تکامل گرایان از نظر ذهنی ناپایدار هستند اگر معتقد باشند هیچ چیز همه چیز را ایجاد نمی کند – Top 20 News Agency


به گفته چندین دانشمند برجسته، جهان از هیچ با یک علامت نئونی پدید آمده است که در آن نوشته شده بود: “خوب، ما برویم.” این نوعی بی احترامی است، اما این چیزی است که بسیاری از “متخصصان” آموزش می دهند. علاوه بر این، اگر شما چشمان خود را در محل مضحک بچرخانید، آزرده می شوند، و اگر با خنده شدید روی زمین غلت بزنید و پهلوی خود را بگیرید، کاملاً مورد توهین قرار می گیرند.

بالاخره قرار است علما مورد احترام باشند، حتی مورد احترام باشند و هرگز مورد تمسخر قرار نگیرند.

برخی از خوانندگان من که دیدگاهی آرمان گرایانه به علم دارند، تصور می کنند که من برای بیان دیدگاه های اخلاقی خود از کنایه و توهم استفاده می کنم. با این حال، این درست نیست. فیزیکدانان بزرگ معتقد بودند که هیچ چیز همه چیز را نمی‌آفریند، که غیرمنطقی، غیرمنطقی، غیرطبیعی و همچنین غیرمنطقی است.

استیون هاوکینگ خداناباور اعلام کرد: «از آنجا که قانونی به نام گرانش وجود دارد، جهان می‌تواند خود را از هیچ بسازد و خواهد ساخت.» هاوکینگ همچنین ادعا کرد که جهان “بدون نقض قوانین شناخته شده طبیعت به وجود آمده است”.

مطمئنا استیو

بسیاری از دانشمندان از این ناراحتند که هیچ چیز باعث همه چیز نمی شود. در نتیجه، این گفته اغلب رد می شود، اما حقایق به شرح زیر است: بسیاری از دانشمندان برجسته به آموزه پوچ نیستی، یعنی خلقت همه چیز معتقدند. آتئیست آنتونی کنی اعتراف کرد: «یک طرفدار [the Big Bang,] […] حداقل، اگر او ملحد بود، باید باور می کرد که ماده جهان از هیچ پدید آمده است. دانشمند دیگری اعلام کرد: “به نظر می رسد ساختن چیزی از هیچ غیرممکن است، اما این واقعیت که هیچ چیز هرگز وجود نداشته است و جهان اکنون وجود دارد، گواه روشنی بر توانایی شما در انجام این کار است.”

این علم نیست بلکه دین است.

اولاً هیچ چیز وجود نداشت و البته «از هیچ آمدن» محال است. اما ما اینجا هستیم، بنابراین “اثبات واضحی است که شما می توانید!” این خجالت آورترین پر کردن است. با در نظر گرفتن این موضوع، آیا جای تعجب است که بسیاری از دانشمندان مانند فروشندگان روغن مار هستند؟ فیلسوف ملحد کوئینتون اسمیت خاطرنشان کرد: “معقول ترین باور این است که ما از هیچ، از هیچ، از هیچ آمده ایم.” البته اگر به دلیل جنون، توهم یا توهم در یک نهاد دولتی بمانید، این منطقی است.

دکتر. لارنس کراوز کتابی نوشت که مضمون «هیچ چیز برای همه چیز» را تأیید کرد و نامش را گذاشت: هیچ بودن. عنوان دقیقا همان چیزی است که می گوید. سپس کتاب توسط ریچارد داوکینز ملحد نوشته شد که کتاب را با کتاب داروین مقایسه کرد. نسبت ها

داخله داستان اجداد داوکینز نوشت: «این واقعیت است که زندگی تقریباً از هیچ، حدود ۱۰ میلیارد سال پس از تکامل جهان، تکامل یافته است. به معنای واقعی کلمه از هیچ، واقعیتی آنقدر شگفت‌انگیز که از استفاده از کلمات برای اجرای عدالت عصبانی می‌شوم.» بله، ریچارد، آنقدر ظالمانه است که حتی سعی نمی‌کنم آن را در قالب کلمات بیان کنم. خوانندگان باتجربه می‌دانند که نیازی به اثبات نیست. هر چیزی با گفته های احمقانه او!این یک حقه سال دومی است که به او جایی برای مخفی شدن بدهید.

بیخدایی در حماقت انسان از روی میز خارج شده است. در مقابل، زمین مسطح، ناظران الویس، هیتلر که به خود شلیک نکرد و انسان هایی که به ماه نرفتند نشان دهنده ثبات هستند.

برخی از دانشمندان مشهور وقتی که همتایانشان در چنین مزخرفات “علمی” تخصص می گیرند، خجالت می کشند. رابرت جاسترو، ستاره شناس مشهور، اظهار داشت: “اما تشکیل ماده از هیچ، مفهوم ارزشمندی در علم – اصل بقای ماده و انرژی – را نقض می کند که می گوید ماده و انرژی را نمی توان ایجاد کرد یا از بین برد.” فرآیند “.

فیزیکدان برجسته جورج دیویس به نظر می رسد موافق است که هر اثری علتی دارد وقتی می نویسد: “هیچ چیز نمی تواند خودش را بسازد. این قانون اساسی علم است، قانون علیت. هر معلولی علتی دارد. حتی دیوید هیوم شکاک معروف هم چنین کرد. او این قانون را انکار نکند و اظهار داشت: من هرگز چنین پیشنهاد مضحکی مبنی بر اینکه چیزی بدون دلیل ایجاد شود نکرده ام.

دانشمندان اغلب ادعا می کنند واقعیت دانشمندان به ایجاد خاصی توسط یک خدای شخصی و مستقل اعتقاد ندارند، اما گربه از کیسه بیرون آمد: بسیاری از دانشمندان برجسته یک عمل باور کن که خدا جواب میده نه “هیچی”. رابرت جاسترو، ستاره شناس، اعتراف کرد: “اکنون می بینیم که چگونه شواهد نجومی به دیدگاه کتاب مقدس درباره منشأ جهان منجر می شود. جزئیات متفاوت است، اما عناصر اساسی در گزارش های نجومی و کتاب مقدس پیدایش یکسان است: زنجیره رویدادهایی که منجر به انسان به طور ناگهانی و با خشونت در لحظه ای معین از زمان، در فلش نور و انرژی شروع کرد.

در صورتی که درک آن برای آتئیست ها به اندازه کافی واضح نبود، جاسترو اذعان می کند که “آنچه من یا هر کس دیگری ممکن است ابرقدرت بنامیم، اکنون به نظر من به عنوان یک واقعیت علمی اثبات شده وجود دارد.”

دانشمند جورج اسموت، که رهبری تیمی از دانشمندان را بر عهده داشت که برای اولین بار امواج را در تابش پس زمینه کیهانی اندازه گیری کردند، اعلام کرد: “شکی نیست که هیچ شباهتی بین انفجار بزرگ به عنوان یک رویداد و مفهوم مسیحیت خلقت وجود ندارد.”

گوردون ون ویدن فیزیکدان در کتاب خود نوشته است ترمودینامیک: «نویسنده دریافت که قانون دوم به افزایش اعتقاد او به وجود آفریدگاری که پاسخی برای سرنوشت انسان و جهان دارد، می‌افزاید.»

بدیهی است که «انجیلی ها» تنها کسانی نیستند که متقاعد شده اند که هیچ چیز نمی تواند چیزی را خلق کند. چنین آموزشی علمی نیست. اثبات حماقت عجله نوشته شده! [In the interest of full disclosure, I have been called a “Bible thumper,” but really, I don’t thump my Bible very much and not really hard, and seldom in public. And when I do a little Bible-thumping, it is always the King James Version.]

مسیحیان که ادعا می کنند خدا همه چیز را از هیچ آفریده است، اغلب ملحدان را مسخره می کنند و این کار را با تحقیر و تمسخر انجام می دهند. وقتی از آنها می‌پرسم که چگونه همه چیز به اینجا رسیده است (بالاخره، ما اینجا هستیم!)، آنها مانند سگی که روی خاکستر داغ قرار گرفته است، غرغر می‌شوند، سعی می‌کنند وانمود کنند که علمی هستند، سپس غر می‌زنند و قدرت کمتری دارند. صدا به من گفت: “هیچ چیز همه چیز را خلق نمی کند.”

این تفکر کثیف است. اگر چیزی نداشته باشید، پس بدیهی است که هیچ چیزی تولید نمی شود. در کتاب من، تکامل: واقعیت، تقلب یا ایمان؟ و در یکی از کنفرانس‌های تکامل/آفرینش‌ام، با گفتن این جمله شروع کردم، “زمان از چه زمانی آغاز شد؟” دنیا از کجا آمده است؟ چه کسی آن را شروع کرد؟ انسان از کجا آمده است؟ چرا ما اینجا هستیم یوحنا ۱: ۱ اعلام می کند: “در ابتدا کلمه بود.” تکامل گرایان این را تقلید می کنند و می گویند: “در ابتدا هیدروژن بود.” (مثل اینکه قرار است چیزی را حل کند. بالاخره هیدروژن از کجا آمده است؟) هیدروژن گازی بی رنگ، بی مزه و بی بو است که طی میلیاردها سال سیارات، گیاهان و انسان ها را تولید می کند – حتی اساتید دانشگاه.

