تنها “انحراف جنسی” شما توجه جدی است – ۲۰ خبرگزاری برتر


یک سال قبل از آن روز، زمانی که مایکلا، دختر اندرو کومو، با اقدام قهرمانانه «ظاهر» به عنوان یک شخصیت دوجنسه وارد اخبار ملی شد، واقعاً اهمیتی ندادم. فردی که ادعا می کند یک سلبریتی است و با یک چیز “بیرون می آید” تا وجود خود را به ما اطلاع دهد، بسیار رایج شده است. تا این اواخر که معنی کلمه «نیم جنس» را یاد گرفتم، متوجه شدم که این داستان چقدر به زندگی من مرتبط است.

طبق وب‌ام‌دی (وب‌سایتی که برای متقاعد کردن افراد سالم وجود دارد که بسیار بسیار بیمار هستند)، «اینترسکس» به کسی گفته می‌شود که باید قبل از جذب جنسی با شخص دیگری «پیوند عاطفی» داشته باشد. به نظر می رسد من ده ها زوج را می شناسم که در واقع “نیمه جنسی” هستند و آن را در پروفایل رسانه های اجتماعی خود فاش نمی کنند. در جوانی من غیرمعمول نبود که جوانان به عنوان دوستان در کنار هم بمانند و خانواده ای شاد تشکیل دهند، اغلب برای چندین سال، قبل از اینکه متوجه شوند که جذب یکدیگر شده اند. این اتفاق برای من و شوهرم افتاد. شناختن یک نفر و ایجاد یک “پیوند عاطفی” با او، به جای پریدن به رختخواب (امید اینکه صبح روز بعد سقط جنین همچنان در مورد شما قانونی باشد) بهترین راه برای ایجاد یک رابطه طولانی مدت و رضایت بخش است. اما آنچه قبلاً “رفتار عادی انسان” نامیده می شد اکنون به عنوان “انحراف جنسی” طبقه بندی می شود و برای کلمه خود در نام رنگین کمان واجد شرایط است.

جوانان امروزی ترجیح می دهند بمیرند تا اینکه به دوستان خود اعتراف کنند که مردم عادی هستند. هر روز آنها با یک وجدان جدید، گرایش جنسی یا نتیجه آزمایش DNA که نشان می دهد ۱۰۰۰۲۴ بومی جزیره بیهوده زندگی می کنند، “بیرون نمی آیند”. هیچ کس در TikTok تحت تأثیر داوطلب شدن شما در یک پناهگاه بی خانمان ها یا خرید مواد غذایی برای یک همسایه مسن قرار نمی گیرد. بهترین ایموجی ها به خلاقانه ترین “هویت های جنسیتی” اختصاص داده شده اند. و مایکلا کندی کومو در طول زندگی جوانی خود دارای یک “هویت” بود که با هر جفت کفش در کمد لباس او مطابقت داشت.

“وقتی در مدرسه ابتدایی بودم، می ترسیدم که یک همجنس گرا هستم.” (در اینجا، ما باید برای همه بچه های دبستانی در فلوریدا که ممکن است تا پنج سالگی متوجه «لزبین» بودنشان نشوند، گریه کنیم.هفتم کلاس.)

وقتی در مدرسه راهنمایی بودم، به عنوان دوجنسه با خانواده و دوستان نزدیکم صحبت کردم. (در اینجا، باید اعتراف کنم که وقتی در مدرسه راهنمایی بودم به عنوان فضانورد برای خانواده و دوستانم بیرون رفتم، اما دو ماه بعد آن را فراموش کردم.)

وقتی دبیرستان بودم، جنسیت را کشف کردم و فکر کردم، این برای من یک علم است. “

من حدود یک سال پیش “سکس پرشور” را خودم کشف کردم و وقتم را در شبکه های اجتماعی تلف کردم. برای اینکه بفهمم چیست، به بهترین کارشناسان آموزش جنسی مراجعه کردم: بچه های من. آنها به من گفتند که “پان‌جنسی” به معنای کسی است که از نظر جنسی جذب او شده است همه.

من پاسخ دادم: «بنابراین اساساً، او یک نوجوان با هورمون‌های خشمگین است که می‌خواهد بمیرد. “معلوم شد که من هم خیلی از آنها را می شناسم!”

اکنون هر نامی در مریام وبستر واجد شرایط “هویت جنسیتی” است – فقط به این دلیل که کلاس بعدی رشته مطالعات جنسیتی در هر مدرسه آیوی لیگ به یک شغل برای چهار سال آینده نیاز دارد.

در مورد میکایلا کندی کومو، می ترسم یک خبر بد داشته باشم: شما جوجه سفید جوان، جذاب، نرم و فوق العاده ممتازی هستید که هرگز مجبور به کسب درآمد نمی شوید. می دانم که خوردن این قرص سخت است، اما همه ما کمبودهایی داریم.

اگر این مقاله برای شما مفید بود، لطفاً کمک مالی کوچکی به ما بدهید یک فنجان قهوه برای کمک به حمایت از روزنامه‌نگاری محافظه‌کار – یا اطلاع رسانی. متشکرم.

منبع سندیکایی برای مقاله اصلی RWR.