تمرینات معمول برای بزرگسالان سالمند | تناسب اندام کندی


صرف نظر از سن شما ، حفظ سبک زندگی فعال مزایای زیادی دارد. مطالعات نشان می دهد که ورزش کردن برای سالمندان باعث بهبود تعادل و کاهش خطر ابتلا به تعدادی از بیماری ها از جمله بیماری های قلبی ، دیابت ، پوکی استخوان و آلزایمر می شود. مهمترین چیز این است که یک رژیم ورزشی را که دوست دارید پیدا کنید ، در این صورت به احتمال زیاد به آن پایبند خواهید بود.

میزان شدت ورزش شما بستگی به میزان تجربه شما دارد تا سن شما. اگر نسبتاً بی تفاوت هستید ، هنوز برای کلاسهای آموزش متقابل آماده نیستید. در عوض ، شما باید فعالیتهای زیر را با تأثیر کم شروع کنید ، و بهتر است سالمندان با ورزش منظم شروع کنند:

پیاده روی

شروع یک برنامه ورزشی می تواند به سادگی پیاده روی باشد و پیاده روی برای سلامتی شما مفید است. یک مطالعه مشهور در دانشگاه هاروارد نشان داد که تنها سه روز پیاده روی در هفته خطر حمله قلبی را تا 35 درصد کاهش می دهد.

یکی دیگر از دلایلی که پیاده روی به ویژه برای سالمندان مفید است این است که با افزایش تعادل به جلوگیری از افتادن کمک می کند. هوا اغلب خیلی گرم یا خیلی سرد است برای پیاده روی در بیرون ، بنابراین بسیاری از افراد در هر سنی مایل به پیوستن به یک باشگاه ورزشی هستند.

تمرینات تعادلی و قدرتی

در اینجا چند تمرین ساده وجود دارد که می توانید به طور منظم در خانه انجام دهید تا قدرت و تعادل خود را تقویت کنید. در اینجا چند نمونه از تمریناتی است که می توانید اکنون انجام دهید:

  • تظاهرات ادامه دارد
  • در حالی که صندلی را در دست دارید روی یک پا بایستید
  • فشارهای دیواری
  • رول شانه
  • ایستاده در نوک انگشتان شما

کلاسهای ورزشی برای افراد مسن طراحی شده است

اگرچه پیاده روی و تمرینات متعادل سازی ساده را می توان در هر مکانی انجام داد ، اما ایده خوبی است که به کلاس ورزش برای افراد مسن بپیوندید تا از برنامه ورزشی خود پیروی کنند.

ارائه کلاس های ارشد معمولاً شامل کلاس های ورزش در آب و همچنین نسخه های “سبک تر” برنامه های بدنسازی محبوب مانند ZUMBA® است. شما حتی می توانید برخی از کلاس های ارشد را در حالت نشسته انجام دهید ، بنابراین تقریباً همه چیزی دارند.

هنگامی که به یک تمرین ورزشی م effectiveثرتر عادت کردید ، ممکن است تصمیم بگیرید برنامه خود را سرعت بخشیده و برنامه های دقیق اضافه کنید.

علاوه بر کلاسهای “جمعیت بزرگسال” و چند برنامه هیجان انگیز دیگر ، ما کلاسهای کیک بوکسینگ را نیز در شهرستان کامدن ارائه می دهیم. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه برگزاری کلاسها در هر نقطه از کشور ما از طریق South Jersey ، امروز با ما تماس بگیرید.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *