توزیع کنندگان ادعا می کنند که شورای شهر شیر بلیط پارکینگ را قطع کرده است

توزیع کنندگان ادعا می کنند که شورای شهر شیر بلیط پارکینگ را قطع کرده است


صاحبان یک شرکت کوچک توزیع شیر گفتند که از دولت بلاسیو با ده ها هزار دلار بلیط پارکینگ غیر رقابتی شیر دریافت می کنند زیرا محاکمه در مارس سال گذشته به دنبال شیوع همه گیری ویروس کرونا متوقف شد.

طی 19 ماه گذشته ، خود هیتستر از سوی دادگاه ایالتی به دلیل امتناع از برگزاری محاکمه خصوصی یا حتی برگزاری مجدد محاکمه در زمان تعلیق بلیط ها ، به دلیل باز شدن مجدد دادگاه و کند شدن پرونده های جنایی مورد انتقاد قرار گرفته است.

“ما آمازون نیستیم. ما یک UPS یا Fed-X یا یک شرکت میلیاردی نیستیم. این یک تجارت کوچک است که ما برای امرار معاش تلاش می کنیم. “

سال گذشته ، فرانک آکوستا ، مالک و بنیانگذار The Post ، گفت: “این سیاست بی معنی است. این تقریباً ما را مجبور می کند که شرکت را تعطیل کرده و از جایی دیگر مانند فلوریدا شروع به کار کنیم. ”

مت مارون ، مالک مشترک منهتن میلک ، گفت که شرکتش ده ها هزار دلار بلیط پارکینگ جمع آوری کرده است ، زیرا دادخواست تعلیق شده و آنها نمی توانند رقابت کنند.
جیمز کیوم
از زمانی که اپیدمی کووید -19 شروع شده است ، بخش دارایی شهر هیچ محاکمه خصوصی یا مجازی انجام نداده است.
از زمانی که همه گیری کووید -19 شروع شده است ، بخش دارایی شهر هیچ محاکمه خصوصی یا مجازی انجام نداده است.
جیمز کیوم

شیر منهتن یک شرکت توزیع شیر در مدارس قدیمی است که بطری های شیر را در بطری های شیشه ای و همچنین ظروف شیر سنتی در سراسر شهر به مدارس ، بیمارستان ها و مراکز شبانه روزی می فروشد.

آنها گفتند که کارگران لبنیات منهتن در اوج بیماری همه گیر سال گذشته “کارگران ضروری” بودند و در طول این بیماری همه گیر شیر و سایر مواد غذایی را تأمین می کردند و از دیگران که توزیع خود را متوقف کرده بودند ، پیمانکاری می گرفتند.

یک بلیط حمل و نقل اخیراً توسط شیر منهتن خریداری شده است.
یک بلیط حمل و نقل اخیراً توسط شیر منهتن خریداری شده است.
جیمز کیوم

مارون در مورد توقف تماس ها گفت: “ما به این ترتیب جوایز دریافت می کنیم.”

آنها می گویند Al Fresco ، که 8550 پارکینگ را خراب کرد ، هنگامی که رانندگان در خارج از اتاق های غذاخوری توقف کردند ، بلیط گرفت.

مصرف کنندگان شیر ترش می گویند 30 هزار دلار که می تواند در یک آزمایش زنده کاهش یابد و برخی از بلیط های پارکینگ مقرون به صرفه نیستند – مانند بلیط های 115 دلاری برای توقف دوگانه هنگام تحویل.

آکوستا گفت: “ما به فرصتی نیاز داریم تا این بلیط ها را به چالش بکشیم و از شر آنها خلاص شویم.”

پس از بیش از یک هفته پرس و جو ، سخنگوی وزارت دارایی تأیید کرد که هیچ محاکمه زنده ای برای شرکت های توزیع تجاری که مایل به رقابت برای تهیه بلیط خود هستند وجود نخواهد داشت. محاکمه زنده فقط برای رانندگان غیر تجاری است.

از اکتبر 2020 ، قضات حقوق اداری ملزم به کار در دفاتر وزارت دارایی (DOF) هستند. سخنگوی وزارت دارایی گفت ، قضات علاوه بر تعقیب خصوصی تخلفات خودروهای سواری ، جلسات تجاری را بر اساس شواهد ارائه شده از طریق پست یا پست الکترونیکی برگزار می کردند.

سخنگو گفت: “DOF به زودی به دعاوی خصوصی برای شرکت هایی که مایل به رقابت در برابر تخلفات خود هستند اجازه می دهد.”

مالک و شریک مارون ، فرانک آکوستا ، گفت که او به دلیل وضعیت بلیط ها به دنبال راه اندازی تجارت خود است.
مالک و شریک مارون ، فرانک آکوستا ، گفت که به دلیل وضعیت بلیط فروشی قصد دارد تجارت خود را اداره کند.
جیمز کیوم

شرکت های توزیع کامیون رقابت بلیط را از طریق پست تمسخر می کنند و می گویند این یک روند خسته کننده است و بلیط ها به احتمال زیاد دور ریخته می شوند.

“کسی نیست که با او صحبت کنم. هیچ قاضی وجود ندارد. “یک نماینده صنعت گفت.

برخی از شرکت ها در برنامه “شرایط” شهر شرکت می کنند و شرکت ها با یکدیگر رقابت نمی کنند و با پرداخت جریمه های کاهش یافته موافقت می کنند. به گفته منابع صنعتی ، 10 شرکت بزرگ از 70 درصد کاهش جریمه های تحت این برنامه بهره مند می شوند.

صاحبان لبنیات منهتن می گویند که دارند "کارکنان ضروری" که برخی از بلیط ها نیاز به فرصت برای به چالش کشیدن دارند.
صاحبان لبنیات منهتن می گویند که آنها “کارکنان اصلی” هستند و به فرصت برای به چالش کشیدن برخی از بلیط ها نیاز دارند.
جیمز کیوم

منابع صنعتی می گویند نرخ شارژ بلیط های تجاری از سال مالی 2019 – زمانی که محاکمه به پایان رسیده و در سال 2021 از دست رفته است – کاهش یافته است.

اعمال جریمه برای شرکت های توزیع برای جریمه های نامشخص چقدر عادلانه است؟ [program] در عوض ، آیا آنها واقعاً از قانون پیروی می کنند و مدارک و شواهدی را ارائه می دهند که نشان می دهد آنها سریع تحویل داده اند؟ یک منبع صنعت توزیع می گوید ، برای شهری که سعی در مبارزه با ازدحام دارد ، این عجیب ترین راه است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *