تنیسور سیدنی دلاور جیمز وود – اخبار


ورزش: تنیس. پوزیشن: شماره ۴ انفرادی و ۲ دونفره

والدین: جنیفر و برد دلاور. زادگاه: بائو بائو، دبلیو فا. (شش سال پیش به Cross Junction منتقل شد)

در مورد تنیس چه چیزی را دوست داری؟: من دوست دارم که شما مخالف خودتان هستید. این بیشتر از یک بازی فکری است.

به یاد ماندنی ترین لحظه در تنیس: طولانی ترین مسابقه دو نفره. همکار من [Charlotte Bass] و او خیلی طولانی جنگید و سخت جنگید. ما در تای بریک ۷-۵ هجزویل را شکست دادیم.

شرم آورترین لحظه در تنیس: زمانی که زمین خوردم و زانویم را خراش دادم. فکر می کنم او در یک بازی خانگی مقابل کتل ران حضور داشت. روی پاهایم لیز خوردم و سعی کردم به توپ برسم و اول زانویم به زمین خورد.

سخت ترین لحظه در تنیس: مسابقه دوم مقابل چیراندو که سرویس من جواب نداد. این به ذهنم رسید و این باعث شد مسیر مسابقه را از دست بدهم. فکر می‌کنم اگر ذهنیت مثبتی را حفظ کرده بودم، می‌توانستم با نتیجه کمی بهتر از آن بیرون بیایم.

سه نفر که می توانید با آنها غذا بخورید، مرده یا زنده: تیلور سویفت. من تمام عمرم به تیلور سوئیفت گوش داده ام و حتی آهنگ های او را قبل از مسابقات گوش می دهم. جنیفر انیستون؛ من همیشه بازی او را دوست داشتم. من با تماشای دوستان بزرگ شدم. و برد پیت؛ مانی بال یکی از اولین فیلم هایی بود که با او دیدم. من فقط نحوه بازی او در این فیلم را دوست دارم.

بزرگترین تأثیر ورزشی: پدرم. او با ورزش های متعدد بزرگ شد و همیشه من و برادرم را با ذهنیت خوبی در ورزش هایی که تا به حال انجام داده ایم بزرگ کرده است.

معلم مورد علاقه: استاد وزنه برداری آقای. [Jesse] جانسون همیشه از من در مورد مسابقات می پرسد و با من همدردی می کند. صحبت کردن با او در مورد وزنه برداری واقعا آسان بود. من وزنه بردار بزرگی هستم. من با وزنه زدن زندگی می کنم. من شباهت های زیادی با او دارم و او توصیه های کمی به من کرده است که قطعاً در طول سال به من کمک کرده است.

ورزشکار مورد علاقه: [Tennis player] کارلوس آلکاراز

تیم ورزشی مورد علاقه: کوهنوردان ویرجینیای غربی

فیلم مورد علاقه: “تاپ گان: ماوریک”

برنامه تلویزیونی مورد علاقه: “دوستان”

آهنگ مورد علاقه: “Enchanted” از تیلور سویفت

غذای مورد علاقه: رول سوشی

بدترین چیزی که خوردم: بال مرغ بسیار تند

برنامه های بعد از دبیرستان: فصل به فصل آن را انجام خواهم داد و امیدوارم هرچه می روم بهتر شوم. امیدوارم بتوانم در دانشگاه بازی کنم. حالا می خواهم یک مربی ورزشی شوم. وزنه زدن را از ۱۲ سالگی شروع کردم و مربی شخصی ام اوون در ۴ سال گذشته کمک زیادی به من کرده است. او تأثیر زیادی روی من دارد و من دوست دارم کاری را که او انجام می دهد روزی انجام دهم.