تنها افرادی که کسب و کار شما جذب خواهد کرد، لیبرال های بیدار شده هستند – خبرگزاری ۲۰


قبل از اینکه از Yelp برای سانسور یکی از نظرات خود صرف نظر کنم، در حال مرور آن برای توصیه های رستوران بودم. حدود دو سال پیش، متوجه یک روند رو به رشد در میان شرکت‌هایی شدم که خود را به عنوان «همجنس‌باز» معرفی می‌کردند. این پیشرفت من را بی نهایت شگفت زده کرد.

من ۳۰ سال در این کشور زندگی کرده ام و همیشه به آن فکر کرده ام همه مشتری “دوستانه” بود. فرض فرضیه ای در مورد انتخاب نیروی کار به عنوان مثال، به عنوان یک یهودی، فکر می‌کردم در هر مؤسسه‌ای که صریحاً نگوید «نه سگ، نه یهودی» استقبال می‌کنم. من این فرض را به هر گروه، نژاد، مذهب یا گرایش جنسی تعمیم داده ام. من کاملاً از این واقعیت غافل بودم که جامعه الفبا برای احساس راحتی نیاز به یک علامت خوشامدگویی خاص دارد.

به عنوان یک بازدیدکننده مکرر از یک رستوران، هرگز ندیدم که یک رستوران از مشتریان بخواهد که ترجیحات جنسی خود را پشت درب اعلام کنند. اگرچه ظاهر فردی به وضوح نشان دهنده تعلق او به انجمن رنگین کمان است، اما هنوز ندیده ام که او را از رستوران، خواربار فروشی یا خشکشویی بیرون انداخته اند. من گمان می‌کنم که چنین چیزی فوراً در اخبار محلی گزارش می‌شود، فقط به یک داستان ملی فوری تبدیل می‌شود و به دنبال آن «اعتراضات عمدتاً مسالمت‌آمیز» به اوج می‌رسد که با جلسه فریاد مگان راپینو و فراخوان ماکسین واترز برای شورش به اوج خود می‌رسد. من چنین اتفاقی را به خاطر ندارم، بنابراین نمی دانم چه چیزی باعث شد که شرکت های زیادی روی این اثر هنری سرمایه گذاری کنند:

حدس می‌زنم آنها می‌خواستند مطمئن شوند که اشتباه متوجه نشده‌اند در دسترس نیست سازمان هایی که به همجنسگرایان اجازه حضور در محل کار را نمی دهند.

اما من پرت می شوم. اگر من شروع به دیدن شرکت هایی می کردم که خود را “یهود دوست” معرفی می کردند، همه انواع پرچم های قرمز در ذهنم محو می شدند. فکر می‌کنم یا ماشین زمان مرا به آلمان نازی برد، یا صاحبان کسب‌وکار نادان و مغرور هستند و سعی می‌کنند به هزینه‌های من به مشتریان دیگر اشاره کنند. من درک می کنم که اسپانیایی ها چه احساسی دارند وقتی لیبرال ها آنها را “لاتین” می نامند.

اما من چه می دانم؟ من مطمئن هستم که تعداد زیادی وجود دارد واقعیت همجنسگرایان – عدد دانشجویان دانشگاه برکلی از خواب بیدار می شوند و سعی می کنند با قرار ملاقات هایشان آنها را تحت تأثیر قرار دهند – رستوران ها را برای رتبه بندی «دوستانه LGBT» فیلتر می کنند.

۱۰۱ پست قبلی Virtue Signaling را بخوانید اینجا، اینجا، و اینجا

اگر این مقاله برای شما مفید بود، لطفاً کمک مالی کوچکی به ما کنید یک فنجان قهوه برای کمک به حمایت از روزنامه‌نگاری محافظه‌کار – یا اطلاع رسانی. متشکرم.

منبع سندیکایی برای مقاله اصلی RWR.