در ادامه توضیح خواهم داد: «خداوند متعال هر چیزی را از هیچ آفریده است، اما علما معتقدند که هیچ چیز از هیچ چیز را خلق نکرده است!» یا هیچ چیز چیزی می شود و چیزی تبدیل به همه چیز می شود! هیچ، کار روی هیچ با هیچ، با هیچ برای هیچ، ایجاد همه چیز. آیا این بدان معنا نیست که جهان قبل از پیدایش وجود داشته است؟ سرگیجه دارم، دنیا را متوقف کن. میخوام برم بیرون!”

آتئیست ها وقتی باورهایشان را فاش می کنیم عصبانی می شوند. پس از آن، اغلب آن را انکار می کنند، زیرا هیچ عاقلی چنین چرندیاتی را نمی پذیرد. با این حال، فیزیکدان آمریکایی پل دیویس از دانشگاه ایالتی آریزونا نوشت: «حتی اگر ما ایده دقیقی از آنچه در ابتدا اتفاق افتاده نداشته باشیم، حداقل می‌توانیم ببینیم که جهان از هیچ به وجود نیامده است. این غیرقانونی است. غیر طبیعی یا غیر علمی.» البته که نه! چه جرات می کنیم بگوییم این دانشمندان غیرعلمی هستند اگر ناپایدار نباشند! دیویس همچنین نوشت که “می توان تصور کرد که جهان از هیچ به طور کاملاً خود به خود بوجود می آید”. فکر می کنم پل برای مدت طولانی به ستاره ها خیره شد و خود را در معرض نور ماه قرار داد.

فیزیکدان رابرت ای جی متیوز از دانشگاه اشتون در انگلستان می نویسد: «اکنون واضح است که همه چیز می تواند – و ممکن است اتفاق افتاده باشد – از هیچ سرچشمه گرفته باشد.

یک دقیقه صبر کن! آیا این ملحدان سعی دارند مرا متقاعد کنند که هیچ چیز نمی تواند چیزی تولید کند؟ اما آنها نه تنها بیان می کنند که هیچ چیز چیزی را نمی آفریند، بلکه هیچ چیز همه چیز را ایجاد نمی کند. گوش کن، من محقق آکسفورد نیستم، اما تو باید بهتر عمل کنی. من دیروز به دنیا نیامده‌ام و توسط یک مادر احمق بزرگ نشده‌ام، و شما باید بیشتر از این که لب‌هایتان را لیس بزنید، کف دست‌های عرق‌زده‌تان را پاک کنید و از هر اطلاعاتی که دارید استفاده کنید تا مرا متقاعد کنید که کاری وجود ندارد که من نمی‌توانم انجام دهم، انجام دهید. فکر کن یا فکر کن تولید هر چیزی

علاوه بر این، با توجه به موارد فوق، تکامل گرایان به ما می گویند که یک خدای قادر مطلق همه چیز را خلق نکرده است، زیرا این به سادگی ظالمانه است!

بیا دوباره شروع کنیم. چه چیزی است که ملحدان نمی دانند، اما آنها می دانند که او همه چیز را خلق کرده است! ارسطو پیشنهاد کرد که “هیچ” رویای سنگ است!

ببینید، متنفران از کتاب مقدس نمی توانند مرا به راه بیاندازند، زیرا من در اطراف بوده ام. من از خط ایالتی در دو جهت عبور کردم، به سه نمایشگاه شهرستانی، یک نمایشگاه ایالتی، سه مسابقه تراکتورسازی، یک دربی تخریب رفتم و حتی به Grand Ole Opry رفتم، جایی که با یک مینی پرل دست دادم. من در اطراف بوده ام!

