تیراندازی بوفالو و جستجوی دموکرات ها برای “قاتل واقعی” – خبرگزاری بست بیست


حزب دموکرات مدت‌هاست که بر این باور بوده است که وقتی صحبت از جرم و جنایت به میان می‌آید، نیروهای بزرگ‌تری از تمایل بیمارگونه یک جنایتکار برای صدمه زدن به افراد دیگر در بازی وجود دارد. اگر در گوشه ای از خیابان به کودکان مواد مخدر کشنده فشار می دهید – به این دلیل است که آمریکا اجداد شما را به بردگی گرفته است. اگر در خیابان های سانفرانسیسکو از والگرین ها سرقت می کنید – به این دلیل است که «ثروتمندان» سهم عادلانه مالیات خود را نمی پردازند. اگر به معلم خود فحش می دهید – به این دلیل است که جامعه نسبت به فرهنگ شما “حساس” نیست. و اکنون برای آخرین مورد: اگر مرتکب یک قتل فجیع شوید، این تاکر کارلسون است که شما را مجبور کرده است که ماشه را بکشید.

اگر او جی سیمپسون واقعاً می خواهد “قاتل واقعی” را پیدا کند، باید چاک شومر را استخدام کند. چاک فقط دو دقیقه طول کشید تا مقصر اصلی تیراندازی بوفالو را پیدا کند:

چاک و دوستان چپ رسانه ای اش (اینجا، اینجا، اینجا، و اینجا) ادعا می کنند که “دروغ های نژادپرستانه خطرناک” حزب جمهوری خواه باعث شد یک روان پریشان روانی دست به قتل بزند. به نظر منطقی است. پس از گوش دادن به “نظریه جایگزینی” ادعایی تاکر کارلسون، چه کسی اسلحه را بر نمی دارد و شروع به تیراندازی نمی کند؟

قاتل در دفتر خاطرات خود اظهار داشت که “او می ترسید که نژاد سفید با نژادهای دیگر جایگزین شود.” تاکر کارلسون احتمالاً نمی توانست این ایده را در ذهن خود ایجاد کند، زیرا تاکر هرگز این را نگفته است.سفید افراد در حال جایگزینی هستند.» به گفته تاکر، و هر کسی که به سیاست مرزی بایدن توجه دارد، دولت بایدن مهاجران غیرقانونی را وارد می کند. همه نژادها) برای جایگزینی رای دهندگان آمریکایی (از همه نژادها). این استدلال کاملاً منطقی است و ربطی به نژاد ندارد. مردم فقیر از همه نژادهایی که برای بقای خود به دولت وابسته هستند، عمدتاً از آن دولت حمایت می کنند. به هر حال، قاتل بوفالو آنقدر باهوش نبود که این استدلال را بفهمد، و هرگز آن را به عنوان “انگیزه” خود ذکر نکرد.

اما انگیزه های قاتل هر چه که بود، او به دلیل رفتارهای عجیب و غریب و تمایلات روان پریشی خود مشهور بود. هیچ حرفی که او زد یا نکرد منطقی نبود، پس چه کسی سر و صدای او را جدی می گیرد و کل یک حزب سیاسی را به خاطر اقدامات یک دیوانه دیوانه سرزنش می کند؟ “محبوب ترین رئیس جمهور آمریکا” – این است که. جو بایدن در سخنرانی خود اظهار داشت که “سیاست بدن ما” (بخوانید: محافظه کاران آمریکایی) سفیدپوستان را تشویق می کنند که اسلحه به دست بگیرند و رنگین پوستان را به قتل برسانند:

“نفرت. اینکه اینترنت از طریق رسانه‌ها و سیاست، افراد را رادیکال، عصبانی، بیگانه، گم‌شده و منزوی کرده است تا به دروغ این باور را داشته باشند که با دیگری جایگزین خواهند شد. توسط افرادی که شبیه آنها نیستند. برتری سفید یک سم است. این یک سم است. واقعا هست. از بدن ما عبور می کند، و اجازه داده شده است که درست جلوی چشمان ما چروکیده و رشد کند.»

اقتصاد آمریکا در دوران بایدن سریع‌تر از تزلزل «هیئت اطلاعات نادرست» تحت نظارت رسانه‌های اجتماعی متزلزل شد. مدیریت فاجعه بار بایدن در اقتصاد، همراه با دیگر شکست های او، چشم انداز میان دوره ای دموکرات ها را از بین برده است. بنابراین، تنها چیزی که دموکرات‌ها برای بازگرداندن پایگاه رای‌دهندگان در حال فرار خود می‌خواهند، غوغاهای یک روان‌پزشک است. در اینجا “جادوگر بزرگ سیاسی” MSNBC توضیح می دهد که چگونه باید از “نظریه جایگزینی” استفاده شود:

حزب دموکرات از شما می خواهد که از رای دادن به جمهوری خواهان احساس گناه کنید. پرداخت دو برابر برای بنزین به بدی «فعالیت برتری سفیدپوستان» نیست. به حالت تعلیق درآوردن بازسازی خود به دلیل کمبود تدارکات، بر “معافیت قتل سیاه پوستان” ارجحیت دارد. و جیره‌بندی شیر خشک نوزاد بهای ناچیزی برای داشتن وجدان پاک است. آنها به زودی متوجه خواهند شد که مردم آمریکا به بازی های کثیف سیاسی آنها نمی افتند.

اگر این مقاله را آموزنده یافتید، لطفاً یک کمک مالی کوچک به ما در نظر بگیرید فنجان قهوه برای کمک به حمایت از روزنامه نگاری محافظه کار – یا انتشار این خبر. متشکرم.

منبع سندیکای مقاله اصلی RWR.