تیراندازی در مدارس مکرر و دعوا مکرر است

تیراندازی در مدارس مکرر و دعوا مکرر است


تعداد تیراندازی در مدارس در ایالات متحده در ابتدای این سال تحصیلی در مقایسه با هر سال دیگری که رویدادهایی در آن مشاهده شده است ، افزایش یافته است.

درگیری ها با جوانان در حال افزایش است ، زیرا چهار نفر در حمله این هفته به دبیرستانی در تگزاس زخمی شدند.

بر اساس پایگاه داده تیراندازی مدرسه K-12 در مرکز امنیت و دفاع داخلی ، از ابتدای ماه سپتامبر ، 64 مورد وقوع اسلحه در این کشور رخ داده است که 23 مورد از آنها باعث تشدید درگیری شده است.

دیوید ریدمن ، بازرس اصلی پایگاه اطلاعات تیراندازی مدرسه K-12 ، گفت: “ما شاهد افزایش شدید خشونت با اسلحه در محوطه های مدرسه هستیم.

پلیس در محل تیراندازی 6 اکتبر 2021 در دبیرستان منسفیلد تیمبروی در آرلینگتون ، تگزاس.
وکلا / جرمی لاک

وی گفت: “با بازگشت کودکان به مدرسه ، بیشتر خشونت ها نشان دهنده افزایش خشونت با اسلحه است که در سراسر کشور مشاهده می کنیم.”

گزارش شده است که تا کنون 50 درگیری در سال 2021 افزایش یافته است ، در مقایسه با 23 در سال 2019 و 49 در سال 2019 ، که در اثر همه گیری مختل شده بود.

در حالی که تیراندازی در مدارس اغلب به عنوان حملات برنامه ریزی شده تصور می شود ، مانند کشتار دبیرستان در سال 1999 در کلمبیا یا کشتار دبیرستانی مارجوری استونمن داگلاس در سال 2018 ، تیراندازی در چندین مکان انجام شد که افراد مسلح به طور غیررسمی قربانیان را هدف قرار می دادند ، با تیراندازی های اخیر در محوطه دانشگاه. بر اثر خشونت رخ داده شعله ور شده است.

دانش آموزان پس از تیراندازی در دبیرستان Marjorie Stoneman Douglas در پارکلند فلوریدا تخلیه شدند.
دانش آموزان پس از تیراندازی در دبیرستان Marjorie Stoneman Douglas در پارکلند فلوریدا تخلیه شدند.
مایک استوکر / سان فلوریدا جنوبی فلوریدا از طریق AP

به گفته مقامات تیموتی جورج سیمپکینز ، یک دانش آموز 18 ساله در دبیرستان تیمبروی در آرلینگتون ، تگزاس ، ساعات اولیه چهارشنبه پس از درگیری در کلاس مورد اصابت گلوله قرار گرفت.

به گفته پلیس ، یک هفته پیش ، در 30 سپتامبر ، یک پسر بچه 13 ساله در جریان درگیری در راه پله های مدرسه خود در ممفیس ، تنور ، یک دانش آموز دیگر را به ضرب گلوله کشته و او را کشت.

مرد کشته شده در تیراندازی نیز 13 ساله بود و از ناحیه شکم مورد اصابت گلوله قرار گرفته بود و انتظار می رود بهبود یابد. در همین حال ، مظنون از محوطه مدرسه فرار کرده و پس از جستجوی پلیس بعداً بازگشت.

پلیس در دبیرستان هریتیج در نیوپورت نیوز ، ویرجینیا ، پس از تیراندازی در 20 سپتامبر 2021.
پلیس در دبیرستان هریتیج در نیوپورت نیوز ، ویرجینیا ، پس از تیراندازی در 20 سپتامبر 2021.
پیتر کیسی-USA Today / Kick USA

نیوپورت نیوز ، شنبه. دبیرستان.

دو دانش آموز مجروح شدند: یک پسر 17 ساله از ناحیه صورت مورد اصابت گلوله قرار گرفت و یک دختر 17 ساله از ناحیه پا مجروح شد.

