تیزر فصل ۳ “Mythic Quest” با حضور Joe Manganiello Cameo Ahead of Fall Return در Apple TV+ – Comic-Con – باب خبر


اپل امروز اولین تیزر فصل سوم کمدی محل کار مورد تحسین منتقدان را منتشر کرد. ماموریت حماسیکه قرار است پاییز امسال در Apple TV + عرضه شود.

این مجموعه که توسط راب مک‌الهنی، چارلی دی و مگان گانز ساخته شده است، گروهی از توسعه‌دهندگان بازی‌های ویدیویی را دنبال می‌کند که وظیفه دارند جهان‌ها، خلق قهرمانان و افسانه‌ها را خلق کنند، اما سخت‌ترین نبردها در بازی رخ نمی‌دهند، بلکه در دفتر کار انجام می‌شوند. . در حالی که در فصل دوم، ایان گریم (McElhenney) مدیر خلاق شرکت و بابی لی (شارلوت نیکدو) مدیر خلاق شرکت برای پیگیری پروژه‌های خود خارج شدند، اعلامیه امروز وعده می‌دهد که این تصمیم در واقع به معنای “هیچ چیز تغییر نکرده است”.

این بار، ایان و بابی به گشت و گذار در دنیای بازی و مشارکت خود در استودیوی جدید GrimPop ادامه خواهند داد و دانا (ایمانی حکیم) باید نقش واسطه را در دعواهای مداوم روسایش بازی کند. با بازگشت به جستجوی اسطوره ای، دیوید (دیوید هورنسبی) در نقش جدید خود به عنوان رئیس مستقر شده است، در حال حاضر برای اولین بار خود را مسئول می یابد، و جو (جسی انیس) به عنوان دستیار او بازگشته است – وفادارتر و پرانرژی تر. کارول (نائومی اکبریگن) بیش از هر زمان دیگری تلاش می کند تا جایگاه خود را پس از ارتقا پیدا کند. در برکلی، ریچل (اشلی برچ) تلاش می کند تا اخلاق خود را با سرمایه داری متعادل کند، در حالی که پس از زندان، براد (دنی بادی) تلاش می کند تا به عنوان یک اصلاح طلب به جامعه بازگردد.

تبلیغات امروز را ببینید ماموریت حماسیبراد، رئیس سابق کسب درآمد، به عنوان سرایدار کار می کرد و همچنین برای بازیکن معروف جو مانگانیلو ظاهری غافلگیرکننده داشت. این بازیگر در صحنه ای که در صحنه نمایش فیلمبرداری شده به شخصیت مک الهنی می گوید: “این یک افتخار است، قربان گریم.” “من یک طرفدار بزرگ هستم.”

ماموریت حماسییک تیزر و فصل سوم ۱۰ قسمتی آن امروز در Comic-Con چرنوبیل این بازی توسط کریگ مازین ساخته شد که خودش در نمایش اپل نقش چندین شخصیت را بازی می کرد. سخنرانانی که در گفتگو به او پیوستند عبارت بودند از مک الهنی، گانز، هورنسبی، نیکدو، بادی، برچ، حکیم و انیس.

ماموریت حماسی این برای Apple TV+ توسط Lionsgate، ۳ Arts Entertainment و Ubisoft تولید شده است. این مجموعه توسط McElhenney and Day تحت پرچم RCG، Michael Rothenberg و Nicholas Frenkel به نمایندگی از ۳Arts، Jason Altman، Danielle Kreinik و Gérard Guillemot برای Ubisoft Film & Television تولید شده است. Hornsby و Jans نیز در نقش EP ها بازی می کنند.

شوخی را تماشا کنید ماموریت حماسی فصل ۳ بالا