بنابراین، این مرد خوبی است که نفت فروش مار او را وسوسه نمی کند. اما، به ابتدای همه چیز برگردیم، زمانی که هیچ چیز کار عالی خود را انجام نداد. تکامل گراها از ما انتظار دارند که باور کنیم که روزی روزگاری (همانطور که همه افسانه ها شروع می شوند)، هیچ چیز وجود نداشته است. خب، اتفاقی افتاده بود و ما به آنها لطفی مدیونیم. نمیخوام. چگونه و چه زمانی وارد فضا شد؟

هیچی نبود پس چی شد؟ آتئیست می گوید: «خب، پس از چند میلیارد سال، یک تخم کیهانی به اندازه یک سر سوزن در فضا شناور شد. “یک دقیقه صبر کن، در مورد تخم کیهانی به من بگو. از کجا آمده است. او نمی داند. خوب، آیا می توانسته توسط یک پرنده بیگانه گذاشته شده باشد؟ خوب، به من بگو چه چیزی در آن تخم کیهانی بود!” تکامل‌گرا/بی‌خدایی با چهره‌ای راست می‌گوید، تمام آنچه در اطراف خود می‌بینید و همه چیز در جهان روی یک سنجاق بود. “او می گوید چه! همه چیز در تمام دنیا روی آن سوزن بود؟” “شما سعی می کنید دوباره مرا آتش بزنید، اما من نمی توانم آتش بسازم یا روشن کنم.”

دانشمند به من اطمینان می دهد که همه چیز (که توسط هیچ ایجاد شده است) توسط یک سر سوزن احاطه شده است – و سپس منفجر شده است. از او پرسیدم چه چیزی باعث انفجار شد؟ آتئیست افسانه خود را با این جمله ادامه می دهد: “نمی دانم اما منفجر شد و همه چیز به همه جا رفت و مدام در این جهان عظیم گسترش یافت.” تقریباً در این زمان، کمی می ترسم و به دنبال مردانی با کت سفید می گردم که تور حمل می کنند. نمی توان تصور کرد که علما آنقدر گمراه، پنهان و خطاکار باشند که چنین چرندیات را باور کنند و حاضر باشند آن را در کتاب ها، سخنرانی ها، تلویزیون و غیره اعلام کنند. سپس، پذیرش پول و امتیازات برای ترویج چنین مزخرفاتی به دیگران در واقع نشان دهنده فقدان شدید شخصیت است. این علما باید بیمه بفروشند یا کامیون رانندگی کنند و منظور من هیچ تخلفی برای رانندگان کامیون و فروشندگان بیمه نیست.

آتئیست ها می خواهند باور کنیم که تخم مرغ منفجر شد و جهان منظمی تولید کرد که مانند یک ساعت گران قیمت کار می کرد! با این حال، هیچ دانشمند صادقی پیشنهاد نمی کند که انفجار چیزی جز هرج و مرج ایجاد کند. با این حال، تمام سیارات (به جز زهره و اورانوس) به دور خورشید در خلاف جهت عقربه های ساعت می چرخند، اما خورشید در جهت عقربه های ساعت می چرخد! چگونه یک انفجار می تواند چنین تناقضی ایجاد کند؟ و در منظومه شمسی ما، همه چیز برای امکان پذیر ساختن حیات روی زمین فاصله دارد. این «اصل انسان‌سازی» نامیده می‌شود، که به موجب آن به نظر می‌رسد خلقت (توسط چه کسی؟) به کمال رسیده است تا زندگی را برای بشریت ممکن کند.

موارد فوق توسط اخترفیزیکدان سابق کمبریج، سر فرد هویل، تقویت شده است، که استدلال می کند که “تفسیر عقل سلیم از داده ها نشان می دهد که ابرهوش فیزیک را توسعه داده است” تا زندگی را ممکن کند.

با این حال، ملحدان خشمگین به ما می گویند که امکان ندارد، حتی غیرممکن است که یک خدای مستقل و قادر مطلق جهان را بیافریند، اما کاملاً منطقی است که باور کنیم همه چیز بدون علت به وجود آمده است! این یک دین پاک و حتی یک دین متعصب است و اگر به کودکان آموزش داده شود می تواند کودک آزاری باشد.

ببینید، ما ممکن است جهان را بیش از حد خلق کنیم، اما بالاخره ما هستیم بودن اینجا شاید ما باید بیشتر نگران این باشیم که چرا اینجا هستیم و به کجا می رویم تا اینکه چگونه به اینجا رسیده ایم. اما این یک واقعیت آشکار است که چیزی می تواند کاری را انجام دهد، اما هیچ چیز نمی تواند کاری را انجام دهد.

پیوند به مقاله انتشار اصلی و مقالات بیشتر توسط Don Boys, Ph.D.

نظرات و نظرات بیان شده در این مقاله متعلق به نویسنده است و ممکن است لزوماً منعکس کننده نظرات این نشریه نباشد.

اگر این مقاله برای شما مفید بود، لطفاً کمک مالی کوچکی به ما کنید یک فنجان قهوه برای کمک به حمایت از روزنامه‌نگاری محافظه‌کار – یا اطلاع رسانی. متشکرم.

منبع سندیکایی برای مقاله اصلی RWR.