تنیس ایلینی میزبان مسابقات قهرمانی ملی مردان NCAA در ماه می – باب خبر


مسابقات قهرمانی ملی تنیس مردان NCAA اواخر این ماه به مجموعه تنیس در فضای باز خان بازخواهد گشت.

این رویداد مرکز صحنه تنیس دانشگاهی است و تلاش برای برگزاری آن در Champaign-Urbana – برای اولین بار در سال ۲۰۱۳ – دلیل اصلی گسترش مجموعه تنیس در فضای باز ایلینی در ضلع شرقی مرکز تنیس اتکینز بود. سال‌های پس از کسب عنوان تیم NCAA توسط UI در سال ۲۰۰۳.

تنیس ایلینی میزبان مسابقات قهرمانی ملی مردان NCAA در ماه مه خواهد بود

دو بخش برای مسابقات قهرمانی وجود دارد. عنوان تیم با حضور ۸ تیم در روزهای ۱۹ تا ۲۲ می تعیین خواهد شد. پیش از مسابقات قهرمانی انفرادی و دونفره در ۲۳ تا ۲۸ می.

ایلینی برای مسابقات تیمی ۶۴ تیمی، که تا ۱۰ می به ۱۶ کاهش یافته بود، واجد شرایط نبود. استوارت فصل را در رتبه ۵۹ در رده بندی ITA به پایان رساند، از جمله پیروزی مقابل شماره ۴۰ میسون بیلر از اوکلاهما.

برای اطلاع از بلیط اینجا کلیک کنید.

برای رقابت تیمی، مسابقات باید مسابقات دوگانه قانونی باشد. سه مسابقه دونفره متشکل از ست های شش گیم برای یک امتیاز تیمی و به دنبال آن شش مسابقه انفرادی که هر کدام یک امتیاز تیمی دارند انجام می شود. بهترین سه ست را بازی کرد. از امتیاز دهی بدون آگهی استفاده می شود و یک تای بریک هفت امتیازی (اول تا هفت امتیاز، باید با دو امتیاز برنده شود) در شش گیم همه بازی خواهد شد. تیمی که چهار امتیاز تیمی یا بیشتر کسب کند در براکت قهرمانی پیشرفت می کند.

در طول مسابقات قهرمانی، پس از مشخص شدن امتیاز دوبل، تمامی مسابقات متوقف خواهد شد. تمام مسابقات انفرادی باقیمانده پس از مشخص شدن برنده تیم (چهار امتیاز برنده) متوقف خواهند شد. امتیاز فقط منعکس کننده مسابقات تکمیل شده است.