ریدمن گفت ، علاوه بر مواردی که دانش آموزان در هنگام درگیری به طور ناگهانی اسلحه گرم بیرون می آورند ، برخی از این حوادث تیراندازی نیز با گروه ها مرتبط بوده است.

به عنوان مثال ، مقامات مسئول رقابت گروه ها در دبیرستان جنوبی لس آنجلس را مجروح دانش آموز 17 ساله در درگیری 2 سپتامبر دانستند.

به گفته کارشناسان ، تیراندازی در مدارس به دلیل اختلافات بین دانش آموزان در حال افزایش است.
به گفته کارشناسان ، تیراندازی در مدارس به دلیل اختلافات بین دانش آموزان در حال افزایش است.
عکس AP / تونی گوترش

مهاجم متهم تیمبرویو ، وکیل نماینده سیمکینز ، سعی کرد در یک کنفرانس خبری روز پنجشنبه توضیح دهد که این حادثه “تیراندازی استاندارد در مدرسه” نبوده است.

تیراندازی در مدارس سراسر کشور غم انگیز است. کیم تی کول ، وکیل حقوق مدنی گفت: “همه تیراندازی ها در مدرسه غم انگیز است.” “با این حال ، در این مورد ، این کسی نیست که تصمیم خود را برای رفتن به تیراندازی در مدرسه گرفته است [and said,] “می دانی هی ناراحتم که به هر کسی که می خواهم ببینم شلیک می کنم.”

با این حال ، کارشناسان و مقامات می گویند دلیل تیراندازی هرچه باشد ، این حوادث می تواند تأثیر مخربی بر دانش آموزان داشته باشد.

ریدمن گفت: “این حوادث منفرد هنوز تأثیر عمیقی بر همه دانش آموزان و مدارس دارد.”

به عنوان مثال ، یک معلم در دبیرستان تیمبرویو برای The Post توضیح داد که چگونه دانش آموزانش مجبور شدند در کلاس درس خود را در طول تیراندازی ببندند و چگونه برخی در قفل شدن بعدی اشک می ریزند.

دانش آموزان خارج از دبیرستان استونمن داگلاس پس از تیراندازی در 14 فوریه 2018 یکدیگر را دلداری دادند.
دانش آموزان خارج از دبیرستان استونمن داگلاس پس از تیراندازی در 14 فوریه 2018 یکدیگر را دلداری دادند.
جان مک کال / TNS از طریق ZUMA Wire

جورج پارکر ، سرپرست مدارس دولتی نیوپورت نیوز در ویرجینیا نیز توضیح داد که چگونه تیراندازی باعث ناامیدی دانش آموزان و کارکنان شد.

پارکر می گوید: “وقتی ما چهره دانش آموزان خود را دیدیم و میزان شوک آنها در این شرایط و کارکنان شوکه شده ، هیچ کس نمی خواهد در این شرایط قرار بگیرد.” “

به موازات روندهای نگران کننده ای که از آمار پایگاه داده تیراندازی مدارس K-12 ناشی می شود ، غیر انتفاعی Everytown معتقد بود که ایمنی اسلحه در خطر است و 30 نفر کشته و 23 نفر در 5 مدرسه بین 1 اوت تا 15 سپتامبر کشته شده اند. به موازات داده ها به مجروح.

این بالاترین رقمی است که از زمان شروع شلیک سازمان در محل مدرسه در سال 2013 ثبت شده است.

ممکن است سالها طول بکشد تا محققان علت آوردن اسلحه و تیراندازی جوانان بیشتر به داخل مدرسه را تشخیص دهند ، اما کارشناسان معتقدند که این گرایش ها از الگوهای اجتماعی مشابهی پیروی می کند و می تواند به عوامل مختلفی از جمله اپیدمی ویروس کرونا نسبت داده شود. افزایش خرید سلاح گرم

ریدمن گفت: “ما در حال حاضر در این روند هستیم و توضیح آن دشوار است.” “تا آنجا که ما می دانیم ، افزایش خونریزی در محوطه مدارس در هر جمعیت و منطقه وجود دارد.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *