تنیس پسران آریزونا اولین قهرمانی PAC12 را به کف دست آورد – POP NEWS


سیاتل، واشنگتن. – پس اجتناب کرده اند پیروزی ۴-۱ در واشنگتن در روز یکشنبه، گروه تنیس پسران آریزونا اولین قهرمانی PAC 12 شخصی را در گذشته تاریخی این این سیستم کسب کرد. آریزونا در سال ۱۹۷۸-۱۹۷۹ به کنوانسیون ملحق شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید عنوان فصل روال را در واشنگتن به کف دست آورد به همان اندازه همراه خود رکورد شکست ناپذیر ۷-۰ در Pac 12 به نوک برسد. مسابقات قهرمانی کنوانسیون در کل صعود شهاب سنگی این سیستم برگزار تبدیل می شود کدام ممکن است برای ادغام کردن اولین سوئیچ آن به USC را انتخاب کنید و انتخاب کنید UCLA در بازتاب بود. فصل در اولین تفریحی Sweet 16 در کل NCAA 2021.

کلنسی شیلدز، سرمربی گروه ذکر شد: “ممکن است واقعاً به تیمم خوشحال از می کنم، شکست در یکی اجتناب کرده اند دردسرساز ترین کنوانسیون های ملت فوق العاده محدود شده است.” پسرها درست در این لحظه شناخته شده به عنوان جنگجو سطح آمدند. ما فشار زیادی روی کمرمان داشتیم، تمام آخر هفته فشار زیادی داشتیم، به همین دلیل ممکن است به کودک هایمان خوشحال از می کنم کدام ممکن است خیلی مسائل را پایین اوج گذاشتند را انتخاب کنید و انتخاب کنید روز را به نوک رساندند. “چه دوم شگفت انگیزی برای سالمندان ما اجتناب کرده اند لذت برداشتن.”

گربه های رام نشده همراه خود وجود دبل هاسکی ۲ امتیاز کسب کردند. ۵۱ ۲ نفره جوناس سیفرتس را انتخاب کنید و انتخاب کنید هرمان هویل در جدول کلاس بندی همراه خود نتیجه ۲-۶ مغلوب جک دیویس را انتخاب کنید و انتخاب کنید اوون لومسدن شدند. ۴۷ در دونفره. فیلیپ مالپاسیک را انتخاب کنید و انتخاب کنید کولتون اسمیت پس اجتناب کرده اند پیروزی ۶-۱ مقابل هان چی لین را انتخاب کنید و انتخاب کنید سزار بوچلاغام در دونفره به جذب می کند رسیدند. کارلوس هاسی را انتخاب کنید و انتخاب کنید گوستاو استروم همراه خود پیروزی ۶-۳ مقابل کلمنت سدک را انتخاب کنید و انتخاب کنید ندیم سوکو، ۲ امتیاز آخر آریزونا بودند.

هر سه امتیاز انفرادی برای گربه ها در گروه های متوالی به کف دست به اینجا رسید. اسمیت اولین امتیاز انفرادی شخصی را برای گربه ها ۶-۳ ۶-۲ در برابر این لومزدن به کف دست آورد. هویرال همراه خود پیروزی ۶-۲ را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۴-۴ مقابل لین به نوک رسید. نیک لاگیو پولیام را ۶-۳، ۶-۲ شکست داد به همان اندازه اولین قهرمانی فصل روال Pac 12 شخصی را در ایالت آریزونا بسته شدن تنبل.

{در این} فصل، گربه ها برای اولین بار تروجان ها را در بزرگراه شکست دادند، را انتخاب کنید و انتخاب کنید این دومین پیروزی آنها در فصل روال به سمت USC اجتناب کرده اند سال ۲۰۰۰ بود. ۲ شرکت کننده در ملت آرتور آزاد. گربه‌های رام نشده برای اولین بار اجتناب کرده اند سال ۲۰۰۴ خرس‌های طلایی را شکست دادند به همان اندازه به الگو پیروزی‌های شخصی در Pac-12 شکسته نشده دهند.

گروه پسران همراه خود نتیجه ۱۳-۱ {در خانه}، ۲۰-۶ در مجموع و هفت-۰ در Pac 12 به نوک رسید. گربه های رام نشده در جستجوی کسب اولین عنوان Pac-12 شخصی اجتناب کرده اند زمان آغاز جشن جوایز کنوانسیون ۲۰۱۲ در هفته بلند مدت در اوجای، کالیفرنیا هستند. . اجتناب کرده اند چهارشنبه ۲۰ فروردین به همان اندازه شنبه ۲۳ فروردین.

Copyright 2022 KOLD News 13. کلیه حقوق محفوظ است.