یک عامل اساسی با ویژگی های مختلف برای توسعه منافع سرمایه گذاران از جمله ریسک است.

توضیح فنی:

میانگین متحرک ساده یکی از انعطاف پذیرترین و همچنین محبوب ترین اندیکاتورهای تحلیل تکنیکال است. بیشتر به دلیل سادگی آن در بین معامله گران محبوبیت زیادی دارد. در یک محیط محبوب بهترین عملکرد را دارد. میانگین متحرک ساده به عنوان میانگین آخرین دوره N (20 روز، ۵۰ روز، ۲۰۰ روز) محاسبه می شود. قیمت سهام از میانگین متحرک ۲۰ روزه در ۱۸.۱۷ درصد و سهم از میانگین متحرک ۵۰ روزه در ۳۴.۸۴ مثبت است. ٪. قیمت سهام در امتداد حرکت مثبت از میانگین متحرک ۲۰۰ روزه در ۵۰.۳۰ درصد حرکت می کند. از هر نوع میانگین متحرک می توان برای تولید سیگنال خرید یا فروش استفاده کرد و این فرآیند بسیار ساده است. نرم افزار نمودار میانگین متحرک به صورت یک خط مستقیماً در نمودار قیمت رسم می شود.

شاخص قدرت نسبی (RSI) برای سهام در حال حاضر روی ۶۱.۵۱ است. خوانش RSI از ۰ تا ۱۰۰ متغیر است. سرعت و نوسانات حرکت قیمت سهام توسط نوسانگر مومنتوم RSI اندازه گیری می شود. جی ولز وایلدر شاخص قدرت نسبی (RSI) را توسعه داد که بیشتر به عنوان شاخص حرکت استفاده می شود. معمولاً زمانی که RSI به زیر ۳۰ می رسد، سهام بیش از حد بارگذاری می شود و با رسیدن به بالای ۷۰، مقدار زیادی سهام خریداری می شود. ۳۰ تا ۷۰ به عنوان قرائت سهام عادی در نظر گرفته می شود. روند کلی را می توان با استفاده از اندیکاتور RSI تشخیص داد و ناهنجاری ها و نوسانات خرابی را پیدا کرد.

سود فوری:

حاشیه سود خالص شرکت ۳۳.۴۰-% است که نشان دهنده سود شرکت به ازای هر دلار فروش است. حاشیه ناخالص ۰.۸۰٪ و حاشیه عملیاتی -۳۲.۲۰٪ افشا شد. بازده دارایی ها (ROA) نشان می دهد که شرکت در مقایسه با کل دارایی های خود که ۳۴.۰۰- درصد است سود می کند. بازگشت سرمایه (ROI) -35.60٪ است. بازده هر سهم (ROE) – 54.10%.

بررسی عملکرد:

RIBT بازده هفتگی ۸.۸۸٪ و بازده هفتگی -۳۴.۲۹٪ را نشان داد. سهام در شش ماه گذشته ۸۰.۵۴ درصد بوده و در ماه ۵۵.۱۹ درصد باقی مانده است. این سهم بازدهی سالانه ۱۰۹.۰۰ درصدی را ثبت کرد که از حدود ۷۶.۸۷ درصد در سه ماه گذشته افزایش داشت. این سهم در ۳۷.۵۱-% از بالاترین سطح ۵۲ هفته گذشته قرار دارد و با توجه به پایین ترین سطح ۵۲ هفته، سهم در ۱۷۷.۷۴% قرار دارد.

باز کردن آنالایزر:

طبق داده های ارائه شده توسط FINVIZ، رتبه فعلی اجماع تحلیلگران برای این شرکت ۳ است (۱.۰ قوی، ۲.۰ طولانی، ۳.۰ نگه دارید، ۴.۰ کوتاه، ۵.۰ قوی). با توجه به یک دوره ۵۲ هفته ای، سهام به ۰.۶۵ دلار خواهد رسید. این میانگین قیمت هدفی است که تحلیلگران انتظار دارند.