تیراندازی پسر ۱۳ ساله به کودک ۳ ساله در حین بازی با اسلحه – پاپ نیوز


گراند بی، آلا. (فلا) – پلیس سیار شهر گزارش داد: یک پسر ۳ ساله جان خود را از دست داد و یک نوجوان ۱۳ ساله به قتل از غفلت متهم شد.

این اتفاق در یک موتورخانه در بزرگراه ۱۸۸ در گراند بای رخ داد.

MCSO گفت که دو پسر در حال بازی بودند که بچه بزرگتر در کمد پنهان شد و یک تفنگ پیدا کرد. به گفته بازپرس، او از کمد بیرون آمد و اسلحه را به سمت پسر بچه ۳ ساله ای که نمی دانست پر است نشانه گرفت و ماشه را فشار داد.

پسر جوان که توسط پلیس وستون اسپلیت شناسایی شده بود، از ناحیه سر مورد اصابت قرار گرفت و جان باخت.

کلانتری اعلام کرد که اندکی بعد از ساعت ۲۳:۳۰ یک دستگاه تلفن همراه EMS با اشاره به شکایت پزشکی از یک کودک ۳ ساله به مکانی در بزرگراه ۱۸۸ پاسخ داد. یکی از بستگان گفت که وستون و پسرش در اتاق خواب مشغول بازی بودند که پسرش به اتاق نشیمن دوید و گفت پسر به زمین افتاده و به سرش اصابت کرده است.

MCSO گفت که در بیمارستان مشخص شد که کودک مورد اصابت گلوله قرار گرفته و وستون در ساعت ۴ صبح فوت کرده است.

به گفته پلیس، مدت کوتاهی پس از انتقال این کودک ۳ ساله به بیمارستان، این نوجوان ۱۳ ساله به مادرش فاش کرد که او و وستون در حال بازی پلیس و دزد هستند. MCSO گفت که او اظهار داشت که به کمد رفت، یک تفنگ بادی کالیبر ۲۲ را گرفت، آن را به سمت وستون گرفت و ماشه را کشید.

به گفته MCSO والدین وستون در محله ای زندگی می کنند که حادثه در آن رخ داده است.

این نوجوان ۱۳ ساله به مرکز جوانان استریکلند منتقل شد.

برنامه هواشناسی FOX10 را دانلود کنید. مهم نیست کجا هستید، اخطارها و هشدارهای نجات جان مربوط به موقعیت مکانی خود را دریافت کنید. به صورت رایگان در دسترس است اپل اپ استور و فروشگاه Google Play.