تکرار SNL: تخصیص کیم کارداشیان وست

تکرار SNL: تخصیص کیم کارداشیان وست


وقتی اتفاقات بدی می افتد شنبه شب زنده دور شدن از الگوی کمدین / بازیگر / موسیقیدان / ستاره ورزشی به دیگران امکان می دهد قدرت سیاستمداران ، کارآفرینان ، میلیاردرهای تنبل و غیره را به دست آورند – به امید جذب مخاطبان جدید یا ایجاد موضوعات خاص. ما دیدیم که ایلان ماسک فصل گذشته چقدر میزبان اتفاقات وحشتناکی بود ، و این آخر هفته ، من منتظر کیم کارداشیان وست هستم ، ستاره تلویزیونی که هرگز برای بازی های کمدی چیزهای زیادی نشان نداده است.

بنابراین خوشحالم که گزارش دهم که واقعاً بد نیست! در مقایسه با قسمت فصل گذشته ماسک ، این بسیار موفق بود و هرگز نباید کارداشیان وست را دست کم گرفت. اما نگاه کنید ، این کامل نیست: کارداشیان وست در خواندن کارت های Q در برخی از یادداشت های زنده خوب نبود ، تصاویر زیادی وجود داشت که به عنوان یک محصول برای مارک کارداشیان به نظر می رسید ، و مانند اولین هفته هفته گذشته ، هیچ نکته قابل توجه بصری وجود نداشت در میان جمعیت

اما این یک قسمت محکم با لحظات واقعاً خنده دار بود ، شاید بهتر از زمان کارداشیان وست. انحصار، همانطور که هرکسی می توانست امیدوار باشد خودآگاه بود. خطوط پانچ واقعی وجود داشت و مزیت دیگر عدم تاکتیک تماشاگران بود. OJ Simpson جوک های زیادی داشت ، و این مانند نورم مک دونالد در اتاق نویسنده بود.

https://www.youtube.com/watch؟v=LQCQym6hVMo

به طور کلی ، شب مورد علاقه من کم و معتبرترین شب است: هر دو کارداشیان وست و کول استرانگ فوق العاده هستند. قرعه کشی قرعه کشی، متکی بر خالی بودن هر دو زن برای اجرای واقعی طرح.

https://www.youtube.com/watch؟v=ds5iswtdIME

تعویض، کارداشیان وست و ادی برایانت ملاقات کردند جمعه ناخوشایند اگرچه از کریس جنر و کلوئه کارداشیان بازیگرانی وجود دارند ، اما ارزش دیدن توپ برایانت را دارد. آیا به عنوان شوهر برایانت ناامید بودم که کانر اومالی غریبه نبود؟ بله ، اما در نهایت این شوخی همچنان مانند یک باند کار می کرد.

https://www.youtube.com/watch؟v=gd1XV9oohLY

برایانت ، مانند تد کروز ، نیز برجسته بود مخاطبان فیس بوک سرد باز می شونداین یک افتتاحیه فراموش نشدنی دیگر است که بر اساس شوخی های زیادی در مورد اینکه چگونه سیاستمداران نمی دانند چگونه اینترنت کار می کند یا چگونه کلمه “میم” تلفظ می شود ، است.

https://www.youtube.com/watch؟v=KwUkFly-xQU

من از آن لذت بردم آهنگ شب زنانه، یک روز موسیقی برای زنان مسن (و مادران) برای مقابله با گرفتگی معده با حمله به باشگاه ، تمرکز بر سفر به خانه و بیرون آمدن از آن.

https://www.youtube.com/watch؟v=94D4DzLS93E

لطفا جان هیگینز مارتین هرلی و سه گانه جدید مقالات SNL بن مارشال را که در ماه های اخیر در اینترنت محبوب شده است ، از بین نبرید. کوتاه دیجیتال هلترس های سخت ، این بازیگر شامل هیچ بازیگری نمی شود و اساساً آنها را به عنوان New Lonely Island یا حداقل New New Neighbor در نمایش قرار می دهد. این یک معرفی عالی برای شوخ طبعی تیم است ، اما لزوماً بهترین کار آنها نیست ، اما دیدن آنچه تیم در آینده انجام می دهد هیجان انگیز است.

https://www.youtube.com/watch؟v=iBpgqRbEFVg

چهار یادداشت دیگر شب را بررسی کنید ، که همه آنها در سطوح مختلف درست یا غلط بودند: اگر دسته بهترین است کفش تجاریاز آنجا که سگ هایی که لباس احمقانه می پوشند ، همیشه فرض مناسبی هستند. دادگاه عمومی من تبلیغات کارداشیان زیادی دارم ، اما به افتخار او کارداشیان وست به عنوان خواهرش کورتنی کار خوبی انجام داد (هالسی ، کریس و کلوئه کارداشیان نیز حضور داشتند) ؛ مرد رویایی کاملا ضخیم بود لیسانس پر از طعنه (جان سینا ، تایلر کامرون ، چیس کرافورد ، بلیک گریفین ، کریس راک ، امی شومر و جسی ویلیامز – اما کایل مونی بهترین قسمت بود!) و یاسمین و علاءالدین تنها بوی بدی که در هیچ سطحی کار نمی کرد (گرچه تماشای بوئن یانگ لذت بخش بود).

https://www.youtube.com/watch؟v=Wz9mPb9x8Pw

https://www.youtube.com/watch؟v=ZEII5so6XpY

https://www.youtube.com/watch؟v=A8rrr_w8rfk

https://www.youtube.com/watch؟v=40sJn4fEpMQ

به روز رسانی آخر هفته یک گروه معتدل از جوک های فیس بوک و دو مهمان خوشحال وجود داشت: الکس موفات آن را کشت نقد فیلم تری فینیکس پاییز 2021، این اساساً اتفاق می افتد اگر یکی از آن منتقدان فیلم تلویزیونی تاکسی از LSD استفاده کند. به روز رسانی آخر هفته All Star Heidi Gardner طبق معمول شگفت انگیز بود مهمانی مربی زندگی کلی در تفکر مثبتایکونا یک شخصیت جدید را با نگرشی عالی نسبت به موسیقی پاپ “I Love It” بازی می کند ، کلاه گیس حتی بهتر و عشقی بی امان.

https://www.youtube.com/watch؟v=-KYM6YRYV8A

https://www.youtube.com/watch؟v=uu0kHO80vQw

https://www.youtube.com/watch؟v=QgURXrvIJnI

https://www.youtube.com/watch؟v=zi4l1ZYHrwY

جلسه کاستکو Credica سارا شرمن ، تازه وارد ، که در نقش ساکن Costco بازیگر انقلاب درخشش (کیم کارداشیان وست ، ادی برایانت ، بوئن یانگ) بود تا چندین بازیگر معتبر درباره Costco اجرا کند ، در همان برنامه فیلمنامه خوبی دریافت شد. پیشنهادات غذایی.

https://www.youtube.com/watch؟v=3BBQd63vGqw

هالسی او آهنگ “من یک زن نیستم ، من یک خدا هستم” را اجرا کرد و بعداً لیندسی باکینگهام خدای گیتار را برای اجرای “عزیزم” اجرا کرد.

https://www.youtube.com/watch؟v=bwiasA-IGCs

https://www.youtube.com/watch؟v=H099BjA6FKk

رامی ملک آخر هفته آینده به همراه مهمان موسیقی Young Thug از مهمان خانه خود دیدن خواهد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *