تمریناتی که می توانید با سگ خود انجام دهید | تناسب اندام کندی


ورزش برای سگها و همچنین برای شما ، به ویژه برای حیوانات خانگی در حال پرورش فعال ، یافتن تمریناتی که هم شما و هم توله سگ شما از آن لذت ببرید می تواند به شما کمک کند تا هم به هم نزدیک شوید و هم سبک زندگی سالم تری داشته باشید! حتی اگر سگی ندارید که همیشه در حال دویدن یا بازی فریزبی است ، تمرینات کم شدت دیگری نیز وجود دارد که می توانید با سگ خود انجام دهید.

سگ یوگا

بله ، یوگای سگی چیزی است! این کار برای سگ های آرام و آموزش دیده مناسب است و چندین فیلم در اینترنت وجود دارد که می تواند به شما و سگ شما کمک کند تا انعطاف پذیر و کشیده شوند. اگر سگ شما دارای لگن بدی است – می توانید از فیزیوتراپی سگ در نام سگ خود استفاده کنید.

پیاده روی و دویدن

اگر در نزدیکی مسیرهای باز زندگی می کنید ، سگ خود را با خود ببرید! شما دو نفر می توانید مکان های جدیدی را برای دویدن یا پیاده روی کاوش کنید و یک تمرین خوب داشته باشید. با این حال ، آوردن آب برای هر دوی شما را فراموش نکنید – پیاده روی و دویدن می تواند خسته کننده تر از یک پیاده روی معمولی باشد.

تنیس مدیریت

ضربه زدن به توپ تنیس به جلو و عقب سرگرم کننده است و اگر سگی دارید که دوست دارد بردارد و بیاورد ، می توانید خدمات خود را ارتقا دهید. و به سگ خود کمک کنید تا هماهنگ شود و ورزش کند! اطمینان حاصل کنید که مکانهایی که انتخاب می کنید برای سگ مناسب است یا در ساعات غیر پیک به آنجا بروید.

آموزش پیاده روی روزانه خود را انجام دهید

هنگام راه رفتن با سگ خود می توانید تمرینات وزنه ای را نیز در نظر بگیرید. هر پنج دقیقه 15 توقف را متوقف کنید ، یا هنگام راه رفتن با سگ خود ، وزنه های سبک خود را تمرین دهید. تمرینات مختلف و آسان وزن بدن شامل تمرینات مقاومتی است و وقتی راه رفتن بدن شما را گرم می کند ، انجام این کارها برای شما راحت تر است.

مدیریت شنا

اگر در نزدیکی دریاچه یا استخر دوستدار حیوانات خانگی زندگی می کنید ، سگ شما عاشق شنا با شما خواهد بود! با این حال ، همه سگها شنا بلد نیستند ، اما با دامپزشک خود مشورت کنید تا مطمئن شوید که نژادی دوستدار آب دارید و سگ شما قبل از رفتن به استخر یا دریاچه به چه نوع آموزش هایی نیاز دارد.

فریزبی نهایی یا دیسک گلف

اگر شما یا سگتان تنیس بازی نمی کنید ، سعی کنید خانواده و توله سگ را برای بازی در فریزبی بیرون ببرید. حتی سگهای کوچک یا کمتر فعال نیز می توانند از هوای تازه بیرون و گذراندن وقت با هم لذت ببرند.

گزینه های دیگر برای تناسب اندام

برای لذت بردن از ورزش خوب لازم نیست سگ داشته باشید. اگر جنبه اجتماعی تناسب اندام را دوست دارید ، کلاس کیک بوکسینگ ما را در شهرستان کامدن یا تمرین ZUMBA® در South Jersey امتحان کنید. کندی تناسب اندام دارای یک تقویم کامل از تیم های بدنسازی است و ما همیشه مشتاق دیدن چهره های جدید هستیم! آنچه را که در وب سایت ما وجود دارد بررسی کنید-یا برای تمرین فردی با یک مربی شخصی به باشگاه بدنسازی ما بروید!دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *